Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
spuzvica

AJP PR7

Recommended Posts

spuzvica

Motor se vedno navdusuje in se pocasi ulaufava. Po novem letu gre gor se racing kit (doma exhaust, drugacen airfilter in nov ECU) in pa 12 dodatnih konjev, pa spodaj baje grmada navora, ki se sedaj cuti da je zadusen zaradi EURO4...DSC_1879.thumb.JPG.6b8b1db6be6d811b4b68587311459f64.JPG

spuzvica

Da se malo osvezi tema.

Prihaja updejt PR7 s par izboljšavami ampak v osnovi ista zadeva:

Čeh pa se je ravnokar vrnil s 35000km dolge poti brez tehničnih težav:

Jaz v garanciji ravnokar menjam lambda sondo, sicer pa razen zračenja zadnje zavore, ki je malo bolj zagamano ni bilo težav po 4000km letos. Vseeno sem se moral navaditi enocilindraša in malo več dela s sklopko.

Edited by spuzvica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• axaQ4
      Nisem napisal boljsa pilota ampak boljsa kandidata. Kar pomeni, da na podlagi TRENUTNIH izkušenj, ki jih imata,  sta bolj PRIMERNA. AM predstavlja večji riziko. Vsi bi hoteli imeti naslednjega FQ ali MMja, samo na podlagi do sedanjih izkušenj z rookieji je FQ precejšnja rariteta. Za povrh vsega imajo v štali najboljšega pilota na svetu in po svoje ne rabijo še enega najboljšega. Vrednost AM pomoje leži drugje. Kdo je pa boljši pilot pa bomo videli drugo leto če AM pride k HRCju. Ne moreš pa zanikati marketinške vrednosti bratov Marquez pod isto streho. Ki ne doprinese samo Dorni ampak tudi Hondi sami. Sej VR je Yamahin pospeševalec prodaje ravno tako ima lahko Hondo svojo izvedeno le-tega v obliki bratov. Ne pozabit, da na koncu je tle še vedno denar vsega vladar. Še posebaj, ko se igrajo milijardni skladi in konglomerati zadaj.
    • Fadil
    • jvalant
      Gaber ga je u kamen, ker mislim da je samo Morbideli padel pred Rossijem. Drugace pa: ni vazno zakaj dirkac pade, ali ker je sam nesposoben, ker je zamocil, ker luna ne sije prav, dirkaci za njim profitirajo. In tudi Rossi je danes pridobil eno mesto.
    • Loba
      Čestitke novim lastnikom 700-ke. Čeprav sem pred leti vozil izključno KTM-e (Hard Enduro), zamenjal sem jih kar nekaj, sem se po tem, kar sem o 700ki prebral reportaže in pogledal na Youtube-u, zelo navdušil nad tem modelom. Močno verjamem, da bo to (kategorija 700 ccm) postala zelo popularna niša za tiste, ki si želijo voziti po terenu več kot po cesti. Zelo mi je všeč ergonomija sedeža, ki omogoča pravo enduro vožnjo, višini motorja in super ozka linija, sprejemljiva teža, čeprav ga je najbrž iz tal teže pobrati kot KTM 790 (zaradi težišča), ampak bolj kot ga gledam in berem izkušnje novih uporabnikov, bolj sem navdušem. Zato menim, da se na pomlad pridržim tej skupini in javim, ko ga nabavim. 😀 Do takrat pa bom z veseljem prebral vse vaše izkušnje tukajšnih lastnikov ! 😉
    • vandrovec
      Upam, da bodo sami sebe pokopali s takimi predstavami...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!