Skoči na vsebino

Enduro...?


PrLa4

Priporočene objave

Lepo pozdravljeni.

 

Pišem iz neznanja o motorjih. Imam 14 let in drugo leto grem v srednjo šolo. Z atijem že razmišljava o nakupu motorja za prevoz do avtobusa in nazaj. On sicer pravi skuterja, da pa si želim endurota, mu niti povedala nisem. Zdaj pa pišem zato, ker me zanima, ali lahko endura voziš po javni cesti brez izpita? Verjetno mora biti 50ccm, če sem na internetu prav zasledila. Vsa naslednja vprašanja se navezujejo le ob primeru, da lahko endura vozim brez izpita. Torej, koliko moči ima lahko motor največ? Ali se ga da zablokirat na 25km/h? Pa še kakšna dodatna informacija bi mi prav prišla. Upam, da nisem napisala preveč neumnosti, hehe. Pa lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, PrLa4 pravi:

Lepo pozdravljeni.

 

Pišem iz neznanja o motorjih. Imam 14 let in drugo leto grem v srednjo šolo. Z atijem že razmišljava o nakupu motorja za prevoz do avtobusa in nazaj. On sicer pravi skuterja, da pa si želim endurota, mu niti povedala nisem. Zdaj pa pišem zato, ker me zanima, ali lahko endura voziš po javni cesti brez izpita? Verjetno mora biti 50ccm, če sem na internetu prav zasledila. Vsa naslednja vprašanja se navezujejo le ob primeru, da lahko endura vozim brez izpita. Torej, koliko moči ima lahko motor največ? Ali se ga da zablokirat na 25km/h? Pa še kakšna dodatna informacija bi mi prav prišla. Upam, da nisem napisala preveč neumnosti, hehe. Pa lep pozdrav.

tole vprašanje sodi v sklop Skuterji in mopedi. Poglej v tej temi mogoče celo tako vprašanje obstaja, ali pa uporabi iskalnik.

https://motosvet.com/tabla/forum/18-skuterji-in-mopedi-splošno/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, BRANE pravi:

Enduro 50 ccm je prou ubogi. Naj ti kupijo skuter.

Pa no ja...imam kr solidne spomine...zadnjic vidu v zivo aprilijo rx50...dobro zgleda za 14 letnika....

Ona gleda 25km/h

pred 6 minutami, BRANE pravi:

Enduro 50 ccm je prou ubogi. Naj ti kupijo skuter.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, je naceneje, da nekje ujagaš pony expresa.

In potem do 16 leta šparaš za A1 izpit in 125 enduro.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!