Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

Tale Markez se mi je pa včeraj za en moment prav zasmilil.

Ponavadi se res pobere, dvigne motor kot pero in že rine. Ko mu je prvič čez padel  nisem vedel ali naj se smenim ali naj mi gre na jok.

Ko pa ga je zvrnil drugič, sem pa sklenil kompromis: nasmejal sem se do solz!  :lol1:

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole posmehavanje MMju je pa res totalna bedarija. Bo rešil pa naslednjih 15 "padcev". 

Samo, da ne bo naslednjič jok ko se bo podobno zgodilo komu drugemu.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Nightmare pravi:

Tole posmehavanje MMju je pa res totalna bedarija. Bo rešil pa naslednjih 15 "padcev". 

Samo, da ne bo naslednjič jok ko se bo podobno zgodilo komu drugemu.

 

 

Lp, Samo

tako navijači vr/46 popravljajo svoje frustracije zadnjh desetih let suše njihovega idola.   

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smo uzaljeni a ne? Sej se je valal pa padal k najbolj srecen otrok, sama sreca ga je bla videt. Mal gor pa dol pa spet na noge pa nazaj na zemlo, super, sam da je pob srecn. Mu ne prvoscte al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Nightmare pravi:

Tole posmehavanje MMju je pa res totalna bedarija. Bo rešil pa naslednjih 15 "padcev". 

Samo, da ne bo naslednjič jok ko se bo podobno zgodilo komu drugemu.

magična beseda je : če ..če jih pa ne bo rešil - potem bo postalo zanimivo..

nakagami skupno na 7.mestu..samo 10 mest pred lorenzom.. 

pred 7 urami, GeeSXer pravi:

tako navijači vr/46 popravljajo svoje frustracije zadnjh desetih let suše njihovega idola.   

ma niti ne moreš rečt suša.. nanižja 7 in 6 pa 5 ,4 , 2x tretji in 4x drugi v prvenstvu. še pri ducatiju je bil prvo sezono 7-mi in naslednjo napredoval na 6-ga. 

lorenzo pa je ujel neko konstanto zadnja leta ..2015 je bil prvak, 2016 3-ji, potem 7-mi in 9-ti ..in se spušča ..to sicer ni dobro za samo prvenstvo saj je en glavnih akterjev kar tako iz jasnega ugasnil.. 

namesto da bi se marc in jorge tepla 5 s pred vsemi ostalimi bo ob predvidevanjih , da bo marc konstanten boj za naslednjih nekaj mest v prvenstvu potekal med dovijem , rosijem , kot kaže tudi rinsom če bo zdržal tempo ..

edini , ki ima možnost še konkretno napredovati je vinales a resno dvomim , da se bo lahko vmešal v boj kaj višje od 5 ali 4 mesta ..

do sredine sezone se znajo karte še kar nekajkrat premešati - sploh ob kakšni kaotični mokri dirki.. 

upam pa , da pridejo vsi skozi sezono brez hujših poškodb..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, edini izgovor je pol na VR fane. O tem, da so zdaj vsi 'ta glasni' tiho k pickice pa nic. Se pred mesecom je bil Jorge glavna zvezda, zdaj pa nic o njem, so vsi 'saltali' v varni MM pristan. Ce drugo ne, smo nekateri konstantni, Vale fani! In roko na srce, pa naj kdo rece da Vale ni car careva. Pri teh letih taki rezultati s temi junci se preganjat, daj no. CAR CAREVA, hehe ?

Sem mogu mal, da ne bo tko tih klele, k zadnje case je res bol na izi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Nightmare pravi:

Tole posmehavanje MMju je pa res totalna bedarija. Bo rešil pa naslednjih 15 "padcev". 

Samo, da ne bo naslednjič jok ko se bo podobno zgodilo komu drugemu.

 

 

Lp, Samo

Noben padec ni smešen. Tudi MM-ov ne. Kvečjemu nepotreben.

Smešno je bilo pobiranje...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Joker pravi:

Noben padec ni smešen. Tudi MM-ov ne. Kvečjemu nepotreben.

Smešno je bilo pobiranje...

 

smešno pa mal žalostno, ko se je ne kancu ulegel , dal vse 4 od sebe in ga prav vidim kako je zapizdil:

"a u pizdu matrnu vse skupi" :P

U Španščini seveda.

Sem si pa prav želel, da bi ga užgal in odpeljal dalje. Vsaj mal zabave bi potem bilo, pa še zanimalo me je do kje bi mu zneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn clanek

https://www.motorsportmagazine.com/opinion/motogp/motogp-mutterings-2019-grand-prix-americas

Izgleda, da je Suza novo merilo za nevtralno handling masino in ne vec Yamaha. Omenja (tudi je blo opaziti na dirki), kako Suza boljse potegne iz ovinka ven kot Yamaha. Yamaha res pada po lestvici :)

 

Zdej se bodo piloti kar v vrsto postavili, da gredo furat za Suzo al kaj :D

 

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, axaQ4 pravi:

Fajn clanek

https://www.motorsportmagazine.com/opinion/motogp/motogp-mutterings-2019-grand-prix-americas

Izgleda, da je Suza novo merilo za nevtralno handling masino in ne vec Yamaha. Omenja (tudi je blo opaziti na dirki), kako Suza boljse potegne iz ovinka ven kot Yamaha. Yamaha res pada po lestvici :)

Zdej se bodo piloti kar v vrsto postavili, da gredo furat za Suzo al kaj :D

Zdej bo šel Mili Vanili nazaj na Suzano. Menda je prestopil, ker mu Suzana ne bi mogla nudit tako dobre klaviature. Res  je imel dobro klaviaturo, dokler mu jo ni dohtar zašuštral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bikez pravi:

Zdej bo šel Mili Vanili nazaj na Suzano. Menda je prestopil, ker mu Suzana ne bi mogla nudit tako dobre klaviature. Res  je imel dobro klaviaturo, dokler mu jo ni dohtar zašuštral.

Ti se prav ne zavedas, da si 46 fan.... Po moje ga najveckrat omenjas od vseh dirkacev v moto gp....

Sicer pa Zarco, Rabat, Vinales, zdaj Rins..... Tej so vsi solal Rossija.... Trije majo ze uniceno kariero..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem danes v sluzbi poslusal kaksen prasec je Rossi, da pa Marquez je pa vedno vsega po krivem obdolzen in kaznovan... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi reku, da škoda, da se je konkurenca sama izločila, saj je Rosič prišel do stopničk, saj drugače bi jim samo lahko v izpuhe gledal. Če naredimo na hitro analizo z naslovom " kaj če bi" , bi bil Rosi na četrtem mestu - Jack bi moral edino calibrirat zapestje z glavo in bi bil tretji, ampak, kot sm reku, kaj če bi, pač se mu je usral, da se je konkurenca izločila. Saj bo, ne sme obupat, tudi njegovi navijači ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa rekel, da je proga enaka za vse in se izločijo pač tisti, ki ne obvladajo trenutne situacije (Borutt bi rekel,da so vozili z neprilagojeno hitrostjo). Zato pa je toliko tekem, da se lahko zbere vsota najboljših rezultatov. Problem so le izločitve, ki niso vzrok lastnih napak (zaletavanje), še obraba gum in okvara motorjev so posledica načina vožnje ali izbire tovarniške ekipe.

Samo primer: Je Rins zmagal, ker je vozil bolje od Rossija ali ker je imel močnejši motor?

Zanimivo bi bilo, če bi na vsaki progi vozili po nekaj krogov z vsakim motorjem in seštevali čase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 4. 2019 ob 14:49, a79 pravi:

Ti se prav ne zavedas, da si 46 fan.... Po moje ga najveckrat omenjas od vseh dirkacev v moto gp....

Sicer pa Zarco, Rabat, Vinales, zdaj Rins..... Tej so vsi solal Rossija.... Trije majo ze uniceno kariero..

Sanjam ga, pa tebe tudi, v barvah ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bikez pravi:

Sanjam ga, pa tebe tudi, v barvah ?.

Ti mas tud the doctor pizamo?

P.s

Tudi jz razmisljam,da bi zacel en kappa termoflis ducati the doctor zacel nosi za spat...a mi ga nekak skoda....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 4. 2019 ob 10:07, KARMEN1 pravi:

Kaj za vraga je povedal :eek:.?

Karkoli, car je :grupni:

Guy in Neil sta oba angleško govoreča pa se nista zastopila.

Kako sta se potem šele tale dva ... :hmm:

 

29573278_1050222701784943_2110238292410745948_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valentinu se bodo možgani skurili od razmišljanja :lol1:.

Kakorkoli, jaz obožujem to njegovo norost :panic:

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!