Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

Kaj je bil potem JLo, najbrz so ga celo noc tepli? No, ce se ze trudis minimizirati njegov uspeh - vsi so na istem in mislim, da jih je stari najvec prehitel. Zdaj pa prosim nehaj utrujati okoli tega, ker drugace te bom dal na ignore listo, kot na ostalih forumih, kateri so od takrat veliko bolj berljivi. Hvala.

 

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In? A imas ti kaj s tem slucajno? O najvecjem danasnjem 'profiterju' pa nic? Aja, je bil za VR in kot tak danes ni ravno material za najedat, dejmo se raje na MM slepat. Bedno...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi teb se pa da... dobr ves da to nikamor ne pelje... znamo snečkota vsi ane.. ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Mah, dez pada pa prevec za fonom visim. Z unim se mi pa res ne da, bo na ignore pa je reseno.

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno vprašam - kaj se dogaja z Lorenzom? Ima tip res take probleme, da ne zmore več vozit kot v najboljših časih pri Yamahi? Čeprav ga nisem nikoli maral, pa pogrešam njegove vožnje, ker mi bil njegov stil eden najboljših. Boljše bi bilo, da neha vozit kot da si dela tako sramoto.  

 

Pa tudi od KTM-a sem več pričakoval. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Snečer said:

rutinirano... 

 

2 hours ago, Snečer said:

enih par je odstopilo... 

verjetno je bil danes preutrujen če ga je še vinjales pošolal

 

2 hours ago, Snečer said:

še en rossijev fanatik, ki poveličuje skromno predstavo

mm je na štartu vse prehitel, potem pa nadziral in se boril sam s sabo

 

1 hour ago, Snečer said:

mm je iz 4. mesta v skupnem spet prevzel vodstvo

ja, veliko je profitiral, letos se lahko samo sam premaga

BRAVO! Bolj realno se ne da napisat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Arzen said:

Resno vprašam - kaj se dogaja z Lorenzom? Ima tip res take probleme, da ne zmore več vozit kot v najboljših časih pri Yamahi? Čeprav ga nisem nikoli maral, pa pogrešam njegove vožnje, ker mi bil njegov stil eden najboljših. Boljše bi bilo, da neha vozit kot da si dela tako sramoto.  

 

Pa tudi od KTM-a sem več pričakoval. 

Star je ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Resno vprašam - kaj se dogaja z Lorenzom? Ima tip res take probleme, da ne zmore več vozit kot v najboljših časih pri Yamahi? Čeprav ga nisem nikoli maral, pa pogrešam njegove vožnje, ker mi bil njegov stil eden najboljših. Boljše bi bilo, da neha vozit kot da si dela tako sramoto.  

Honda ga je kupila, da ne bi bil slučajno prvak z Ducatijem, kot je začel nakazovat...

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Rossi pravi:

Star je ?

Taprav se je oglasu :lol1: 

pred 3 urami, vandrovec pravi:

Honda ga je kupila, da ne bi bil slučajno prvak z Ducatijem, kot je začel nakazovat...

Veš da glede na to, kako sta vozila yamaha in kako zdaj ducati, skor lahko verjameš v tako teorijo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ja no, glede na cel vikend in kar je pokazal je star, zelo star. V mojih letih ga ne bo vec na pisti. Wanna bet?

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Rossi pravi:

Ja no, glede na cel vikend in kar je pokazal je star, zelo star. V mojih letih ga ne bo vec na pisti. Wanna bet?

Leta nimajo nič s tem, takrat ko je bil pri Yamahi, ga je zjebal padec. Njemu psiha ne špila več. Če bi jaz bil na mestu ducatija, ne bi sploh razmišljal o njem, kaj šele honde. Ampak vsakemu svoje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Snečer pravi:

enih par je odstopilo... 

verjetno je bil danes preutrujen če ga je še vinjales pošolal

pravi car je, ja  . iz 13 na šesto. štirje so odstopili prehitel pa je koga? Nakagamija Bradla , pa Morbidellija, ki je imel težave.  sam od sebe tako ali tako ne more nad šesto mesto, vse ostalo je sreča.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, GeeSXer said:

pravi car je, ja  . iz 13 na šesto. štirje so odstopili prehitel pa je koga? Nakagamija Bradla , pa Morbidellija, ki je imel težave.  sam od sebe tako ali tako ne more nad šesto mesto, vse ostalo je sreča.

Hja, obracaj kakor zelis. JLo je bil konkretno za njim z "the best on the grid" makino. V skupnem je trenutno cetrti, horhe z dbest makino pa? In ce je VR star je un olicenje penzije. Sploh pa, sem se kaj zlagal oz. kaj od napisanega ne drzi? Vem, da ga ne marate ampak kaj dosti vec od tega pa ravno ne morete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Rossi pravi:

Hja, obracaj kakor zelis. JLo je bil konkretno za njim z "the best on the grid" makino. V skupnem je trenutno cetrti, horhe z dbest makino pa? In ce je VR star je un olicenje penzije. Sploh pa, sem se kaj zlagal oz. kaj od napisanega ne drzi? Vem, da ga ne marate ampak kaj dosti vec od tega pa ravno ne morete.

Kdo se pogovarja o JLoju?  Kaj ima on z devetkratnim, z najboljšim motorjem, ki že deseto čaka na čudež?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O marsikaj. Kadar mu gre je zelo uporaben za drkanje proti VR. Ko mu ne stece, se pa MM uporabi oz. karkoli prav pride. Sam da se lahko bruha... pa reci ce ni res tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, GeeSXer pravi:

pravi car je, ja  . iz 13 na šesto. štirje so odstopili prehitel pa je koga? Nakagamija Bradla , pa Morbidellija, ki je imel težave.  sam od sebe tako ali tako ne more nad šesto mesto, vse ostalo je sreča.

to so pa potem neprijetna dejstva, ko analiziraš carja

pa saj pubec pr 40. letih ni slab, je še kar konkurenčen, ni pa več top špica, po moje, če bi bile skrajšane dirke, da bi še lahko poharal

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!