Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• J.a.m.e.s
      Eno je uveljavljanje iz pakirišča (tam ti krijejo škodo, ki ti jo neznani storilec s svojim avtom ali drugim vozilom povzroči na tvojem, parkiranem vozilu). Pomeni, da sem lahko pijan ko axa, motor imam parkiran in mi ga nekdo drug rukne. Zato tu nima veze alkotest, ker je motor stal parkiran. Če pa hočeš uveljavljati iz kaska (si padel med vožnjo), pa je potreben policijski zapisnik, ker ti bodo dali policaji pihat, kar boš kasneje potreboval kot dokaz, da nisi bil med vožnjo pod vplivom alkohola.  Problem klicanja policije je samo to, da zastonj ne bodo prišli. Tak da lahko pričakuješ kazen zaradi neprilagojene hitrosti, pa tudi če si se pripeljal po polžje ali te je zrediralo na olju. No, razen če padejo sami, potem so pa krive ceste, višja sila itd. 
    • smasher
      Kupi unga v hoferju čelidlov ne dela 😉 Kolko pa je star aku? Ker meni je delalo to na akumulatorju od avta, sem filau 2 dni pa ni bilo zelene lučke. Verjetno je bila izguba v sjebanem akuju taka da je vleklo nek minimalni tok, ki ga polnilec še zazna.  Zakaj pa polnilec nebi polnil akuje preko 30Ah, samo dolgo časa traja. Sej lahko tudi aku od avta polniš z 1A, samo traja 3 dni. 
    • LunaticFringe
      Lej, razjezi me, ko se nekdo prej ne pozanima koliko oprema stane, če jo ta trenutek kupi novo pri najcenejšem ponudniku. Ceno, praktično nove, sem nastavil na - 40% cene nove. Če kdo kupi vse kar je naprodaj ceno spustim še za 10%, kar sem tudi napisal v oglas, kakšnemu fajn dečkotu pa tudi še spustim za kak €.  Na koncu mi bo ostalo za novo zadnjo gumo in gajbo zelenega
    • PURPLE
      Hvala za odgovor. Gledam po netu, da je kar nekaj ponudbe pod 100 evrov. Cena originalne te pa sezuje.
    • izibajker
      Ko jaz kaj prodajam, vedno nastavim relativno nizke cene, da gredo stvari naprej, ne prodajam v smislu, da bi kaj profitiral... Kljub temu se mi občasno tudi taki "pogajalski talenti" javijo, ki skušajo z nesramno nizko ponudbo glumiti duhoviteža. Takim takoj rečem: samo zate in samo danes je cena 110%. Jutri bo že dražje...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!