Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

Vejo, da na isti način ne morejo in probajo na drugega... V glavnem ene bedne kvalifikacije, kjer so bile razmere primerne samo 2 minuti in kdor je bil takrat na pravem mestu je mel šanse... Od ostalih sta samo Dovi in Rossi naredila spodoben čas kasneje, pa mogoče delno še jorge... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive so najvisje hitrosti - najpocasnejsi trije po ciljni ravnini so bili Quartararo, Morbidelli in stari - vsi trije na Yamahah. No, tudi vinko ni bil kaj hitrejsi.

60386777_2328810390508956_99351448920050

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tuk zejen,da me letos zanima le jLo hahaha...kuk 25 se MM rabi,da bo za jLo nemogoce tudi teoreticno....pivo,pivo:alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, sesir said:

Sem tuk zejen,da me letos zanima le jLo hahaha...kuk 25 se MM rabi,da bo za jLo nemogoce tudi teoreticno....pivo,pivo:alko:

Sem mislil vprasat kje sploh 99 hodi, pa vidim, da je kvalifikacije presenetljivo dobro odvozil.

Bom popoldne vprasal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa je s casom Pol Espargaro-ja? Sicer vem da je FP2 cas sam vseen al je napaka al pa se je neki zmesal ktm-u :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, gasperX pravi:

Kva pa je s casom Pol Espargaro-ja? Sicer vem da je FP2 cas sam vseen al je napaka al pa se je neki zmesal ktm-u :D

A ni bil konstanten na vseh FP? WUP je boljši....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam... niblo cajta spremlat... cel tedn siht vceraj smo mogl srecanje Rollin'Toys-Biker helfen Kindern Tour v Villachu zvecer zurka.... 

Dons bom pa v miru dirko pogledu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DinDiin pravi:

KTM 6,Toooooo!!!!!! :)

Se mal pa bo 1 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze :naughty:

Res zivimo v obdobju MM...pomoje bo se nekaj casa tako. Upam, da se "ta mladi" zbudijo, da mu bo vsaj kdo uspešno kontririal. Res kul, da lahko vidimo najboljšega dirkača (verjetno!) vseh časov, sam zanimivo pa ravno ni za gledat.

Prav komično se že odpelje naprej kadar če. Čepraw Miller ga je lepo lovil sam je očitno imel neke težave z elektroniko (vsaj tako so rekli na BT SPORT 2).

Zame glavni akterji dirke:

-Q20, decko se je pol peljal k torpedo, skoda za sabo kvalifikacijo. Na njega polagam upe za naslednje sezone.

-Pol espargaro...očitno KTM ni tak skret, sam Zarco ga ne zna peljat :)

Rossi kot vedno, zanesljiv star konj. Potegne sam ne prehitro :P Res pa da so se mu Duceti odpeljavali po ravnici, da je kar veselje..

Pejmo motokros gledat...

 

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DinDiin said:

Ne mors vsega vedt lejga :)

Sej strinjam! In tudi upam, da ne bo tako "črno". Računam na Mugello pa Red Bull Ring, da bo Dovi tam vzel pike MM. Duce naceloma odfura 2 polovico sezono boljse. Upam, da Dovi ohrani stik z MMom po točkah pa da bo pol boljse.

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Zok said:

Bom popoldne vprasal. :)

Kje pa 99 hodi? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 5. 2019 ob 19:27, Grut pravi:

prjatu...dej en persen rukn,da nouš take traparije še ti pisou... a ni dost,da že drugi kvazi-poznavalci pišejo nebuloze....

Kdo je zmagu? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Zok pravi:

Kje pa 99 hodi? :whistle:

Po tvojih krajih ?

 

67BF5417-522D-4038-A1FA-0F1E978A4AB1.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AxaQ4, je bolj na provokatorja letel :) Tvojemu mnenju nimam kej oporekat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, The Lakl said:

Po tvojih krajih ?

Mu je v zavoju 8 navigacijo zmedlo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem, meni pa se dirke MotoGP niti malo ne zdijo nezanimive. Čeprav je MM zmagal, je tudi današnja bila kar polna akcije. Marc in Jack sta se dobro udarila, tudi trojica Jack, Andrea, Danilo so se dobro udarili, Andrea in Danilo sta se na koncu lepo dajala, Fabio je v ozadju slekel Jorgea, Cala... Akcije je bilo dovolj, če pa je pač nekomu dolgočasno, ker MM zmaga, potem pač naj tako bo...:whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je pa Kenny v tej temi , se je izgubil , pa Klovn , Builder ....so kaj pametnega napisal :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Kje je pa Kenny v tej temi , se je izgubil , pa Klovn , Builder ....so kaj pametnega napisal :D

...Keny se odjavu z domacka interneta,ker spara zaradi izplacila in dostave svoje neumnosti in stave na velko rit jLo.....

untitled93872.png

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tstr je še za u penzijo prestar .. zdj še na stopnićke več ne more ... sam peti je biu ... pljuc :P 

zanimiva dirka ... KTM presenečeno presenetu ... no ja .. vsaj na K je motor :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!