Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

stari jih je šolal ... napredoval je za cca 7 mest ... tamau je napredoval samo 2 mesti :lol1: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

stari jih je šolal ... napredoval je za cca 7 mest ... tamau je napredoval samo 2 mesti :lol1:

Bez starca nema udarca ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, axaQ4 pravi:

Za Rossija več ali majn vsi vemo, da prvak ne bo nikoli več,...

Js tega ne vem :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek pri vas res nima besed... začel bi z vsaj tremi kletvicami, pa bodo rekli, da se ne spodobi... Kakorkoli... Pa od kje vam ideja, da je MM predober za ostale? Ker je vodil Austin tko kot 6 let prej? Ker je dobil Jerez, kjer je edini kandidat za zmago izgubil možnosti že v soboto, medtem ko so ostali niso imeli za burek, pa so bili relativno blizu... Ko bo v Le Mansu brez stopničk, bodisi zaradi tega, ker bo spet usekal bodisi zato, ker se bo cjazil na 5. mestu, boste pa rekli kaj? Da je mel slab dan? Ko bo v Italiji spet vse rdeče bo mel še en slab dan? Bo vsaj v Catalunyi pokazal, da je korak pred vsemi ane? Razen če bo še tam usekal... MM se je fino nategnil s padcem v Austinu... Težka sezona bo... Ne mi zdej s tem, kako nima konkurence, če je zmagal tisto, kar je že lani zmagal.. Aja sej res... Ni... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, KennyJR pravi:

Človek pri vas res nima besed... začel bi z vsaj tremi kletvicami, pa bodo rekli, da se ne spodobi... Kakorkoli... Pa od kje vam ideja, da je MM predober za ostale? Ker je vodil Austin tko kot 6 let prej? Ker je dobil Jerez, kjer je edini kandidat za zmago izgubil možnosti že v soboto, medtem ko so ostali niso imeli za burek, pa so bili relativno blizu... Ko bo v Le Mansu brez stopničk, bodisi zaradi tega, ker bo spet usekal bodisi zato, ker se bo cjazil na 5. mestu, boste pa rekli kaj? Da je mel slab dan? Ko bo v Italiji spet vse rdeče bo mel še en slab dan? Bo vsaj v Catalunyi pokazal, da je korak pred vsemi ane? Razen če bo še tam usekal... MM se je fino nategnil s padcem v Austinu... Težka sezona bo... Ne mi zdej s tem, kako nima konkurence, če je zmagal tisto, kar je že lani zmagal.. Aja sej res... Ni... 

V Le Mansu bo gladko zmagal. Tip pač daje občutek, da je res suveren. Tudi če na vsaki tretji dirki pade, ostali dve pa zmaga, bo prvak. Ker ostali niso tako konstantni, da bi bili med prvimi tremi. Pa nisem navijač MM in mi je muka gledat dirke ko mulc tkole voz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, KennyJR said:

ko so ostali niso imeli za burek, pa so bili relativno blizu..

Kaj zdej? Niso mel za burek, al so bli blizu? 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Človek pri vas res nima besed... začel bi z vsaj tremi kletvicami, pa bodo rekli, da se ne spodobi... Kakorkoli... Pa od kje vam ideja, da je MM predober za ostale? Ker je vodil Austin tko kot 6 let prej? Ker je dobil Jerez, kjer je edini kandidat za zmago izgubil možnosti že v soboto, medtem ko so ostali niso imeli za burek, pa so bili relativno blizu... Ko bo v Le Mansu brez stopničk, bodisi zaradi tega, ker bo spet usekal bodisi zato, ker se bo cjazil na 5. mestu, boste pa rekli kaj? Da je mel slab dan? Ko bo v Italiji spet vse rdeče bo mel še en slab dan? Bo vsaj v Catalunyi pokazal, da je korak pred vsemi ane? Razen če bo še tam usekal... MM se je fino nategnil s padcem v Austinu... Težka sezona bo... Ne mi zdej s tem, kako nima konkurence, če je zmagal tisto, kar je že lani zmagal.. Aja sej res... Ni... 

prvo tekmo je izgubil v zadnjem zavoju, drugo je pošolal,da je peklo, tretjo je vse pošolal, na koncu še sebe, včeraj je spet pošolal

tip včeraj ni vozil na polno, nadziral, jih držal, ko je bilo treba malo odprl in takoj kontroliral

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM je trenutno Car

Vr46 stisne kar je največ mogoče

JLo se bo pobral

Ostali so muhe enodnevnice, kar pa ni zanemarljivo, če se jim poklopi z mašino

Howg

Govoril sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Arzen pravi:

V Le Mansu bo gladko zmagal. Tip pač daje občutek, da je res suveren. Tudi če na vsaki tretji dirki pade, ostali dve pa zmaga, bo prvak. Ker ostali niso tako konstantni, da bi bili med prvimi tremi. Pa nisem navijač MM in mi je muka gledat dirke ko mulc tkole voz.

prjatu...dej en persen rukn,da nouš take traparije še ti pisou... a ni dost,da že drugi kvazi-poznavalci pišejo nebuloze....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anyway, sm že mislu, da je konc s forumom, k 2 tedna ni blo nbenga novga posta pa vidm, da ni tko. Magic word still works ? Stari bo se prvak,  zagotovo, sam za kategorijo še nism zihr :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, maus pravi:

stari jih je šolal ... napredoval je za cca 7 mest ... tamau je napredoval samo 2 mesti :lol1: 

tastar je napredoval skozi celo dirko..tamau pa na začetku 2 mesti pol pa nikamor več.. :lol1:

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

JLo se bo pobral

:lol1: no ja ..iz peska ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, DAMI34 said:

MM je trenutno Car - Drži!

Vr46 stisne kar je največ mogoče - To stisnejo vsi.. :)

JLo se bo pobral - Bo verjetno za to sezono prepozen..

Ostali so muhe enodnevnice, kar pa ni zanemarljivo, če se jim poklopi z mašino - No ja Dovi se mi ne zdi muha enodnevnice, čeprav material za šampiona on ni in nikoli nebo, ostali pa ja, se strinjam.

Howg

Govoril sem.

 

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Grut pravi:

prjatu...dej en persen rukn,da nouš take traparije še ti pisou... a ni dost,da že drugi kvazi-poznavalci pišejo nebuloze....

Persen ne pomaga. Saj veš kakšen sem :ras: sori k Marc Skoraj vsako leto dosega vsak 300 pik, izjema je 2015 in od takrat je dokazal da je samo se mocnejsi. Plus yamaha ki ga biksa, Rossi lah govori o napredku a kaj ko to ni to, se vedno rabi par padcev da pride vsaj do 4-5 mesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Persen ne pomaga. Saj veš kakšen sem :ras: sori k Marc Skoraj vsako leto dosega vsak 300 pik, izjema je 2015 in od takrat je dokazal da je samo se mocnejsi. Plus yamaha ki ga biksa, Rossi lah govori o napredku a kaj ko to ni to, se vedno rabi par padcev da pride vsaj do 4-5 mesta.

no...zdej vsaj vem zakaj si padu v takmu uvinku k ga stara mama brez zob prevozi pu tazadnmu kulesu ... :mad:

star si sto godina,a pričaš gluposti ... :mad:

Popravljeno . Popravil Grut
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Gaunar Jokl pravi:

Jest predlagam tkole:

1. Jorge nazaj na Ducatija

 

Če bi ostal na Ducatiju bi bilo letos zanimivo za gledat...razen, če nista med sabo zmenjena, da si ne bosta hodila v "zelje"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Če bi ostal na Ducatiju bi bilo letos zanimivo za gledat...razen, če nista med sabo zmenjena, da si ne bosta hodila v "zelje"

a to petrucci pa jlo?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Grut pravi:

no...zdej vsaj vem zakaj si padu v takmu uvinku k ga stara mama brez zob prevozi pu tazadnmu kulesu ... :mad:

star si sto godina,a pričaš gluposti ... :mad:

Ful dobra primerjava res oz to da sem padel ima veliko veze z mojim mišljenjem o moto gp, vsaka čast. Meni očitaš zadnji stavek, a poglej sebe, 20 let starejši pa še bolj glupe pričaš.

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 5/7/2019 at 7:25 AM, Gaunar Jokl said:

Jest predlagam tkole:

1. Jorge nazaj na Ducatija

2. Petrux v SBK na V4R

3. Chaz v TenKate

 

Zakaj bi daviesa dal na sbk yamaho? Pa zakaj bi peruxa spodil z gp? Jez bi samo marca presedu na ktm, in bi blo zabave polna skleda. Pa Jorgeja na Suziko, ob Rinsa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi v Q1 uspesno zaigral Millerja, razmere so se ravno pravi cas poslabsale, n riziko je uspel na celi crti. Potem v Q2 ko je bila steza ze mokra, se mi je pa kr tema nardila pred ocmi ko sem videl gume za po suhem... ...pa kaj jim spet ni jasno?

Pa je slo v maloro casa za minimalno dva hitra kroga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!