Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

On 2/14/2019 at 9:03 AM, KennyJR said:

Vsi hvalijo nove tech3 barve, meni so naravnost za skozalt.... 

FB_IMG_1550131403307.jpg

Ali so ti všeč barve ali ne????

 

Ker je Ktm oranžen so dodali še komplementarno barvo Modro ter črno.

Srebrna je Siva z svetlečimi mrvicani.......

 

Barvno je motor zasnovan na Komplementarnem kontrastu (oranžna , modra), hkrati je toplohladni kontrast (topla oranžna in hladna modra) in svetlo temnem kontrastu logotov (Bull svetel, Ktm temen).

 

Briljantno.......upam da bo barva kaj prinesla do večje hitrosti v ovinku  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Bostjan L pravi:

 

Briljantno.......upam da bo barva kaj prinesla do večje hitrosti v ovinku  :)

lej .. eni morjo bit vidni v prometu .. še najbolje je, da so vidni tapočasni :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

z brisanjem briši ;)

pa tega tut :P

 

Prestavi v TT...bogi Damek,spet delo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Prestavi v TT...bogi Damek,spet delo...

ne, ker ne delam tega sektorja in ga ne nameravam, so tudi drugi moderatorji.

Da bi pa kdo prej kaj pomislil, preden pribije tipko na kateri so črke o to pa ne.

Poišči pravo temo in tam nabijaj, to je poanta ne pa, o bo že moderator počistil!!!

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, DAMI34 pravi:

ne, ker ne delam tega sektorja in ga ne nameravam, so tudi drugi moderatorji.

Jaz in vsi trije moji kloni se javljamo na delo ?

Drugače pa kot je @DAMI34 napisal. Pomisli prej ko napišeš. Al pa napiši pa si vzemi 5 min, še enkrat preberi in pobriši če ni za v temo. Al pa objavi v ustrezni temi, je ni tako težko najti. Kot nekateri že dobro veste, kdaj moderatorji popucamo res dobro... pol pa se kak teden sploh ne da več smetiti po forumu.

Zdaj pa naprej z MotoGP, hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajd da ktm ne naredi agregata za moto2..samo da ga pa mv agsta , ki ima 3 cilindre ni naredila je pa čudno.. mogoče nimajo dovolj kapacitet .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Lipstick pravi:

Stanje realno ćim je Abraham pred jLo in da @KennyJR spara za gajbo piva zame....dve sekundi do prvega je realen doseg jLo ko nima perfekt day...

Screenshot_20190224-085949_Gallery.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/22/2019 at 7:45 PM, thumper said:

ajd da ktm ne naredi agregata za moto2..samo da ga pa mv agsta , ki ima 3 cilindre ni naredila je pa čudno.. mogoče nimajo dovolj kapacitet .. 

 Emm... Zakaj pa naj bi ga? Triumph ga dobavlja za vse in nihce ne sme uporabljati drugega agregata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti časi testiranja.. honda je nekih 8-10 mest prenizko .. če premakneš marc-a pa lotenza za 10 mest višje je kar realno.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

ti časi testiranja.. honda je nekih 8-10 mest prenizko .. če premakneš marc-a pa lotenza za 10 mest višje je kar realno.. :P

 

Men se zdi, de bi Hondi znalo mal zanohtat. De ne bo vse tako simpl, kot lani. Med sezonama so meli zdravega samo Bradla. Vsi trije na factory spec motorjih se pritozujejo nad novim prednjim koncem. 

Tlele s kavca se mi zdi, da ima Dovi letos priliko zacetk sezone nabrat nekaj pik. HRCjevci se ne bodo zdravi, motor ni 100%, v Ducatiju pa je cist kontra. Motor gre, cela fabrika dela za Dovija, Petrucija so z enoletno pogodbo kastrirali, .ne bo “delal tezav” kot Jorge in Ianonne pred njim.....X v enacbi sta Suzukija in Yamahi...

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu bi bilo lepo , če bi lorenzo vozil po tej tabeli..sploh pa zanimive dirke..samo kaj ko so nas testiranja zadnjih 2 let lagala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, thumper pravi:

v bistvu bi bilo lepo , če bi lorenzo vozil po tej tabeli..sploh pa zanimive dirke..

Sploh ne...nocem,da mi med prvih pet isce priliko za naslov in bom tako moral se kdaj pomisliti,da bom jz moral @KennyJR kupit gajbo piva...in ne uzivati v dobljenem pivu...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!