Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

pred 3 urami, drmr69 pravi:

točno to....in 46 takrat nebi smel biti kaznovan, s čimer mu je bil odvzet 10.naslov in podarjen tej jokici 99.

Takrat je španska naveza delovala skupaj, 93. pa edini sposoben se takrat voziti z 46, da je lahko to naredil.....zdaj pa Ezpeleta poravnava račune z 99-ko, ki mu dela sramoto. 

Mislim da je sam Ezpeleta uspel doseči sporazumno prekinitev pogodbe s Hondo, se pa sprašujem in ob enem bojim kakšno podporo jim je obljubil v zameno.

Ja @sergini pravega čistega dirkaškega športa ni več....morda v neki meri le še MXGP.

 

itaq xD tocno tk je blo. cudno da je bil edini ko se je zravn vozil 93 pa je mel 99 vseeno vec zmag od 46

rossi je sam sebi zgubo naslov 2015 ker je govoril bedarije pred kamerami mm93 pa mo je vrnil na progi. in prav da mu je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špartanec v pravem pomenu besede... Zborbal je z Ducatijem in samo smola ga je oddaljila od borbe za naslov z njim... Tudi na Hondi bi bilo podobno... V Barceloni je odpeljal odlično do padca in videl se je napredek, ki bi bil brez težav čez zimo lahko viden že prej... Žal pa je sledil padec na testiranju po dirki in potem še v Assnu... Takrat je bilo vsega konec... Škoda, da nw bomo nikoli videli, kako nevaren bi lahko bil z Ducatijem ali Hondo, če bi se vse skupaj drugače izšlo... Od še aktivnih dirkačev sigurno dirkač z največjim srcem... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ce. Na Hondi nebi nc naredu, vemo zakaj. Kakorkol, ampak da je ta dripac pred Valetom v penziji je pa kr mal ? 

Itak pa nej uziva, ne bo mu hudga.

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Zivnorc said:

...vsaj malo spoštovanja si pa le zasluži. 

Malo? Recimo bobu bob, naredil je veliko za GP. 
Pa mi ni bil vsec, ampak to ni bil nacin. Skoda ker je prehitro odsel iz Duceta.
 

A ni cudno da se ni zahvalil Rossiju? :P 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, Zivnorc said:

...vsaj malo spoštovanja si pa le zasluži.

Malo in se vec. Sej vem da ni bil glih Mr. Osebnost ampak taki so pac prvaki. Doprinesel je tudi on precej MGPju. Letos je bil sicer kar precej bolj ponižen in definitivno ni bil toliko antipatičen.

Je pa izjavil v enem italjanskem intervjuju, da z Rossijem se imata rada ko sta narazen in se sovrazita k sta skupaj :). Jebi ga oba sta fulk tekmovalna hehe.

Ga je pa skoda definitivno, da je moral na tak nacin obesit vso zadevo na klin. Tako je ko se ti 1x zavlece ideja v glavo "a je tega vredno" ko se n-tic razsujes pol dvomim da bos se kadarkoli zares me najhitrejsimi. Podobno sta zakljucila Schwantz, Cecchinello itd.

En clanek ravno na temo tega straha

https://www.motorsportmagazine.com/opinion/motogp/crash-led-lorenzo-retire-moment-mountain-became-too-high-climb

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Gaunar Jokl pravi:

Ena s Crash.net:

Commentators saying Dianese have already made a set of Repsol leathers for Alex Marqez. Interesting.

:hmm:

... to sem jest naroču, k je moja žena vanj zatreskana... tko, da če kdo sreča Alexa na Ridah.... sem to jest...   :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Gaunar Jokl said:

Ena s Crash.net:

Commentators saying Dianese have already made a set of Repsol leathers for Alex Marqez. Interesting.

:hmm:

V bistvu bi bil presenecen ce bi se res odlocili za AM namesto CCja in JZja. Razen ce imajo "man crush" na vse kar smrdi po Marquezih. Najboljse da se LCR zice ponudijo fotru pa mami!

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Gaunar Jokl said:

Ena s Crash.net:

Commentators saying Dianese have already made a set of Repsol leathers for Alex Marqez. Interesting.

:hmm:

Dainese? Marquezu?

E09CC397-8960-4D58-BEDE-8E7A50405FD3.jpeg.0147e96b7ba00119376200fccce8578d.jpeg

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, axaQ4 pravi:

Pi**a ze 10 let je od te bitke, kam gre cajt porkadus:

https://www.gaskrank.tv/tv/racing/episch-dramatik-catalunya-2009-17560.htm

...to so bile še dirke za gledat v živo, ne danes, ko gledamo "posnetke" ali vnaprej prirejeno sceno ...Mark bo še parkrat prvak, ko bo pobral vse naslove ga bo nasledil Alex...

  • Haha 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, vandrovec said:

...to so bile še dirke za gledat v živo, ne danes, ko gledamo "posnetke" ali vnaprej prirejeno sceno ...Mark bo še parkrat prvak, ko bo pobral vse naslove ga bo nasledil Alex...

Ti se kar ne popustis s temle reziranjem... dirke sploh niso slabe, "pokvari" jih Marc, ker je pac predober, ne pa da so vnaprej dogovorjeni... bohpomahi, no! Kot je rekel Dovi: "To ni Marquezov problem, to je nas problem, mi smo pocasni"

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, jvalant pravi:

Ti se kar ne popustis s temle reziranjem... dirke sploh niso slabe, "pokvari" jih Marc, ker je pac predober, ne pa da so vnaprej dogovorjeni... bohpomahi, no! Kot je rekel Dovi: "To ni Marquezov problem, to je nas problem, mi smo pocasni"

Lahko si to misliš, ker tako zgleda....se pač pustiš "nategovat" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, vandrovec pravi:

...bolj občutjiv je od Rossija in pač ni prenesel igric.

Ma kake igrice. Če bi Rossija takle raztrossilo kot je Lorenza letos, bi verjetno tudi kaj premislil. Sej verjetno kaj premišljuje, zato na kvalifikacijah ne gre več. Eno je biti 20 nekaj letnik, ki se mu ne more nič zgoditi, drugi je biti malo v letih (za ta šport) in imeti za seboj par poškodb. On članek gor lepo pojasni - Lorenzo je se fino stolkel. Verjetno je imel kar nekaj sreče da še stoji na lastnih nogah. In ko je naredil kalkulacijo tveganje vs želja po dirkanju je preprosto pogruntal da mu ni več tolko do dirkanja. Dokazovati mu ziher ni treba nikomur ničesar. Denarja ima dovolj. Ne rečem da ga ni kdo malo pomasiral... sam resnici na ljubo bi bilo ostati v diraknju s takimi mislimi v glavi samo nevarno. To še hobi enduraši poznamo. Ko začneš enkrat gruntat o drevju poleg poti, se ti hitro preveč približa (drevje). Sam mi ga ne pokamo 350 km/h naokoli za kratek čas.

 

Citiraj

The crash itself wasn’t that bad, but Lorenzo got flipped in the gravel trap – while travelling at perhaps 80mph/130km/h – and when that happens the rider is in the lap of the gods. His final cartwheel and the subsequent impact did the damage, fracturing two vertebrae.

Zamisli si, da te nekdo brcne iz avta na AC pri 130 km/h. Verjetno si tega ne bi želel kadarkoli ponoviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

59 minutes ago, vandrovec said:

Lahko si to misliš, ker tako zgleda....se pač pustiš "nategovat" :naughty:

 Ojej, ti to resno...  In ni nobene sanse da si ti nategnjen, ampak smo mi? In ti resno mislis, da si tolk nad nami nategnjenimi? Da si tolko pametnejsi? Pa naj bo!

 

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, jskrablin pravi:

Ma kake igrice. 

To, da je odšel k Hondi so bile igrice...ker na Ducatiju bi znal postati nevaren Markez family.

pred 4 minutami, jvalant pravi:

 Ojej, ti to resno...  In ni nobene sanse da si ti nategnjen, ampak smo mi? In ti resno mislis, da si tolk nad namim nategnjenimi? Ojoj!

 

Dokazov je dovolj...:naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

To, da je odšel k Hondi so bile igrice...ker na Ducatiju bi znal postati nevaren Markez family.

Ker je bilo jasno da bo na motorju s katerim je MM osvojil vse naslove prvaka v MotoGP od 2013 naprej (razen 2015) definitivno manjša grožnja MM kot na očitno manj konsistentnem Dučeju?

Mislim da ta teorija drži ene tolk vode ko cedilka... Sam lej, verjemi kar češ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!