Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

A ni zanimivo, gre Lorenzo proc od Yamahe, se zacnejo lovit. Gre proc od Ducatija, se zacnejo lovit... mogoce bi mogel prit se mal KTM pogledat od blizje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, svobodnaptica01 pravi:

A ni zanimivo, gre Lorenzo proc od Yamahe, se zacnejo lovit. Gre proc od Ducatija, se zacnejo lovit... mogoce bi mogel prit se mal KTM pogledat od blizje ;)

Po kenijevo so te firme top ko jih on razvije...hahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je cist res, de se stvari za Lorenzom mal podrejo, ker dec ve nekaj vec. Ampak, Yamaha je ze 2016ga odpelala tako kot zadnja tri leta. Kriticne sezone. Do poletja gre, pol se konkurenca odpele.  Sezono 16 so zaceli silovito, po poletnem premoru je slo slabse, Jorje je zmagal samo se v Valenciji. 

Ducati se je zadnji dve sezoni skoraj gotovo slepal na zgolfan IMU. Njihova glavna prednost je bla manjsa obraba gum. Letos je IMU zaklenjen, in se to ne zgodi vec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, svobodnaptica01 pravi:

A ni zanimivo, gre Lorenzo proc od Yamahe, se zacnejo lovit. Gre proc od Ducatija, se zacnejo lovit... mogoce bi mogel prit se mal KTM pogledat od blizje ;)

Točno to sem jaz govoril v našem krogu, ko smo debatirali: boste videli, kje bo ducati v drugi polovici sezone zdaj po odhodu Lorenza. In kje bo Lorenzo. Tu sem se pa uštel, pričakoval sem, da bo Lorenzo imel vsaj eno zmago do zdaj, on ga pa "serje" oziroma bolje rečeno, lomi. Kakor mi je človek antipatičen mi je žal za njega, da je ves polomljen in da pravzaprav niti ni zdrav vozil Honde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kugelschreiber pravi:

dve dirki bo zastonj odvozil.

https://www.morebikes.co.uk/58299/motogp-ever-wondered-how-much-top-lever-racers-earn/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

Po mojem laičnem mnenju, bo v nedeljo v Brnu spet en zmagu... :huh: 

Po mojem laicnem mnenju jLo to ne bo...mogoce ker ve da sem zelo zejen,ker je vroce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sesir pravi:

Po mojem laicnem mnenju jLo to ne bo...mogoce ker ve da sem zelo zejen,ker je vroce

Glede na to, da se je Jorgejev povratek zamaknil, se lahko zgodi, da boš že po dirki v Avstriji lahko neki spil ???. Zjasni se do takrat, kam in kaj ti dostavim, ker tistle staropramen me kar trese samo da slišim za to brozgo ????

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, KennyJR pravi:

Glede na to, da se je Jorgejev povratek zamaknil, se lahko zgodi, da boš že po dirki v Avstriji lahko neki spil ???. Zjasni se do takrat, kam in kaj ti dostavim, ker tistle staropramen me kar trese samo da slišim za to brozgo ????

Lasko ali union tudi velja...Sesir za pivo ko maus za kavo...casceno ne komplicira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, KennyJR said:

staropramen me kar trese samo da slišim za to brozgo

:eek:

A VEŠ, TISTO, K SE S KENIJEM ČIST STRINJAŠ? 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus po mojem pravtako laičnem mnenju bo zmagal tisti, ko bo v zadnjem krogu Prvi prevozil ciljno črto medtem, ko mu bo nek gospod mahal s kockasto črno belo zastavico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Rossi pravi:

Tako, radi se mejte, brozga gor/dol :yea2:

Pa kenija imam jz ful radi...sploh ker edini z MS,ki bo mi castu plato piva....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Pa kenija imam jz ful radi...sploh ker edini z MS,ki bo mi castu plato piva....

Stari, če ne boš slovnice popravil, težko rečem, da mel srce bom ti častit 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa do konca beden trening.... Olivera 4. desetinko zadi, Gvinto 5... Pa nima veze s kakšnimi gumami sta vozila... Noben sploh ni resno šel v trening... Edino zanimivo je bilo dirkanje Mavericka z Marcom... Pa še to je trajalo 3 ovinke... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu... Fabio očitno "že" naslednje leto v Factory Yamaho, pravi "dobro obveščen vir"... Yamaha očitno noče ponoviti Zarcoja... No samo, da se ne ponovi Spies... Rossi pa sedaj očitno dokončno pakira kufre... Vprašanje samo ali v penzijo, ali pa bo sprejel slabši zic (predvsem glede na status).... No sej glede na rezultate zadnji cajt... Mislim, da tudi najbolj zagrizeni navijači več ne verjamejo v povratek z zmagami...

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!