Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

Ob 9. 4. 2019 ob 14:33, Zok pravi:

Ha???

Ne razumem kje, kaj in kako.

Lahko mi pa narises.

Bugatti_Circuit.svg.png

 

Ob 9. 4. 2019 ob 15:12, Arzen pravi:

Hahaha totemu se že blede. 

 

Ob 9. 4. 2019 ob 20:15, jvalant pravi:

Cist enostavno, peljejo direkt od prvega ovinka do tretjega, nazaj do drugega in sus do cetrtega... pa kaj ti ni jasno?!  ;)

 

Ob 10. 4. 2019 ob 0:18, sesir pravi:

Se gres ti tud za gajbo stavt?jz trdim da jLo ne bo prvak...?

 

Ob 11. 4. 2019 ob 20:18, prcko pravi:

sam res, kako to prej nism vidu ?, nč nova očala bo treba nabavt ?

A sm jst videl MM-ja v napačno smer motor porivat in to po pisti? Pametnjakoviči eni ???

IMG_20190415_071930.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ni glih najboljse kvalitete ampak ajde (ukradu iz tweeterja od Mat-a Oxley-ja). Yamaha je res "pocasna" napram Ducetu in Hondi po ravnici, se Suzuki je hitrejsi. Ni zanemarljiva razlika to po ravnici...

spacer.png

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, axaQ4 pravi:

Sicer ni glih najboljse kvalitete ampak ajde (ukradu iz tweeterja od Mat-a Oxley-ja). Yamaha je res "pocasna" napram Ducetu in Hondi po ravnici, se Suzuki je hitrejsi. Ni zanemarljiva razlika to po ravnici...

spacer.png

Iz zavetrja ni mogel suzukija prehitet...to pove vse o tem kolk je yamaha dober motor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, axaQ4 pravi:

Sicer ni glih najboljse kvalitete ampak ajde (ukradu iz tweeterja od Mat-a Oxley-ja). Yamaha je res "pocasna" napram Ducetu in Hondi po ravnici, se Suzuki je hitrejsi. Ni zanemarljiva razlika to po ravnici...

spacer.png

Ponavljam: Te Yamahe so navadne kante. 

Dodajam: Čas je, da si pri Yamahi izmislijo kakšne dirke klavirjev - po možnosti monomarko. Brez tastarga se verjetno sploh ne bi več kvalificirali na dirko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro se je penzič včeraj pelal. Kot je sam rekel - 0.5s/krog jim manjka. Če to zbrskajo nekje, bo še kr zabavno glede na trenutne zaostanke. MM je premagal samega sebe, Dovi je rešil, kar se je rešit dalo... ne bi pa rabil reševat, če ne bi v osnovi grdo kiksnili na kvalifikacijah. Tule bi lahko bil v igri za zmago.

Rins bo še zelo grizel. Včeraj je peljal zelo inteligentno, nič se mu ni mudilo... in je zmagal. Konkurenca je huda, tako pri strojih kot pri voznikih ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, greg570 said:

Iz zavetrja ni mogel suzukija prehitet...to pove vse o tem kolk je yamaha dober motor....

Tud rins pred tem po ciljni ravnini ni mogel starega iz zavetrja prehitet...

1 hour ago, KennyJR said:

A sm jst videl MM-ja v napačno smer motor porivat in to po pisti? Pametnjakoviči eni ???

 

Za MM pravila ne veljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč adrenalina, živci so popustili, pa smotani airbag, ki se je prepočasi praznil.................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, greg570 said:

Iz zavetrja ni mogel suzukija prehitet...to pove vse o tem kolk je yamaha dober motor....

Po tej teoriji bi Ducati moral biti ze petnajstkrat prvak... Ni vse v moci. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Je pa fant malo poseben - ima aspergerjev sindrom (del avtisticnega spektra). Njegov entuziazem navdusuje. Pa tudi nivo znanja, ki ga ima o motorjih. Top bloke! ;)

Untitled.png

Popravljeno . Popravil Zok
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zok pravi:

Je pa fant malo poseben - ima aspergerjev sindrom (del avtisticnega spektra). Njegov entuziazem navdusuje. Pa tudi nivo znanja, ki ga ima o motorjih. ;)

Tud pelje se menda kr dobro :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barry Sheene:  Moto GP danes in 500 ccm nekoč. Pri 52 letih se od življenja ni poslovil zaradi mopeda, ampak verjetno zaradi tobaka.   :blush:

NAJ POČIVA V MIRU.  

Če se pravilno spomnjam, sem ga videl na VN Grobnika, pred verjetno več kakor 30 leti.   :worship:

BarrySheene.thumb.jpg.ad0a16d88e0cd1276b54af1c9fa112da.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo guglam o njem...sploh se ga ne spomnim....se najmanj za gp Grobnika...je pa res,da sem bil le na zadnjem,ki se bil...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se točnega leta seveda ne spomnim več, sem si pomagal z Googlom  :worship: in našel Sheenove rezultate z VN Yugoslavija leta 1982 in se mi po letnici zdi, da sem to dirko takrat gledal "onlajn", seveda z dostavo na Grobnik v avtu, kot eden med tremi "sovoznikov".

Grobnik1.jpg.ab966a75259d0af356e7a8cbac9239e5.jpg

Grobnik2.jpg.1009bb85d88642e43b2a5997a91f9908.jpg

Barry je dirkal kar z obema nogama "v železju" ... :blush:   :grupni:

BSnogi.jpg.6ca0b681347f8f16cf1d0aab77542b8d.jpg

"EKOLA", ne bom več nadlegoval v tej temi, moje obljube so pa pač nerealne, ker največkrat pozabim kaj obljubim ... :blush:

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem se spomnil.   :worship:

Na Grobnik sem se peljal v ...

1970-morris-mini-cooper-s-replica-2-door-saloon.jpg.3d8fd5ae086063c855542e3f7889ccf5.jpg

... in nazaj domov sem se vrnil kot ...

kuhanrak.jpg.53cf9cf1495f7a695060fe590a6deadf.jpg

S pomočjo mojega prijatelja Googla :worship: , sem našel tudi 9 minut posnetka takratne dirke.   :worship:

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, jskrablin pravi:

Tud pelje se menda kr dobro :whistle:

Gledala sem en njegov dokumentarec. Dober!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je bila bolj dolgočasna a taktična dirka.

MM je še vedno korak pred vsemi (kjub padcu ja)

RINS najbolje oddirkal, popolnoma zaslužena zmaga, brez napak, mirni živci, lepo pripravljen napad.

V46 kapo dol, iztržil največ kar je pač zmogel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, RobiRoberto pravi:

"EKOLA", ne bom več nadlegoval v tej temi, moje obljube so pa pač nerealne, ker največkrat pozabim kaj obljubim ... :blush:

Ni neke panike. Lahko pa, v kolikor misliš da se splača (je dosti interesa za debato o starih dobrih cvajtakt časih) naredimo eno zgodovinsko temo in se tja preseli debata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, jskrablin pravi:

 naredimo eno zgodovinsko temo in se tja preseli debata.

Kak drla se je Cagiva...ko gor vsedu...no ne ona ampak stric na sejmu v Milanu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!