Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

Luzerja v moto gp ni!!!

Je le manj ekstremno nadpovprečno nadarjen dirkač....

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, jvalant pravi:

... Jorge je tudi edini, ki je snedel naslov Marquezu.

 

Bolj Rossiju, če me spomin ne vara... Marquez je bil takrat daleč za njima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem primerjal rosija in lorenza pri ducatiju.. to , da je jorge zmagal v drugi sezoni 3 dirke pa je vseeno zaostal za rosijevimi rezultati in 2 mesta nižje kot prvo sezono - ja v njunem medsebojnem boju pri ducatiju je izgubil... poražencu se lahko reče tudi "luzer".. 

da omenim dovija - katerega je jorge 2 leti nazaj gledal s 3 nadstropij navzdol - koliko je šele jorge proti njemu luzer kar se tiče dirkanja z ducatijem..

malo si preberite svoje komentarje ob prestopu lorenza k ducatiju izpred dobrih 2 let .. nekateri ste že po prvem testiranju okronali jorgeta z prvaka.. 

jvalant Objavljeno November 16, 2016 J

a in v parih mesecih bo pa kar pozabil vozit al kaj... Rossi je bil takoj zanic na Ducatiju (motor ki je dosegel tisto sezono 3 zmage), Lorenzo je pa takoj hiter na Ducatiju (ta motor je pa letos dosegel "samo" 2 zmagi)... Statisicno, je dobil Rossi boljsi motoe kot Lorenzo letos, pa se ni ujel z njim... prvi testi dobro pokazejo ravno to, kako se dirkac ujame z materijalom....

 

Ob 14. 11. 2016 ob 16:42, orcus pravi:

Ce sem pred par dirkami imel občutek, da bo jlo na Ducatiju katastrofa, sedaj izgleda, da bi lahko bil celo dominanten v 

KennyJR Objavljeno November 15, 2016

Za Jorgeja sem bil zihr, da bo hiter in evo ga... Nekak je bilo že takoj jasno, da mora bit hitrejši kot Dovi in je bil... Lorenzo je veljal za gladiatorja, preden so ga vsi osovražili samo zato, ker je premagal Rossija. Zna borbat in na ducatiju bo grizel železo... Si upam trdit, da če bi šel 2010 k ducatiju Lorenzo bi bil neprimerno boljši kot Rossi. 

Ob 16. 11. 2016 ob 13:04, jvalant pravi:

 Lej, povedal sem samo to, da testiranja v Valencii pokazejo kar pravo sliko. Uporabil sem Rossija in Lorenza, ke sta oba sla z Yamahe na Ducatija.           Ravno tko kot ti, sm povedal svoje menje, kar imam pravico, usajas se pa ti.                Torej - ko je rossi presopil k ducatiju,  je sel na testih slabo, sam je rekel da je v stirih krogih vedel in potem tudi  celo sezono slabo. Sedaj ko je Lorenzo prestopil, mu gre kar dobro, torej se lahko pricakuje da bo hiter tudi v sezoni.  

 

no comment .. 

 

dami - daj prosim odpri temo 2019 nabijanja , da malo izkristaliziramo uradno temo ..će s tolk dobr. :)

 

 

 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ves, sm su pogooglat rozmanove uspehe pr ducatiju. V bistvu, je blo se slabs, kot sm imel v spominu. V dveh sezonah, je bil 3x na stengah. V prvi sezoni je bil enkat tretji. V drugi pa 2x drugi.  2012ga je blo tako hudo, de ga je v skupnem tud mrtvec nabil. 

lorenzo ma s prblizno isto startov 3 zmage in se 4 podije. Luzer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta primerjava kolk je kdo kaj naredil na Ducatiju se mi zdi malo na trhlih osnovah.  Primerjavo bi sprejel, šele takrat ko bi vozila v istem obdobju isti motor. Jaz mislim, da bi s takratnim Ducetom imel tudi JL99 probleme, ker je bil bolj podivjan, primeren za hude improvizatorje vajene motorja k ga proba ubit v vsakem ovinku ala Stoner.

Skratka, ta primerjava je sama sebi namen. Letos nej se spet kvalitetno stepejo na progi. Nej zmaga ta hitr, pa tudi če drugi za njim bolj obvlada vaterpolo in kleklanje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, Joker said:

 

Bolj Rossiju, če me spomin ne vara... Marquez je bil takrat daleč za njima!

Joker bolj sem mislil, da je edini, ki je osvojil naslov, odkar je prisel Marquez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, axaQ4 said:

Ta primerjava kolk je kdo kaj naredil na Ducatiju se mi zdi malo na trhlih osnovah.  Primerjavo bi sprejel, šele takrat ko bi vozila v istem obdobju isti motor. Jaz mislim, da bi s takratnim Ducetom imel tudi JL99 probleme, ker je bil bolj podivjan, primeren za hude improvizatorje vajene motorja k ga proba ubit v vsakem ovinku ala Stoner.

Skratka, ta primerjava je sama sebi namen. Letos nej se spet kvalitetno stepejo na progi. Nej zmaga ta hitr, pa tudi če drugi za njim bolj obvlada vaterpolo in kleklanje.

 Tezko reci: Rossi se je usedel na motor, kateri je prejsnje leto dobil tri dirke. Se prej tudi, pa se prej se vec dirk. Usedel se je na motor, soposoben zmag. Lorenzo se je usedel na motor kateri je res prejsne leto dosegel 2 zmagi, ampak prej pa leta in leta nic. Tudi ti dve zmagi sta bili malce kilavi in posreceni... Na motor iz tistega casa, so za zamenjavo povabili Baylissa za eno dirko, in jo je zmagal...   Tako da ne vem zakaj vsi pravite ,da se je Rossi usedel na slab motor. Motor je zmagoval dirke. Nehal  je zmagovati tisti trenutek ko se je nanj usedel Rossi. Prej omenjeni Bayliss pa je pokazatelj, da je tudi  WSBK dirkac, popolnoma nevajen GP motorja, lahko z Ducatijem iz tistih casov zmaga.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, jvalant pravi:

. Prej omenjeni Bayliss pa je pokazatelj, da je tudi  WSBK dirkac, popolnoma nevajen GP motorja, lahko z Ducatijem iz tistih casov zmaga.

Ne spomnim dirke....

So se mu poklopile vse zvezde neba in vodil vso dirko...

Ducati ni za vsakega...bi blo zanimivo MM videt gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

58 minutes ago, jvalant said:

 Tezko reci: Rossi se je usedel na motor, kateri je prejsnje leto dobil tri dirke. Se prej tudi, pa se prej se vec dirk. Usedel se je na motor, soposoben zmag. Lorenzo se je usedel na motor kateri je res prejsne leto dosegel 2 zmagi, ampak prej pa leta in leta nic. Tudi ti dve zmagi sta bili malce kilavi in posreceni... Na motor iz tistega casa, so za zamenjavo povabili Baylissa za eno dirko, in jo je zmagal...   Tako da ne vem zakaj vsi pravite ,da se je Rossi usedel na slab motor. Motor je zmagoval dirke. Nehal  je zmagovati tisti trenutek ko se je nanj usedel Rossi. Prej omenjeni Bayliss pa je pokazatelj, da je tudi  WSBK dirkac, popolnoma nevajen GP motorja, lahko z Ducatijem iz tistih casov zmaga.

Nisem rekel, da se je usedel na slab motor. Samo za voljo realne primerjave bi morala sedeti na isti masini, da bi res lahko potegnili crto in rekli "ta je pa tabulš! od obeh". Očitno je bil takratni Duce pisan na kožo Avstralcem :). Očitno jim sedejo taki stroji pa boljši so bili, ko je treba potegnit ven iz motorja, ki ni bil neka, ostra kot britev, grip masina (ozadja iz dirt trackov pa krosovcev naredijo svoje).

V končni fazi je pa vsak pilot štorija zase, eni so bolj prilagodljivi, eni majn, enemu bolj sede ena konfiguracija motorja, drugim spet druga. Jaz mislim, da nobeden ni vsestranski in da je res čisto na vsakem motorju najhitrejši. Rossi je odličen, ni pa vsemogočen. Isto vsi ostali v karavani. Prvak ne bo nikoli več, se pa bori dobro za svoje leta in bo kar čudno k ga ne bo več, ker je tipo enostavno ratal sinonim za motogp.

Čisto tako malo iz izkušenj...ko sem dirkal z gokarti sem ene 3x probal odpeljati isto progo z drugim strojem kot svojim s tem da je bil v istem razredu, iste gume, isti motor, isto nastavljena optika, v enem primeru isti okvir celo (načeloma ista homologacija) Dovolj je bil samo malo drugače nastavljen motor, položaj sedeža 3cm bolj naprej...pa je šel cajt po gobe. Sej verjamem, da če bi "drajsal" bi prišel na svoj čas samo to je toliko, da sem orisal zakaj se mi zdi realno primerjati šele če bi oba furala isti motor nastavljen po njunih preferencah. Ka-li motorje različnih generacij, narejeni po drugih pravilnikih itd itd

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, jvalant said:

Lorenzo se je usedel na motor kateri je res prejsne leto dosegel 2 zmagi,

 

:hmm:  Lorenzo se je sedu na motorju, ki je isto sezono suvereno zmagal 6 dirk. In naslednjo 7. 

54 minutes ago, jvalant said:

Prej omenjeni Bayliss pa je pokazatelj, da je tudi  WSBK dirkac, popolnoma nevajen GP motorja, lahko z Ducatijem iz tistih casov zmaga.

 

Kako nevajen gp motorja? Bayllis je bil 2003  in 2004 v ducatijevi fabriski ekipi, 2005 v Pons Hondi, in 2006 je vozil WSBK in zmagal wildcard v valenciji. Torej je bil brez GP motorja pol leta, pa tud med sezono je testiral z desmo16. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, axaQ4 said:

Nisem rekel, da se je usedel na slab motor. Samo za voljo realne primerjave bi morala sedeti na isti masini, da bi res lahko potegnili crto in rekli "ta je pa tabulš! od obeh". Očitno je bil takratni Duce pisan na kožo Avstralcem :). Očitno jim sedejo taki stroji pa boljši so bili, ko je treba potegnit ven iz motorja, ki ni bil neka, ostra kot britev, grip masina (ozadja iz dirt trackov pa krosovcev naredijo svoje).

V končni fazi je pa vsak pilot štorija zase, eni so bolj prilagodljivi, eni majn, enemu bolj sede ena konfiguracija motorja, drugim spet druga. Jaz mislim, da nobeden ni vsestranski in da je res čisto na vsakem motorju najhitrejši. Rossi je odličen, ni pa vsemogočen. Isto vsi ostali v karavani. Prvak ne bo nikoli več, se pa bori dobro za svoje leta in bo kar čudno k ga ne bo več, ker je tipo enostavno ratal sinonim za motogp.

Čisto tako malo iz izkušenj...ko sem dirkal z gokarti sem ene 3x probal odpeljati isto progo z drugim strojem kot svojim s tem da je bil v istem razredu, iste gume, isti motor, isto nastavljena optika, v enem primeru isti okvir celo (načeloma ista homologacija) Dovolj je bil samo malo drugače nastavljen motor, položaj sedeža 3cm bolj naprej...pa je šel cajt po gobe. Sej verjamem, da če bi "drajsal" bi prišel na svoj čas samo to je toliko, da sem orisal zakaj se mi zdi realno primerjati šele če bi oba furala isti motor nastavljen po njunih preferencah. Ka-li motorje različnih generacij, narejeni po drugih pravilnikih itd itd

  Se strinjam. Zato sem pa zacel z "Tezko reci"...  Mislim, da so piloti tako specificni in usklajeni z stroji, da jih je tezko resno primerjati med sabo... Tudi ne vem kaj bi povedal test z istimi motorji. Ne vem ce se da vsak motor nastaviti enako kot drug,   mislim,  ali Ducati sploh omogoca razpon nastavitev kot Yamaha ali obratno. Pa agregati so drugacni, ipd.. En kup malenkosti, ki se jih po moje ne da osvojiti in nastaviti v parih testnih voznjah.  Leta 2006 ali 2007 bi  tak test, ce bi vsem dali Ducatija, pokazal precej cudne in nerealne rezultate. Lani se je Lorenzo zacel dobro voziti zarad mal premaknjenega sedeza ipd... Se pravi zaradi malenkosti.  Skozi precej sezon pa se najdejo nekateri, ki so vedno v ospredju. Sam test na istih strojih pa bi ne pokazal prave slike:  Rossi in Lorenzo sta pokazala, da se je tezje privaditi na dolocen motor,  potem imamo tipe kot sta Marques ali Stoner,  ki se zgleda da lahko super peljejo cimerkoli, ipd.. Zato menim, da je zelo tezko ocenjevati in motorje in pilote na kratki rok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kugelschreiber said:

 

:hmm:  Lorenzo se je sedu na motorju, ki je isto sezono suvereno zmagal 6 dirk. In naslednjo 7. 

 

Kako nevajen gp motorja? Bayllis je bil 2003  in 2004 v ducatijevi fabriski ekipi, 2005 v Pons Hondi, in 2006 je vozil WSBK in zmagal wildcard v valenciji. Torej je bil brez GP motorja pol leta, pa tud med sezono je testiral z desmo16. 

 Da,  pa smo lahko sigurni da je tak motor ze bil, ali je bil tak zaradi tega, ker je Ducati zelo trdo delal, da prilagodi motor Lorenzu? Tega ne vemo. Lorenzo se ni usedel na motor ki je zmagal 6 dirk. Ko se je Lorenzio usedel na Ducatija, je ta zmagal 6 dirk. Ne trdim da je to sigurno zaradi Lorenza. Ampak preko zime,  so prilagajali motor Lorenzu (zelo verjetno, ce so ze tak denar dali zanj), in mogoce pa tudi ima Lorenzo nekaj s tem? In ce potegnem paralelo: ducati je zmagal 0 dirk potem, ko se je nanj usedel Rossi.  Se tole: Rossija uporabljam za primerjevo iz dveh razlogov: prvic, ker je odlicen dirkac, in je pac odlicen indikator. In drugic, ker je precej fanov zaslepljenih, in vcasih je treba povedati stvari, ki so pac zoprne. Sam navijam ze dolgo za Dovija, pa moram priznati, da mu manjka kak gram agresivnosti, kaka  poteza na meji nesportnosti do prvaka. Pa to lahko priznam, in sem se vseeno navijac. Tudi ce ne bo nikoli. Ne izbiram svojih favoritov na temelju zmag ali prodanih majic...

 

   Ja, "popolnoma" je premocna beseda, imas prav. Ampak Bayliss je  dirkal WSBK, prej  res bil v GP, potem pa samo obcasno sedel na GP motorju, ampak imas prav. Vseeno pa ni bil takrat full time GP dirkac, treniral je na drugih motorjih, pa je vseeno zmagal, z motorjem, ki se ga sedaj prikazuje za nevoznega. Paradoks je v tem, da je Ducati v oceh fanboyev postal nevozen in zanic sele potem, ko se ja nanj usedel Rossi. Ki pa je bil aktualni GP dirkac, z precej vec casa na GP motorjih kot Bayliss.  Prej so bili vozniki loleki, potem pa kar naenkrat motor. Stoner je bil zelo podcenjen dirkac, vrednost mu je  zrasle sele sedaj in potem ko je car carjev pogorel na ducatiju. V sekundi, je bil naenkrat motor popolnoma zanic...   To sem hotel poudariti, kako se pogled in mnenja menjajo. In kako je nekdo luzer, nekdo pa ima zanic motor...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, axaQ4 said:

Čisto tako malo iz izkušenj...ko sem dirkal z gokarti sem ene 3x probal odpeljati isto progo z drugim strojem kot svojim s tem da je bil v istem razredu, iste gume, isti motor, isto nastavljena optika, v enem primeru isti okvir celo (načeloma ista homologacija) Dovolj je bil samo malo drugače nastavljen motor, položaj sedeža 3cm bolj naprej...pa je šel cajt po gobe. Sej verjamem, da če bi "drajsal" bi prišel na svoj čas samo to je toliko, da sem orisal zakaj se mi zdi realno primerjati šele če bi oba furala isti motor nastavljen po njunih preferencah. Ka-li motorje različnih generacij, narejeni po drugih pravilnikih itd itd

 

  Sej se v osnovi stinjava... In iz istih razlogov je precej tezko oceniti tudi motorje... Recimo KTM, novinec, "najslabsi" motor na gridu... Koliko je KTM slabsi, je zelo tezko oceniti. Ker je zelo tezko realno ali tocno oceniit "koliko" je Espargaro slabsi od Marqueza. I koliko bi KTM sel hitreje  ce bi ga vozil Marquez... V dirki so zaostanki precej majhni, in nikjer ne pise, da mogoce Marquez sam pelje hitreje od Espargaroja toliko,  da bi KTM lahko bil spredaj... precej nehvalezna zadeva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, jvalant said:

zaradi tega, ker je Ducati zelo trdo delal, da prilagodi motor Lorenzu? 

 

Jorge trdi, da se niso kdo ve kako trudli, da mu niso zaupali, in je zato podpisal za Hondo. Zakaj mu ne bi verjeli, ce je zgodba zelo podobna Stonerjevi. In nekoliko Rossijevi. Plus. Sezono 17 je dovi zacel silovito, prvo  je zgubil za pickin dim. Od naslednih 7 dirk je dve zmagal, in ze prej omenjen katar borbal do konca. Motor je bil ready to race predno je Jorge lahko konkretno spreminjal stvari. 

 

Zanimivost, ce pogledamo od delc, se kaze, de je prehod na Michelinke Ducatiju najbol koristil, in najbol skodil Yamahi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Kugelschreiber said:

 

Jorge trdi, da se niso kdo ve kako trudli, da mu niso zaupali, in je zato podpisal za Hondo. Zakaj mu ne bi verjeli, ce je zgodba zelo podobna Stonerjevi. In nekoliko Rossijevi. Plus. Sezono 17 je dovi zacel silovito, prvo  je zgubil za pickin dim. Od naslednih 7 dirk je dve zmagal, in ze prej omenjen katar borbal do konca. Motor je bil ready to race predno je Jorge lahko konkretno spreminjal stvari. 

 

Zanimivost, ce pogledamo od delc, se kaze, de je prehod na Michelinke Ducatiju najbol koristil, in najbol skodil Yamahi. 

  

   Se strinjam s tabo. Ducati je ze prej, cetudi brez zmag bil zelo blizu... In to brez zvenecih imen. Mislim, da bi brez Lorenza ne bilo kaj drugace, je Dovi znan kot zelo analiticen dirkac, in v mesecu, dveh, se ne da spoznati in celo predelati GP dirkalnika  Stvar je v tem, da lahko ocenjujemo, ker imamo precj manj podatkov in znanja, ki ga imajo sefi mostev ipd... Zato so vcasih njihove odlocitve cudne za nas. Pa tudi oni kdaj usekajo mimo, ali pa se pac kaj zalomi...  Tudi zato mi lahko obracamo ali se je nekdo usedel na zmagovalni motor,  ali ga je naredil ipd. Kakih resnih informacij pa vsaj jaz nimam. Kej veliko pojma kaj se dogaja v resnici pa tudi ne :)Od vseh dirkacev, je ravno Lorenzo tisti, ki bi mu res najmanj verjel, ali bolje receno, vzel njegove izjave z malce rezerve. Ne verjamem naprimer, da je edini cilj Dovija bil, da ocrni Lorenza, pa se kaka cvetka bi se nasla. O tehnicnih problemih, gumah ipd, pa naceloma verjamem dirkacem. Drugega vira resnih informacij pa taki ali tako nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se kar strinjamo. Sej pol ko malo preberes kaj vse pisemo v tej temi, vidis, da nimamo pojma?. Ampak pametujemo pa lahko malo, ko ene stare babe a ne? Kej dosti ne bomo vplivali na izide dirk.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kugelschreiber pravi:

 

:hmm:  Lorenzo se je sedu na motorju, ki je isto sezono suvereno zmagal 6 dirk. In naslednjo 7. 

na koncu ste prišli nazaj na to, da je rosi obe sezoni pri ducatiju želel nekaj doseč.. lorenza je pa dvakrat konkretno deklasiral en dovizioso.. drugi voznik . le ta je v 2017 nabral ducatiju toliko pik kot lorenzo v dveh sezonah skupaj..

rosi je bil obe sezoni najboljši ducati - pa je bil njegov moštveni kolega hayden tudi bivši prvak..

pred lorenza so prišli lani rins, zarco, crutchlow in petrucci .. petrucci? meni se zdi , da bi lorenzo letos lahko bil 4 ali 3tji .. ko je malo pozabil na svoj užaljeni ego je komot 3 zmagal.. v 6ih dirkah je bil 4x pred marcom ..

vam povem , da je yamaha poslala lorenza najprej uničit dučeja , zdaj pa še hondo.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, thumper said:

rosi je bil obe sezoni najboljši ducati - pa je bil njegov moštveni kolega hayden tudi bivši prvak..

Mal tebi ljube statistike.

 

Nicky+vale v dveh sezonah 2x2mesto 2x3mesto

dovi+jorge v dveh sezonah 13zmag 6x2mesto 5x3mesto.

 

ja, Vale je razturil, bil vedno tabols ducati. Jorge in Dovi sta pac neka wanabe racerja. Tolk de je grid poln. Mal se jim serje. Kvarn Lorenzov upliv na motor je blo videt u Philip Islandu. 17ga je bil dovi tam 13, lani, ko je ducati naredu precej tega, kar je Jorge hotel, je dirkal do stonicke. 

 

Verjamem, de u domzalah to pomen druge stvari, in je vse drgac k pr nas, na periferiji. Zato se u polemike ne bom vec spuscal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kugelschreiber: :OK:

Lorenza ne maram. Ja, je pokazal (na dirkah) premalo na Ducatiju, kriv si je veliko sam. Odkrito povedano sem bil prepričan, da bo v sezoni 2018 zmagal vsaj toliko dirk, kot Marquez in redno pral vse Ducatije. Čeprav velja za preudarnega dirkača z občutkom je veliko ničel pridelal na račun, da je želel zmago za vsako ceno in se je netipično za njega zaletaval z glavo v zid. Ni želel nabirati točk, kot Rossi, ki se je zelo hitro vdal v usodo, njegov famozni razvoj motorja je izginil, napredka ni bilo.

Je pa po moje veliko doprinesel k Ducatiju, tudi v smislu razvoja in napredka. Več kot očitno se je pokazalo, da odlično pomaga pri razvoju motorja.

v prvi polovici (do Mugella) 2017 so bili rezultati bolj slabi pri Dučetu in vrhunski pri Yamahi. Trend se je obrnil in kar naenkrat je bil Ducati v igri za naslov, Yamaha pa je rezultatsko tonila. Le kaj je bila tista sprememba v obeh ekipah? Mogoče Lorenzo?

Sam podobno pričakujem v 2019, kot se je dogajalo 2017. Honda bo napredovala in bo veliko bolj konkurenčna z vsemi dirkači, Ducati pa bo rezultatsko nazadoval, dokler v ekipo ne pride spet en vesoljec. Morda pa se motim, kdo ve.

Vsekakor Lorenza od njegove avanture z Ducatijem veliko bolj cenim kot dirkača, na živce mi gre pa še vseeno. :)

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jLo je tak vesoljc,da je najboljši le ko vse 100% mu pokrije..priznam takrat mu nihče nič ne more...a kaj ko so redki sanjski dnevi...nima pa konstantnega znanja...in pol je prevec vesoljcev na kupu...

MM je zdaj res top of top vesoljec v moto gp karavani...

VR46...saj svaka čast ampak on bolj uziva še dokler mu ne boo mus,da se mi pridruzi v penzionu...vztrajen stric med mladimi...fajn mu!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kugelschreiber pravi:

Nicky+vale v dveh sezonah 2x2mesto 2x3mesto

dovi+jorge v dveh sezonah 13zmag 6x2mesto 5x3mesto.

lani, ko je ducati naredu precej tega, kar je Jorge hotel, je dirkal do stonicke. 

Verjamem, de u domzalah to pomen druge stvari, in je vse drgac k pr nas, na periferiji. Zato se u polemike ne bom vec spuscal

tako dobro je razvil motor, da ga je dol kipnil..

letos bomo videli iz kakšnega testa je lorenzo.. motor prvaka - verjetno overall najboljši motor na gridu .se bomo pogovorili na koncu sezone. dejansko v štartu bi lahko rekel, da lorenzo s hondo ne sme biti manj kot drugi..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, thumper pravi:

Letos bomo videli iz kakšnega testa je lorenzo.. motor prvaka - verjetno overall najboljši motor na gridu .se bomo pogovorili na koncu sezone. dejansko v štartu bi lahko rekel, da lorenzo s hondo ne sme biti manj kot drugi..

Po MSjevo ja...zna pa imet kdaj svoj perfekt day...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 1. 2019 ob 22:49, sesir pravi:

Po MSjevo ja...zna pa imet kdaj svoj perfekt day...

ne štekam tega .. honda je imela svetovnega prvaka med vozniki 5x v zadnjih 6.letih..  med konstruktorji  7x prvaki v zadnjih 8.letih..

edini , ki jih je premagal l.2015 je bil lorenzo z yamaho in yamaha.. 

po statistiki in dejanskih rezultatih marc nima za burek proti lorenzu , ko bosta oba na hondi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker motogp nima neke prave povezave....firma,ki top dirkalni mopi v moto gp kar Honda je nima za burek v superbike,kjer realni motorji tekmujejo....

Moje mnenje jLo zna imet svoj perfekt day in kdaj zmagati a to je tud vse....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/25/2019 at 11:55 PM, thumper said:

tako dobro je razvil motor, da ga je dol kipnil..

 

 

Glede na to, kako je honda statisticno razvita, ga bo ubila ze na katarskem testu. Ker ga v Sepangu ne bo mela prilike. 

 

Jorge, v dveh letih 15x na tleh. Marc je hondo tako doteral, de ga je kipnila 50x. Petdesetkrat. Pa se ene 15 cistih kresev na leto nekako ostane na kolesih.

 

 

Mimgrede, ucer se je zacelo! Vec al manj vsi motorji ze krozijo po Sepangu. Yes! 

59FFD545-47B2-481C-B405-4C35FF64B9E1.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!