Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

Pravkar, Rogerg pravi:

prej bos ti u penziji kot on prvak, na zalost :P

pol ima še cca 6 let časa :P

oziroma 5 sezon :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

pol ima še cca 6 let časa :P

oziroma 5 sezon :huh:

pa že... sam kokr sm slišu bo on al pa vinjales odletu... z drugim mopetkom pa bo sploh neizvedljivo, bos pa prej ti papež pa še h maš ne hodiš vretn ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha bi morala met jajca in to naredit že letos po koncu sezone... Tako bodo pa dal Fabiu factory motor v privat ekipi in s tem spet vse zafurali... Tako kot so z Zarcojem... Ko bodo vsem potekle pogodbe jim ga bo sigurno ena ekipa splela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, ukica pravi:

10ka gor/dol, bomo videli cez 20 let koga se bomo spominjali ;) 

 

Tole je pa hecna izjava. A ti res misliš da čez 20 let Marqueza ne bomo spominjali?

MM jih reže ko salamo... z motorjem, ki ga nihče drug ni sposoben redno privleči niti blizu stopničk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

 

Tole je pa hecna izjava. A ti res misliš da čez 20 let Marqueza ne bomo spominjali?

MM jih reže ko salamo... z motorjem, ki ga nihče drug ni sposoben redno privleči niti blizu stopničk.

To tud jst mislm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM bo klal se vsaj 3-5 let vse po vrsti. Vsake toliko bo kaksna borba, sam on bo zmeri...tam na vrhu nekje. On je idealna kombinacija za dirkaca....brutalno agresiven in pa konstanten (on je metronom...z minometom gor). To je zelo redko, ker tak stil voznje na progi ne gre z roko v roki s konstantostjo, ker vec riskiras. On "meneđira" riziko na absurdnem nivoju. Za kar je njega relativen rizik je za večino ostalih vožnja v gotovo smrt. Jst mislim, da ma on mozgane malo cudno skp zvezane glede tega :)

On je za moje pojme ZE najboljsi pilot vseh casov..trenutno.

MMa lahko ustavi samo MM. Za sedaj. Vem, da tukaj trka na vrata FQ, sam bomo se vidli kako se ta klopcic razvozla...

Rossi, ne recem nic, za 40 letnika izjemno hiter sofer (eden najboljsih vseh casov!), sam si sam sebi dela medvedjo uslugo s tem pocasnim zatonom. PR balonček okrog njega je ogromen pač in je seveda vsak njegov dosezek (pa cepraw ni prvo ali drugo mesto) extra napihnjeno. On jaha na valovih preteklosti. In pri temu mu pomagajo fanaticni navijaci in mediji.

Ce ze ima tako zeljo, bi se lepo umaknil k Petronasu in pustil zic FQju. Tam bi lepo "v izi" odfural do penziona. Malo altruizma ne skodi. Sam Ego je hudic in pa denar, ki ga prinese Yamahi je ocitno tolk zajeten, da so pri njih pripravljeni vse pozret. Yamaho on postavlja na zemljevid.

Me zanima, kaj bi naredil na yamahi JL99 sedaj, ko je "pokvarjena roba".

 

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vsem dolžnim spoštovanjem do vseh dirkačev ... do sedaj je tako .. malo primerjajte ta dva linka

https://en.wikipedia.org/wiki/Marc_Márquez

https://en.wikipedia.org/wiki/Valentino_Rossi

;)

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM je car

navijam pa za V46 da ne bo dvomov, mi stari mormo skup držat :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, a79 pravi:

To tud jst mislm....

Misliš narobe. Že zdaj je po statistikah eden najboljših voznikov vseh časov. Čez 20 let se ne boš spomnil Millerja, MM-ja pa se kr boš. Tip vozi sedmo sezono v MotoGP in v tem času ima 5 skupnih prvih mest. Oziroma šest, ker tole letos bo težko izgubil. Samo enkrat v sedmih sezonah nastopanja v MotoGP ga je konkurenca premagala. In ves ta čas je bila konkurenca res huda.

Sej razumem da eni Rossija nikakor ne morete prebolet, samo takole razmišljati je smešno. MM je izjemen talent z izjemnimi rezultati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je škoda, da si delita isto obdobje... Če bi šel VR pravočasno v penzijo, bi imel MM precej velik bazen navijačev. Tko pa sta trčila dva velika ega in je svet razdeljen, kot naša politika...

Kot je nekdo že omenil, mi ta stari moramo skup držat. Je sploh še kdo mlad tukaj na forumu? (po srcu ne šteje, tam sem tudi jaz mlad)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Misliš narobe. Že zdaj je po statistikah eden najboljših voznikov vseh časov. Čez 20 let se ne boš spomnil Millerja, MM-ja pa se kr boš. Tip vozi sedmo sezono v MotoGP in v tem času ima 5 skupnih prvih mest. Oziroma šest, ker tole letos bo težko izgubil. Samo enkrat v sedmih sezonah nastopanja v MotoGP ga je konkurenca premagala. In ves ta čas je bila konkurenca res huda.

Sej razumem da eni Rossija nikakor ne morete prebolet, samo takole razmišljati je smešno. MM je izjemen talent z izjemnimi rezultati.

Kaj ti ješ? Prvo sezono je bila konkurenca res huda, vsaj najhujša od vseh 7ih let, ki jih omenjaš, ampak se je vsa po vrsti poškodovala in MM je prigural skoz...

Naslednjo sezono jih je res konkretno nabil... V 2015 pa je konkretno popušil, prej zaradi sebe kot drugih... 

2016 je bil Lorenz čisto razglašen, Rossi zadnje leto hiter, ampak skoz na tleh in je vse zafural, Ducati še ni bil konkurenčen, enako Suzuki. Pedrosa je že počasi ugasnil. 

2017 je bil Rossi že star. Yamaha je dobila Vinalesa, ki je res noro začel, potem pa se je ustavilo, ker ga je Yamahabz Roosijem potopila, Pedrosa je že ornk ugasnil, Lorenzo se je mučil z Ducatijem, Dovi je bil blizu... Po dveh letih vemo, da zaradi Ducatija, ne zaradi sebe.

2018 je bil Rossi že čist out, Vinales v težavah že drugo leto zapored, Pedrosa je bil že čisto konec, Lorenzo se je v drugi tretjini sezone našel, v zadnji pa poškodoval... Dovi je bil le še senca sezone poprej. Suzuki je začel trkat na vrata, ampak o naslovu ni govora... 

2019 je Roosiju že za 2 sezoni pretekel rok. Vinales se neki sestavlja, ampak če temu rečemo prava konkurenca zaboli glava... Moramo vedet, da popolni novinec, ki nima oz preteklosti nobenih uspehov in tako ni vajen tega, z lansko tehniko oba vozi scat... Prej je to večkrat naredil Zarco... Lorenzo je neustrezno nadomestil ugasnjenega Pedrosa, medtem ko Petruči Lorenza... Petruči je glavni pokazatelj kje smo... Da ta tip vozi v tovarniški ekipi je noro... Poleg tega pa je večinoma okrog 10 mesta in je 3.!!! v prvenstvu... Katastrofa... Dovi je vsako sezono slabši in je očitno, da je samo pokoristil prednost Ducatija pri obrabi gum, da je bil lahko zraven, samo tak dirkač ne more biti prvak... Rins bi bil letos na Suzukiju gladko drugi v prvenstvu, če se ne bi tolikokrat povaljal. In to na Suzukiju... Hehe

Kakšna konkurenca je torej to? Prvi dve leti je še nekaj blo, v tretjem se je sam izločil, oz. ga je Honda... Potem je bil pa brez konkurence... Tako slabe konkurence žal ni bilo že vsak 15 let... Vedno sta bila vsaj dva, ki sta bila res top... Tega drugega že vsaj od konca 2015 ni več... Kaj šele tretjega itd... Če bi bila konkurenca dobra, Fabio s tem skretom od motorja, kot sta ga lani imenovala Rossi in Vinko, nebi imel šans... Tako pa se z lahkoto sprehaja med vsemi... Hvala bogu ane... Tudi, ko je MM prišel v GP so bili natanko 4 zici možni za zmagat. Na enem je sedel Rossi, ki to takrat ni bil sposoben,na drugih dveh pa poleg MM seveda Lorenzo in Pedrosa... Oba sta bila boljša od MM, samo nista zvozila sezone. MM jo čudežno je... Temu se je reklo konkurenca. Ne pa tole... To so sami amaterji, ali pa imajo črva v glavi... Eni od starosti, drugi od drugih stvari... 

pred 2 urami, schwantz pravi:

V bistvu je škoda, da si delita isto obdobje... Če bi šel VR pravočasno v penzijo, bi imel MM precej velik bazen navijačev. Tko pa sta trčila dva velika ega in je svet razdeljen, kot naša politika...

Kot je nekdo že omenil, mi ta stari moramo skup držat. Je sploh še kdo mlad tukaj na forumu? (po srcu ne šteje, tam sem tudi jaz mlad)

Meni je bolj škoda, da je bila samo kakšna sezona ali dve, ko sta se direkt dajala, ker bi bilo to edino zanimivo... Tako pa je hitro postalo jasno, da direktni obračuni niso možni, ker je Rossi svoje oddelal in se jih samo še na daljavo primerja... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Kakšna konkurenca je torej to? Prvi dve leti je še nekaj blo, v tretjem se je sam izločil, oz. ga je Honda... Potem je bil pa brez konkurence... Tako slabe konkurence žal ni bilo že vsak 15 let... Vedno sta bila vsaj dva, ki sta bila res top... Tega drugega že vsaj od konca 2015 ni več... Kaj šele tretjega itd... Če bi bila konkurenca dobra, Fabio s tem skretom od motorja, kot sta ga lani imenovala Rossi in Vinko, nebi imel šans... Tako pa se z lahkoto sprehaja med vsemi... Hvala bogu ane... Tudi, ko je MM prišel v GP so bili natanko 4 zici možni za zmagat. Na enem je sedel Rossi, ki to takrat ni bil sposoben,na drugih dveh pa poleg MM seveda Lorenzo in Pedrosa... Oba sta bila boljša od MM, samo nista zvozila sezone. MM jo čudežno je... Temu se je reklo konkurenca. Ne pa tole... To so sami amaterji, ali pa imajo črva v glavi... Eni od starosti, drugi od drugih stvari... 

Itak. Pobrat 5 naslovov v šestih sezonah v elitnem razredu motociklističnega dirkanja na svetu je enostavno. Med drugim na prvo žogo zmagat naslov kot rookie... to zna vsak. Vsako leto je vsaj pet takih, knede. Ni konkurence. A walk in the fucking park indeed. Pejd ti rajši svoje kolajne glancat, jih moreš meti res veliko da take o dirkačih in moštvih v MotoGP stresaš naokoli. Ko smo že lih pri črvih v glavi in tako.

Vse kar si napisal... je jasno. Konkurenca ima med seboj nemalo naslovov svetovnih prvakov. Čisto za en kurac niso potemtakem. En naslov se ti lahko userje, dva in več... se ne. In po tvojem so bili razštelani, se metali po tleh, so se poškodovali. Veš, kdo se ni? MM. In kdo je tačas veselo nabiral pole positions (50% vseh kvalifikacij v MotoGP je odnesel odkar vozi tu, res je papak), zmage in naslove? MM. In to dela sedmo sezono zapored. Forumski dirkač pa... fju, nije to ništa. Daj mi telefonsko od tvojega dilerja, prosim.

 

Citiraj

Oba sta bila boljša od MM, samo nista zvozila sezone. MM jo čudežno je...

Tako ja. MM je čaral, kuram glave rezal, se šal črno magijo in čudežno premagal objektivno boljša voznika. Menda je tudi maše plačeval, ta bele, črne in vse vmes da je čudeže klical. Daj kdaj preberi kaj si napisal prej ko objavi gumb stisneš.

 

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Meni je bolj škoda, da je bila samo kakšna sezona ali dve, ko sta se direkt dajala, ker bi bilo to edino zanimivo... Tako pa je hitro postalo jasno, da direktni obračuni niso možni, ker je Rossi svoje oddelal in se jih samo še na daljavo primerja... 

Direktni obračuni niso možni, ker je predober za konkurenco. Letos ima en odstop, drugo so vse prva ali druga mesta. Kje se vozijo ostale Honde tudi vemo. Kolk je letos porabil za kure pa maše po tvojem?

 

pred 1 uro, Nightmare pravi:

Petronas uporablja enako tehniko kot tovarniško moštvo torej letnico 2019 s tem, da ima agregat 500obr/min manj.

Fabio je edini, ki ima 500 rpm manj. Morbidelli vozi polno tovarniško specifikacijo.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, DinDiin pravi:

MM ma sam sreco, da je Rossi star.:yea2:

...pa da še ni staknil kakšne resnejše poškodbe, kakršne so večini tekmecem odvzele polet ter jih postavile na realna tla...pa še ob podpori španske Dorne "leti". Mene malo spominja na kakšno zrežirano predstavo, Lorenza so "ukinili", zvabili v past...siromak ne more nič več, lahko mu ponudijo še kakšno kost za obliznit. MM bo prvak, MM bo zmagal...nezanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, jskrablin pravi:

Itak. Pobrat 5 naslovov v šestih sezonah v elitnem razredu motociklističnega dirkanja na svetu je enostavno. Med drugim na prvo žogo zmagat naslov kot rookie... to zna vsak. Vsako leto je vsaj pet takih, knede. Ni konkurence. A walk in the fucking park indeed. Pejd ti rajši svoje kolajne glancat, jih moreš meti res veliko da take o dirkačih in moštvih v MotoGP stresaš naokoli. Ko smo že lih pri črvih v glavi in tako.

Vse kar si napisal... je jasno. Konkurenca ima med seboj nemalo naslovov svetovnih prvakov. Čisto za en kurac niso potemtakem. En naslov se ti lahko userje, dva in več... se ne. In po tvojem so bili razštelani, se metali po tleh, so se poškodovali. Veš, kdo se ni? MM. In kdo je tačas veselo nabiral pole positions (50% vseh kvalifikacij v MotoGP je odnesel odkar vozi tu, res je papak), zmage in naslove? MM. In to dela sedmo sezono zapored. Forumski dirkač pa... fju, nije to ništa. Daj mi telefonsko od tvojega dilerja, prosim.

 

Tako ja. MM je čaral, kuram glave rezal, se šal črno magijo in čudežno premagal objektivno boljša voznika. Menda je tudi maše plačeval, ta bele, črne in vse vmes da je čudeže klical. Daj kdaj preberi kaj si napisal prej ko objavi gumb stisneš.

 

Direktni obračuni niso možni, ker je predober za konkurenco. Letos ima en odstop, drugo so vse prva ali druga mesta. Kje se vozijo ostale Honde tudi vemo. Kolk je letos porabil za kure pa maše po tvojem?

 

Fabio je edini, ki ima 500 rpm manj. Morbidelli vozi polno tovarniško specifikacijo.

Stari, ti res nimaš vsega pošlihtanega v glavi... Nočem biti žaljiv, samo ko nekdo moje besede obrača in s tem dela debila iz mene, pa ni več tolerance... Ti pa to delaš kar naprej... Označuješ Gajserja za nesposobnega, ker rečem, da velikokrat pade, daješ MM-jeve uspehe v nič, ker je konkuenca slabša, kot je bila pred leti, itd... KDAJ SEM REKEL, DA JE BILO MM-ju enostavno? Res ne razumeš, da ko napišem amaterji, so amaterji v primerjavi z MM, ne s celotno svetovno populacijo? Da ko govorim o slabi konkurecni, ne govorim, da so vsi slabši od polovice folka na MS, ampak da primerjam konkurecno s konkurenco izpred let ali desetletij. Da je pač razlika med MM in ostalimi precej prevelika, pa čeprav je še vedo zelo zelo majhna... A ti je res treba vse narisat? Nimaš sposobnosti razumevanja nobenega sestavka, ki ni napisan v zelo enostavnem in diektnem dialektu. Ko je potrebno pokazati malo razumevanja besedila nimaš pojma za kaj se gre. Zato ti predlagam, da se v prihodnje vzdržiš komentarja, preden spet nekaj začneš sekat mimo in s tem blatiš druge. Žal nisi dovolj kompetenten za debato.

Še en dokaz za to je tvoj naskok besede čudežno. Spet nisi dojel, kaj sem želel povedat. Bi mogoče pogledal, kako je MM letel po tleh celo prvo sezono? Kakšne padce je doživel in ostal nepoškodovan? Kolikokrat je padel in kolikokrat ostali? Temu se reče čudež. Sam kaj bi ti razlagal... Itak ne dojameš in tumbaš svoje... Pa daj, če ti je tolk v veselje...

Navajaš neko veliko število naslovov? Nobenemu se noben naslov ni usral, niti Haydnu, niti Espargaroju, niti Luthiju, niti Capirossijunobenemu, pa čeprav so bili vsi prvaki po kakem spletu okoliščin... Ampak ok, če praviš, da se en lahko userje... Edina dva, ki nimata samo enega v vseh razredih skupaj sta Rossi in Lorenzo... Za njiju lahko rečeš, da sta prvaka in pol... A to, kar Lorenzo letos kaže je konkurenca? Lahko ima 50 naslovov in to ni nič od nič... Enako Rossi, žal ni več tako hiter... Ostali pa niso ravno material za serijsko zmagovanje. Pa sej... Tudi Sete ni bil, ampak je bil ornk konkurenca Rossiju, kje imaš kakega Seteja zadnja 4 leta? Ga ni... Niti Dovi se mi ne zdi primerljiv z njim. Mogoče je bil v 2017 najbližje... Spet pljuvaš v lastno skledo, ko pišeš nekaj (da je pri konkurenci polno naslovov), kar u bistvu sploh ni res. Po drugi strani pa s tem to kar nekako pogojuješ (da se konkurenca meri po naslovih), pa temu tudi ni tako (Fabio).

Če še enkrat pogledamo moj post glede konkurence. Nikoli nisem rekel, da MM trenutno ni najboljši. Nikoli nisem rekel, da je MM slab. Nikoli nisem rekel, da so ostali slabi. Ti pa si v svojem postu, kjer si me citiral to napisal večkrat. Obnašaš se res neprimerno. Žal... Misliš, da si prijel boga za jajca, in da vse veš, pa u bistvu nimaš pojma!

Zaključiš, da MM nima konkurence... A ni bil ravno to cel point mojega posta o konkurenci, katerega si spljival vse vprek? Brez besed.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Cifre. 

 

A9379E0D-CB83-437E-BBE3-E7995F9D1D41.jpeg

Če se navežem še na tole... Rossi celo nekoliko bolje, ampak za oba je značilno, da sta večino uspehov s slike nanizala v obdobju slabše konkurence. Če pogledamo Rossija, je bil nepremagljiv, ko pa so prišli Dani, Casey in Jorge ni bil več dominator. Pa nikoli ne pozabi povedat, da je šele takrat zares napredoval. Če bi bila taka konkuenca že od začetka, bi bilo naslovov manj. Pa to niti ni pomembno s tega vidika, kolko naslovov ima, ker gledat kaj bi bilo če bi bilo nima nobenega smisla, ker vsak dirka takrat ko dirka in tudi ti mlajši so bili tako dobri, ker so trenirali v drugačnih časih. Tako nima nobenega smisla na tak način gledat teh stvar, da ne bo kdo spet narobe razumel... Pove patole eno stvar.... In sicer, da je konkurena SLABA! Ko pridejo Dani, Casey in Jorge na pot MM-ju, bo tudi on procent mal poslabšal ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za gledalce je važno, da so tekme napete. MM nam to zagotavlja. Ima konkurenco, dejansko je zanimivo, kako so nekateri na določenih progah hitri, drugje pa jim ne gre, le MM je tisti, ki je bil letos na vsaki progi vedno v igri za zmago.

Mislim, da se mu je samo na eni progi zgodilo, da se je Vinales odpeljal, vse ostalo so bili dueli do konca.

Rossi sam pri sebi dobro ve, da je 10. zvezdica misija nemogoče, razen če bi yamaha naredila izjemen preskok, s čimer bi se nadoknadila njegova nekonkurenčnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, KennyJR pravi:

Stari, ti res nimaš vsega pošlihtanega v glavi... Nočem biti žaljiv, samo ko nekdo moje besede obrača in s tem dela debila iz mene, pa ni več tolerance... Ti pa to delaš kar naprej... Označuješ Gajserja za nesposobnega, ker rečem, da velikokrat pade, daješ MM-jeve uspehe v nič, ker je konkuenca slabša, kot je bila pred leti, itd... KDAJ SEM REKEL, DA JE BILO MM-ju enostavno? Res ne razumeš, da ko napišem amaterji, so amaterji v primerjavi z MM, ne s celotno svetovno populacijo? Da ko govorim o slabi konkurecni, ne govorim, da so vsi slabši od polovice folka na MS, ampak da primerjam konkurecno s konkurenco izpred let ali desetletij. Da je pač razlika med MM in ostalimi precej prevelika, pa čeprav je še vedo zelo zelo majhna... A ti je res treba vse narisat? Nimaš sposobnosti razumevanja nobenega sestavka, ki ni napisan v zelo enostavnem in diektnem dialektu. Ko je potrebno pokazati malo razumevanja besedila nimaš pojma za kaj se gre. Zato ti predlagam, da se v prihodnje vzdržiš komentarja, preden spet nekaj začneš sekat mimo in s tem blatiš druge. Žal nisi dovolj kompetenten za debato.

Vidiš, če bi vedno tako napisal, bi bilo jasno kaj se ti rola v glavi. In pol te ne bi rabil verbalno mlatit da zadeve napišeš zadeve v kontekstu. Sej gre, očitno. Ne pozabit da pisni komunikaciji dostikrat manjka kup metapodatkov, ki so pri dretju v živo prisotni. In pol se zapenjamo tam, kjer se tudi ne bi bilo treba.

 

pred 17 minutami, KennyJR pravi:

Nobenemu se noben naslov ni usral, niti Haydnu, niti Espargaroju, niti Luthiju, niti Capirossijunobenemu, pa čeprav so bili vsi prvaki po kakem spletu okoliščin... Ampak ok, če praviš, da se en lahko userje...

'Userje' v smislu da je odpeljati dobro sezono z minimalnimi pričakovanji precej lažje (v psihičnem smislu) kot pol konkreten uspeh ponoviti. Se redno dogaja da se pojavi nekdo nov, prikaže dobre rezultate in v naslednji sezoni relativno pogori, ko se prestavi pričakovanja višje in se začne človeka obremenjevati (okolica ali sam, poglej recimo meltdown Zarcoja letos) z rezultatom.

 

pred 22 minutami, KennyJR pravi:

Še en dokaz za to je tvoj naskok besede čudežno. Spet nisi dojel, kaj sem želel povedat. Bi mogoče pogledal, kako je MM letel po tleh celo prvo sezono? Kakšne padce je doživel in ostal nepoškodovan? Kolikokrat je padel in kolikokrat ostali? Temu se reče čudež. Sam kaj bi ti razlagal... Itak ne dojameš in tumbaš svoje... Pa daj, če ti je tolk v veselje...

Nekaj sreče je imel. Sam očitno je ne glede na vso padanje po tleh še vedno uspel nekaj narediti boljše od konkurence. Čudež? Stvar semantike. Jaz v čudeže ne verjamem. Tumbam pa kr rad, kot je očitno :P

 

pred 31 minutami, KennyJR pravi:

Misliš, da si prijel boga za jajca, in da vse veš, pa u bistvu nimaš pojma!

Ateist sem. Sam tako, v vednost.

 

pred 16 minutami, Snečer pravi:

Rossi sam pri sebi dobro ve, da je 10. zvezdica misija nemogoče, razen če bi yamaha naredila izjemen preskok, s čimer bi se nadoknadila njegova nekonkurenčnost.

Kar tudi ne pomaga če pol ne moreš premagati moštvenega kolega. Ali satelitskih voznikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, KennyJR pravi:

Edina dva, ki nimata samo enega v vseh razredih skupaj sta Rossi in Lorenzo... Za njiju lahko rečeš, da sta prvaka in pol...

sicer ne vem čisto točno kaj si tukaj mislil.. ampak :

rossi je edini od grid-a , ki ima naslove v vseh razredih od l.1997 : 2T 125 , 2T 250 , 2T 500 ,   4T 990 in 4T 800 .. je tudi edini , ki je po 3x zaporednem naslovu prvaka na eni firmi osvojil 2x zaporedni naslov na drugi firmi motorja..

lorenzo ni bil nikoli prvak 125..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!