Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

4 hours ago, Kugelschreiber said:

Danes jih bo marc tako pospravil, da bo zgledalo simpl. 

Neki glede nekega posilstva na suho v rit tam par metrov pred ciljno crto sem slisal... :hmm:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

o rossiju pa si raje tiho :)

...saj se ni boril za zmago, kot tudi vsi ostali. Zakaj bi bil Rossi bolj pomemben od vseh ostalih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

...saj se ni boril za zmago, kot tudi vsi ostali. Zakaj bi bil Rossi bolj pomemben od vseh ostalih?

kej rossi motogp

niti stopničk ni zmogel kljub izjemnem q

rossijevi navijači sedaj slavijo rinsa, samo da ni mm zmagal

huda patetika :)

a vsak navija po svoje

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

kej rossi motogp

niti stopničk ni zmogel kljub izjemnem q

rossijevi navijači sedaj slavijo rinsa, samo da ni mm zmagal

huda patetika :)

a vsak navija po svoje

 

Ne razumem...ve se, kdo je glavni in kdo bo prvak, pa ga kljub temu šolajo. Rossi trenutno ni v igri in ima vedno manj možnosti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh cudna dirka in hkrati zanimiva.

Rinsu kapa in skalp dol za tisto potezo. MM ima pa tudi ze kar precejsnjo sreco, da zmeri snamejo tistega, ki mu je nablizje po tockah...

Upam, da je Dovi ok, baje da imel kratkotrajno izgubo spomina pa seveda velike bolecine v boku. Upam, da cimmprej okreva.

Bravo Vinko, se kak krog pa bi jih ulovil. Sej v FP4 je ze pokazal, da ima dosti boljsi race pace k Rossi. Rossi je pristal tam kjer mu je mesto ze nekaj casa...nekje na sredi. Sedaj ni bil SUNDAY man ampak SATURDAY man, ker je bil boljsi v kvalifikacijah 1x za razliko :P

FQ20 in Zarco sta pa mozgane pozabla v skatli za orodje.

JL99 je koncal dirko, slava mu!

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Snečer pravi:

o rossiju pa si raje tiho :)

mm pametno, povečal pike, rešil zadevo v smeri prvenstva

Mark je vozil na zmago. Ce bi vozil samo na pike, bi Rinsa pustil pred sabo in sledil ter pobral 20pik. Rins je imel tudi srečo, da je Marku zaplesala honda zadnji ovinek. Vseeno pa kapo dol Rinsu, celo dirko je vrhunsko vozil in kljub vsem napakam, vedno po hitrem poszopku ujel Marka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

nisi ga poslušal, kar je povedal, seveda pa je hotel zmagat in pazil da no bo 3.,4.

Torej, če je hotel zmagat, ni vozil na pike? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

ja, ker za zmago ne dobiš pik.. 

res zanimivo, tema je skoraj že zamrla :) pa so rossijevi navijači danes spet oživeli

 

Mešaš... če bi izrecno vozil na pike, bi se zadovoljil z drugim mestom in nebi tvegal crasha z Rinsom in prehitevanji... sicer pa, prav je tako... saj poznaš rek, važno je sidelovati in ne zmagati.. no, to je rek za luzerje :)

kje sem omenil Rossija? Ne zavajaj. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz samo omenim, kar sem opazil. Po včerajšnjem izjemnem 2. mestu je oživel FB pa tudi tu so se ta glavni navijači že obtačlali,  pa tudi ti si začel tu pisat, pred tem pa mesece nič :) tako da ne zavajat

Tako da ne zavajat veliki Rinsevi navijači :) 

Po krešu je takoj letela gor tabla z odstopi, kar je bil jasen signal, da ni treba na nož.

Seveda pa je to težko, ko si v duelu spredaj. Glavni cilj postale pike. Hondo je troslo po asfaltu.

Rins ga je lepo snel, a vse to je ob odstopu Dovija, ki je najbrž poškodovan, postranska zadeva, saj je prvenstvo najbrž zaključeno.

To bi bilo iz moje strani za danes vse. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, Rossi lahko dirka pri 40ih in to v ospredju, ker je v preteklosti solal na polno, sam ti tega ne zastopis, ker nisi spremljal te scene... 

Vesoljskega mma pa solajo kar po vrsti ? So mu sefi in ata prevec mozak prali, da naj pametno vozi, pa mu res ni treba, glede na to, da so konkurenti za naslov vec v pesku... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Jaz samo omenim, kar sem opazil. Po včerajšnjem izjemnem 2. mestu je oživel FB pa tudi tu so se ta glavni navijači že obtačlali,  pa tudi ti si začel tu pisat, pred tem pa mesece nič :) tako da ne zavajat

Tako da ne zavajat veliki Rinsevi navijači :) 

Po krešu je takoj letela gor tabla z odstopi, kar je bil jasen signal, da ni treba na nož.

Seveda pa je to težko, ko si v duelu spredaj. Glavni cilj postale pike. Hondo je troslo po asfaltu.

Rins ga je lepo snel, a vse to je ob odstopu Dovija, ki je najbrž poškodovan, postranska zadeva, saj je prvenstvo najbrž zaključeno.

To bi bilo iz moje strani za danes vse. LP

Snečer, kaj ma veze če navijam za Rossija in sem danes po dolgem času tipknil v temo? :D preberem jo vsakič, a tipkam bolj malo tu... to, da je bil Rossi vceraj drugi na Q in da sem se danes tukaj oglasil, nima nobene povezave :)

Ce si gledal dirko, bi videl, da je Mark kljub opletanju honde žgal na polno... kako bi šele bilo, če bi vozil na zmago ane? Ker tak vemo, da je vozil na pike... 

Problem je, ker velika večina ljudi, ni navijačev enega izmed dirkačev, ampak povečini hejterji Rossija ali Marka... no, ti jaz povem kot goreč navijač Rossija, da je Matk trenutno svetlobna leta pred vsemi, res vrhunsko obvlada motor in ravno toliko še star, da je dovolj "nor"... 

To, da bo presegel Rossija v naslovih, zmagah itd, sem skoraj prepričan da bo... mislim pa, da kljub vsemu, ne bo nikoli požel takšne slave kot "deda".... lepo je bilo videti v Brnu (mam nekje fotko), vsi štanzi prazni, vključno z Markovim, Rossijev pa poln.... 

Nisem Rinsev navijač in ne vem, za koga bom navijal po odhodu "penziča" v penzijo...a današnjo zmago mu iz srca privoščim... :)

ps. Da tr malo popravim, ne mesece, temveč leta se nisem tu oglašal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da MM počasi izgublja svojo "superiornost" in to je le dobro za prihodnost Moto GP...kdo bi sploh še gledal le enega dirkača v ospredju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Snečer said:

kej rossi motogp

niti stopničk ni zmogel kljub izjemnem q

rossijevi navijači sedaj slavijo rinsa, samo da ni mm zmagal

huda patetika :)

a vsak navija po svoje

Dobro so MM pošolali. Mogoče ni imel gps koordinat, daj mu kaj pošlji no...

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je zmagal za 4 mesto :P

no ja .. tudi ostali so se peljali po pisti :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že v moto3 je kar fajn pokalo... Najprej je Arenas naredil bedarijo in sklatil enega glavnih kandidatov za naslov. Canet je potem vozil izjemno in prišel nazaj do 13. mesta. Vozil je hitreje od vodilnih. Še najbolj impresivno pa, kako ni spustil motorja ob padcu... Dalla Porta je na koncu vrgel par pik stran za brezveze s samostojno napako. Prvenstvo ostaja zanimivo.

V MotoGP sem bil tudi sam eden tistih, ki je pričakoval fajt MM vs FQ, vendar je bil tudi FQ očitno eden tistih, ki je to pričakoval in je v preveliki želji usekal že na začetku :D. Ne vem koliko je s tem imel opraviti manever Rinsa v prvem ovinku, nekaj verjetno ja, ampak vseeno je Fabio tam tako ali drugače napravil napako. 
Na drugi strani je bil MM manj suveren, kot bi človek pričakoval, medtem ko je bil Rins precej bolj hiter, kot je kazalo da bo... Rezultat je bil takšen kot je bil :). Videlo se je, da Rins z lahkoto sledi MM-ja in da ga v zadnjem ovinku vedno ujame kar za nekaj desetink... Na koncu je bil pa praktično ves čas zraven. Je res, da je MM vzelo prednji del v zadnjem ovinku... Ampak dejstvo je, da kadar mu ga ni, je pa zgubil par desetink tam... tako da je popolnoma jasno, zakaj mu ga je vzelo. 
Mi je pa zelo hecno, kako nečisto vozi Rins. Vsak krog parkrat iz Linije, po čudni liniji v ovinek in pol mal prilagaja zaviranje. Zelo impresivno, da je lahko tako hiter. Kot da bi imel še precej rezerve, če bi bolj lepo in konstantno peljal. Ko gledaš MM se vidi, da je hiter, ker vozi vsak krog vsak ovinek enako in ne zgleda, kot da mal na prbližno vstopa v ovinek. Pa še glave ne vrti za 270 stopinj in je ne moli v zrak :D.
Je pa MM dost slab 1na1 očitno. Proti vsem večinoma izgublja, sploh v zadnjem ovinku, naj bo spredaj ali zadaj...

Je bilo nekaj rečenega o tem, da je MM-jeva konkurenca vsakič znova torpedirana. Je bilo tako lani, letos je bil dovi že 2x ven vržen, pa še kdo zraven. MM pa nikoli. Treba je vedet, da če se voziš spredaj, te težko kdo ven vrže. In sploh letos precej dela na tem, da je ves čas prvi in ves čas spredaj. Avstrija je bila bolj izjema, ko je padel malo nazaj, pa še tam je hotel bit na vsak način spredaj, in je padel nazaj. Treba je vozit pametno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!