Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

5 minutes ago, Snečer said:

Brez Gabra ni motogpja :)

tak pač je to

 

Nihce ni nenadomestljiv....kaj, ima pogodbo z Dorno?

meni osebno je katastrofa....po zborih se pa nosi, kot, da je on sam Dorna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Roger G. Jagger pravi:

Nihce ni nenadomestljiv....kaj, ima pogodbo z Dorno?

meni osebno je katastrofa....po zborih se pa nosi, kot, da je on sam Dorna

f1 brez ališiča je tudi kr nekaj...tak pač je

Gaber je za motogp povsem primeren :) se je z leti naučil

preprosto nek tak model mora komentirat, da je sploh zanimivo

sicer lahko ugasneš zvok in je itak vse vidno....

aja, zdaj vidim, kdo je to Skubic, oni drugi, ko mu pustijo, da se z BMWjem odpelje kakšen krog pred tekmo :) 

ker prvo sem mislil tega Boštjana Skubica

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/dokazano-slovenca-rok-bostjan-sta-se-borila-v-siriji

zgleda da ni to isto :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Snečer said:

f1 brez ališiča je tudi kr nekaj...tak pač je

Gaber je za motogp povsem primeren :) se je z leti naučil

preprosto nek tak model mora komentirat, da je sploh zanimivo

sicer lahko ugasneš zvok in je itak vse vidno....

aja, zdaj vidim, kdo je to Skubic, oni drugi, ko mu pustijo, da se z BMWjem odpelje kakšen krog pred tekmo :) 

ker prvo sem mislil tega Boštjana Skubica

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/dokazano-slovenca-rok-bostjan-sta-se-borila-v-siriji

zgleda da ni to isto :) 

Brez Alisica je F1 milina. Ko se je pa spustil (Alisic) na moj podrocje (alpsko smucanje), je pa zbilo sodu dno. 

Meni osebo je katastrofa (Gaber)! Skoda, da ni MotoGP na Eurosport-u :( 

Ne, Skubic sokomentator in ne ISIS borec. So imeli tudi novinarji problem, ko so ga iskali (kateri Skubic je pravi).....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, axaQ4 pravi:

JL posilja motor v maline tudi v testih danes.

V out-lapu? Ajajaja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri naslov je letos že osvojil MM? Ker se je sezona tako hitro končala vsaj ne bo več obveznosti po spremljanju na preostalih dirkaških nedeljah...:naughty:

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

aja, zdaj vidim, kdo je to Skubic, oni drugi, ko mu pustijo, da se z BMWjem odpelje kakšen krog pred tekmo

Mislim da ne vec. Tud Hodgsona za  BT Sports ne vidim vec vozit kroga. Kot sm razumu, je DORNA nek zakomplicirala, in te prispevke ukinla. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Kugelschreiber pravi:

Mislim da ne vec. Tud Hodgsona za  BT Sports ne vidim vec vozit kroga. Kot sm razumu, je DORNA nek zakomplicirala, in te prispevke ukinla. 

bi bilo možno, da so novinarji postavljali boljše čase kot JLo? ?

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Snečer said:

bi bilo možno, da so novinarji postavljali boljše čase kot JLo? ?

Lahkotno. Jorge nima za burek, nit BMWja s ful nalepkami....

 

bo treba kmalu štopat s tisočinkami. 14 pilotov v manj k pol sekunde

barcelona test.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinales vidim se kar nadaljuje s svojo teorijo, da je najboljse biti najhitrejsi vsepovsod razen v dirki. Tisto je itak nepomembno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Lahkotno. Jorge nima za burek, nit BMWja s ful nalepkami....

 

bo treba kmalu štopat s tisočinkami. 14 pilotov v manj k pol sekunde

barcelona test.jpg

A zdej se pa ne štopa s tisočinkami? ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober clanek glede zaviranje v motogp in sil, ki se generirajo pri temu ter kaj morajo vse vozniki delati da to "prezivijo". Dobis se malo vec respekta do njih, se posebi do VR46, k se mu to se da delat pri teh letih hehe

https://www.motorsportmagazine.com/opinion/motogp/motogp-s-aerodynamic-advances-wings-are-creating-more-wings

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, axaQ4 pravi:

Dober clanek glede zaviranje v motogp in sil, ki se generirajo pri temu ter kaj morajo vse vozniki delati da to "prezivijo". Dobis se malo vec respekta do njih, se posebi do VR46, k se mu to se da delat pri teh letih hehe

Roke so relativno švoh glede na mišice v nogah in hrbtu/trebuhu. Tako da 'viseti' na rokah ob -1.7g pospeška med zaviranjem lih dolgo ne moreš. Mogoče par zaviranj, če si dobro natreniran, pol pa se pojavi t.i. arm pump in sploh peljat ne moreš več. Oni z offroada dobro poznamo ta problem... če ne uporabljaš pravilne tehnike in ti 'napumpa' roke je lahko konec veselja v krogu ali dveh. Ali še prej. V celoti zgubiš moč in občutek v zapestjih in prstih, če je pojav bolj ekstremne sorte, ne moreš niti sklopke v redu stisnit, gas pa dobi lastno voljo. In tu se ponavadi zgodijo grde stvari, kot je nekontroliran izlet v maline/po zadnjem/na hrbet.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, jskrablin said:

'napumpa' roke je lahko konec veselja v krogu ali dveh.

sej se gredo vsi popravlat? se mi zdi da sta Rossi in Dovi dva redkih, za katere se ne spomnim, de bi omenli napihovanje. ever. 

2 hours ago, axaQ4 said:

In še vedno se žene. Na testu po dirki je dobil nov sistem za zadnji žlajf. zdej ga na desni roki ne pritisne več s palcem, ampak potegne k sebi, da s palcem še vedno drži balanco. .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

sej se gredo vsi popravlat? se mi zdi da sta Rossi in Dovi dva redkih, za katere se ne spomnim, de bi omenli napihovanje. ever. 

Obstajajo operativni posegi za blažit problem...  sam pomoje ga čisto odpravit ne gre. V vsakem primeru so roke še vedno prešvoh za prenašat take obremenitve skozi celotno tekmo. Drugače pa ja, precej voznikov gre na operacijo, tazadnji je bil mislim da Quartararo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Testi so tudi mimo (no vsaj za "ta glavne"). Pri hondi je precej novega, elektronika, okvir IN bolj aerodinamicni oklepi. KTM tudi baje zarco zadovoljen z napredki, Suzuki cel nov okvir itd. Edino yamaha se pimplja s knofki za bremze pa montirajo MF power auspuhe :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

FP1

image.png.5e717f1902f63ddce8b93064d08546e6.png

 

VR je crknu motor takoj na zacetku. Blo kar nekaj padcev, predvsem je pa bolel od JLa... so ga odpeljali v bolnico na dodatne kontrole.

Padec je bil res grd, direktno na glavo. Jebeno. Ta clovek bi se moral umakniti GPja za pol leta, da vsaj k sebi pride fizicno in psihicno.

D-Irj0GXsAAh4HP.jpg:large

 

 

 

image.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce bo JL pogruntal hondo nekoc, sam ceno pa bo placu s zdravjem se mi zdi. Honda je res motor za klavce. Kak Pol Esp. bi pasal gor ne on.

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, axaQ4 said:

JL ne bo dirkal. Napokano T6 vretence....

Do Brna. Zajeban ta njegov lajf. Normaln clovek bi zdej vse skup obesil na klin. 

:hmm: Od peteucija naprej se mi zdijo razlike prevelike, de bi ti rezultati  kej veljali. 447417DE-CA57-42D3-96C0-3CE15B158FED.thumb.jpeg.3fff5d8997871681cad249d42c3b0dad.jpeg 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!