Skoči na vsebino

AJP (pr7..itd)


spuzvica

Priporočene objave

pred 17 urami, ADVENTURETIM pravi:

Vabljen na testno vožnjo😉

Morda ti bo pa všeč,sploh če ti je všeč offroad, lahkotnost in odlično vzmetenje

 

pred eno uro, ADVENTURETIM pravi:

Spakirava motorje in greva na Rab?😄😄😄

Zanimiv pristop. Škoda, da čez sezono ni kakšnega podobnega vabila...ali pa mini eventa. Interesa za ta segment je veliko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HyperJack pravi:

 

Zanimiv pristop. Škoda, da čez sezono ni kakšnega podobnega vabila...ali pa mini eventa. Interesa za ta segment je veliko. 

Je kdo rekel da ga ne bo?😉

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan odprtih vrat, bo najbolj, pa ene 4 mopede za testirat :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Srček 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... ja ponavad nardijo "Dan odprtih vrat" tko, da pred štacuno zraven parih mopedov postavijo tavelko kastrolo kranjskih klobas, par gajb pira, mal muske ... in to je to 😮

... problem je bil pa na koncu ta, da se je tistim, ki so imel pripravljen dnar u štumfu za nov moped zdel mal za mal pridet na zastonj klobasco, tistm,  ki so se pa gnetli okol kotla je pa največkrat še za mesečne položnice zmanjkovalo ... tko da ... treba bo narest mal drugačen tržni pristop 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ADVENTURETIM pravi:

Pri nas klobas zagotovo ne bo,gajb piva tudi ne..bo pa za tisti dan že predhodno narejen urnik voženj ob predhodnih rezerviranih prijavah.

Zadeva bo razdeljena tudi po težavnostnih stopnjah izbranih testnih rut.

Motorjev za testiranje zaenkrat v načrtu 9 komadov.

Častim pa pivo zvečer za tiste najbolj navdušene 😉

.

... bere se dost dobr 👍👍👍😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, HyperJack said:

 

Zanimiv pristop. Škoda, da čez sezono ni kakšnega podobnega vabila...ali pa mini eventa. Interesa za ta segment je veliko. 

jih nemaš še dost v garaž....😝....

26 minutes ago, pik1 said:

.. bere se dost dobr 👍👍👍😁

sam da mi ne boš pol jambral, kak ni blo nič za jest....😝...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Satao pravi:

jih nemaš še dost v garaž....😝....

sam da mi ne boš pol jambral, kak ni blo nič za jest....😝...

.

... a boš ti imel kuhno čez takrat ??? 🤣

 

ps.

... ti kar kakšne suhe klobasce nalož v svoje kufre, pa bomo pol po "prireditvi" mal narezal 🤣

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, pik1 said:

.

... a boš ti imel kuhno čez takrat ??? 🤣

 

ps.

... ti kar kakšne suhe klobasce nalož v svoje kufre, pa bomo pol po "prireditvi" mal narezal 🤣

 

aha….sem ze zaaral odojka..😝..

@DAMI34 bo pa vkuhane (vložene) štoravke zrihtal….😆💪..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, pik1 pravi:

.

... bere se dost dobr 👍👍👍😁

stari, sam klobase si pa zjebal :P

 

 

 

@ADVENTURETIMpozdravljam, tak način iskanja kupcev. Še vedno pa čakam na odgovor, kako je z z garancijo in odpravljanjem napak v garancijskem roku. Napake in problemi žal so, neglede na blagovno znamko. Torej, kdo jih odpravlja če jih in seveda koliko je samostojen/fleksibilen v tej smeri.

 

pred 3 urami, Satao pravi:

aha….sem ze zaaral odojka..😝..

@DAMI34 bo pa vkuhane (vložene) štoravke zrihtal….😆💪..

jaz bom zrihtal sebe, da kaj stestiram :P pol pa lahko gremo na čizburger :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

stari, sam klobase si pa zjebal :P

 

 

 

@ADVENTURETIMpozdravljam, tak način iskanja kupcev. Še vedno pa čakam na odgovor, kako je z z garancijo in odpravljanjem napak v garancijskem roku. Napake in problemi žal so, neglede na blagovno znamko. Torej, kdo jih odpravlja če jih in seveda koliko je samostojen/fleksibilen v tej smeri.

 

jaz bom zrihtal sebe, da kaj stestiram :P pol pa lahko gremo na čizburger :D

 

Zdravo Dami34...garancija seveda je...obvezna 2 letna..servis imamo lasten, za AJP,MORINI in KOVE.

Deli preverljivo dobavljivi ( za AJP IN MORINI do 5 delovnih dni, če ni na zalogi, KOVE servisni in potrošni material 3 dni, kakšna specifika kot naprimer armaturna plošča,karoserijski deli,originalne stopalke ipd...14 dni )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, pik1 pravi:

.

... ja ponavad nardijo "Dan odprtih vrat" tko, da pred štacuno zraven parih mopedov postavijo tavelko kastrolo kranjskih klobas, par gajb pira, mal muske ... in to je to 😮

 

Ne vem no ... jaz grem vsako leto na AS v Trzin in glede na to, da je vedno kar dobro obiskana prireditev bi rekel, da se mnogim to dopade. 

Ste pa verjetno lastniki premijskih znamk navajeni takih dogodkov na višjem nivoju 😇.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!