Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

pred 18 urami, Snečer pravi:

oja...mm proti vsem in tokrat šolsko

včeraj sem se spet spomnil tvoje vožnje na pike, ko je MM izjavil, da bi lahko vozil za Fabijem in pobral pike in bil "kao" počasnejši.. ampak, da to ni njegov slog in želi zmagat :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, motozajebant pravi:

včeraj sem se spet spomnil tvoje vožnje na pike, ko je MM izjavil, da bi lahko vozil za Fabijem in pobral pike in bil "kao" počasnejši.. ampak, da to ni njegov slog in želi zmagat :) 

saj je rekel, da ima dovolj pik, da lahko do konca sedaj vozi na polno

https://www.24ur.com/sport/motogp/rossi-ni-skrival-razocaranja-zelja-so-bile-stopnicke.html

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, motozajebant pravi:

Si link navezal na tvoj odgovor? Ker v linku je sam o Rossiju govora... 

ne, to je nadaljevanje, o rossiju

pred 25 minutami, Bostjan L pravi:

Zanimivo je, da pri dirki z električnimi motorji po padcu sploh ne pobirajo motorja?

A te lahko akumulator ubije?

prej elektrika :) zgleda je tu takšna amperaža, da ni pametno šlatat

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Bostjan L said:

A te lahko akumulator ubije?

Ubije te lahko tud kamen, ce ga nekdo dovolj zabrise... :P

Lahko pride do pozara, ki je zelo tezko obvladljiv - gorijo kemikalije v baterijah, kratek stik je ob poskodbi akumulatorja notranji, torej napajanja ne mores odklopiti. Klasicen motocikel pa ko odstranis bencin (ali ce le ta ne pusca), se po nesreci zelo tezko vname.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejsnji E-dirki je nekdo poskusal pobrat motor po padcu, tud mal ga ni premaknil...:lol1:

Je pa drgac men to brezveze sploh za gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, DinDiin pravi:

Na prejsnji E-dirki je nekdo poskusal pobrat motor po padcu, tud mal ga ni premaknil...:lol1:

Je pa drgac men to brezveze sploh za gledat.

je lažji od BMW GSA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Joker pravi:

Predvsem pa je svinjsko težak....

Essentially, electric race bikes are evolving rapidly and are catching up fast, especially considering the Energica Ego Corsa weighs close to 100kg more than the 157kg Ducati Desmosedici GP18.

 

tolk kot en normaln touring moped..

da tega ne more vzdignit en full natreniran mulc pri dvajsetih je ne samo čudno temveč bolano..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, thumper said:

Essentially, electric race bikes are evolving rapidly and are catching up fast, especially considering the Energica Ego Corsa weighs close to 100kg more than the 157kg Ducati Desmosedici GP18.

 

tolk kot en normaln touring moped..

da tega ne more vzdignit en full natreniran mulc pri dvajsetih je ne samo čudno temveč bolano..

Kje si pa vidu nabildanga dirkaca?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

Essentially, electric race bikes are evolving rapidly and are catching up fast, especially considering the Energica Ego Corsa weighs close to 100kg more than the 157kg Ducati Desmosedici GP18.

 

tolk kot en normaln touring moped..

da tega ne more vzdignit en full natreniran mulc pri dvajsetih je ne samo čudno temveč bolano..

Tole si napisal tako, kot da ne bi še nikoli gledal dirk. Včasih se že v Moto 3 čudiš, s kako muko pobirajo tista peresa, v MotoGP pa je MM edini, ki motor res pobere kot kak bilder.

Sicer pa je že 200kg, ko ležijo floh na tleh, brez česa konkretnega za zgrabit lahko za marsikoga kar zalogaj. In dirkalnih motorjev res nimaš kam zgrabit, kot je treba. In tile fantje niso nobeni težkokategorni dvigalci uteži...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, thumper pravi:

da tega ne more vzdignit en full natreniran mulc pri dvajsetih je ne samo čudno temveč bolano..

 

pred 9 urami, ukica pravi:

Kje si pa vidu nabildanga dirkaca?

natreniran ne pomeni nabildan ..

pred 8 urami, Joker pravi:

Tole si napisal tako, kot da ne bi še nikoli gledal dirk. Včasih se že v Moto 3 čudiš, s kako muko pobirajo tista peresa, v MotoGP pa je MM edini, ki motor res pobere kot kak bilder.

Sicer pa je že 200kg, ko ležijo floh na tleh, brez česa konkretnega za zgrabit lahko za marsikoga kar zalogaj. In dirkalnih motorjev res nimaš kam zgrabit, kot je treba. In tile fantje niso nobeni težkokategorni dvigalci uteži...

z odebeljenim se pa strinjam..

tega pri 1.43 jaz ne verjetno morem naredit , ker bi ostal v spodnji poziciji  motor sem pa že vzdignil 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ni našel na ktm - e težko mu bo na hondi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Snečer said:

namesto lorenza pride k hondi

Menda se je sel pozanimat o moznostih vendar so vrata zaprta saj je zavrnil lansko ponudbo. 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarco je samemu sebi ukinil kariero za vsaj eno sezono. Ni sedeža... zna biti da bo celo med testnimi vozniki pristal.

 

Okoli dvigovanja in nedvigovanja mopedov... gre se za zelo specializiran šport in kot vedno pri vrhunskem športu je trening ozko specializiran. Voznik rabi tolko mišic da zdrži prekladanje, zaviranje in pospeševanje mopeda skozi celotno tekmo, vsaka kila extra je preveč. Jaz neke hude moči od teh voznikov ne bi pričakoval. Ponavadi je ob padcu tudi konec upanja na dober rezultat in trening pobiranja motorja v tem pogledu nima smisla.

Obstajajo tudi športi kjer so športniki v vrhunski formi vseeno precej švoh... recimo smučarski skoki. Za one so še komarji nabildani. Zase lahko rečem, da ne glede na to da sem v normalnih pogojih čisto sposoben kakega GS-a parkrat pobrat s tal. Ne vem kako bi se tega lotil pol recimo polovici cross country tekme. Verjetno bi ga pustil kr ležat na tleh nekaj časa. Padec in pobiranje motorja na tekmi vzame ogromno energije, sploh če si pred tem že itak na meji svoje zmogljivosti. Resda pa nisem vrhunski športnik, bolj hobi varianta in še ta bolj u easy.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, jskrablin pravi:

Zase lahko rečem, da ne glede na to da sem v normalnih pogojih čisto sposoben kakega GS-a parkrat pobrat s tal.

Zelo slab primer si dal. Malo je full size motorjev, ki jih je lažje pobrati...?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Joker pravi:

Zelo slab primer si dal. Malo je full size motorjev, ki jih je lažje pobrati...?

Ko ga parkrat ubrišeš po tleh je še ~ 110 kilsko hardenduro težko pobrat. Je čisto ok za primer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!