Skoči na vsebino

Prevoženi kilometri 2018


Xebec

Priporočene objave

1 hour ago, Zok said:

 

Ce bi jaz takole stel za avto, bi ze na eni japki visel... :whistle:

Steje aplikacija, ne jaz... ?? jaz samo vnasam podatke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

~20 ur na KTM enduri, ~ 20 ur na Sherco enduri in točno 4 ure na trialu (odkar je gor spet delujoč števec za ure, skupaj jih je nekaj več). Kilometri pa pri offroad vožnji ne štejejo veliko zato jih niti ne gledam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 1. 2018 ob 1:25, Rey pravi:

 

Letos bom bolj natančen: Števec je v enem letu skočil iz 15.550km na 24.573 torej solidnih 9.023km v letu 2017. :rolleyes: Upam, da v letu 2018 prilezem čez 10.000km :bounce:

34.532km je stanje na števcu...9959km v letu 2018 :hmm:Bo pa letos padlo 10.000km! :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 2018 jih je bilo okrog 12k. 1,5k z Yamaho, ostalo s Kwakom. Še kar dobro, glede na to da je bila sezona krajša od tiste iz preteklega leta in da sem il kar nekaj na bolovanju. Se mi zdi da sem se v 2018 vozil manj a bistveno bolj kvalitetno. Pa nevem a sem menjal na taprav moped al postajam modrejši in manj zelen... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj pol manj kot predlani, so pa zato bili ti toliko bolj "polozni"... :P ...no, tudi z avtom sem jih lani naredil 20% manj kot predlani. :)

5a49fbb84b1fe_viberimage.jpg.b261405dc44d70269ae7abf546aec3ac.jpg

viber image.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 12. 2018 ob 16:37, The Lakl pravi:

kvalitetnih, varnih in użivaških kilometrov

Kvaliteto lahko izbiraš sam, uživaške trase tudi, ne vem kakšno pa je merilo pri tebi za varne kilometre. Ti jih pa želim tudi v letošnjem letu.

Tudi sam sem lani prikrempal do 10.000, enkrat več kot leto pred tem. Ker je pri meni glede na mojo starost to zadnji motor, obrnilo se  je 40 kkm konec jeseni, sem sklenil, da ga ne bom šparal, pač pa poskušal prevoziti podobno, kvalitetno kilometražo tudi v letošnjem letu. Če Robi zmore s kolesom 10.000 ob vseh svojih težavah, bo morala biti zame na motorju to mala malica. Vsaj upam. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!