Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)
3 hours ago, KennyJR said:

Na koncu bo 8. in mu bodo peli hvalo, kako se je dobro prebijal... Primerjali ga bodo z Lorenzom ??? in vikend bo rešen.... Haha

No ja. Glede na leta je to super rezultat. Pr 40ih drzis enga wannabija, k mu je sicer nekaj uspelo, drgac je pa bolj lolek kt ne. Cist brez karizme, vsi so proti njemu in podobno. komarjinpodobnopress

Haha

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elita v pesku ... :D

Bo penzija?

 

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

O mama, kaksna dirka ? Vale zal cel vikend nc od nc, ampak on je star, penzija klice in vse ostalo. Lorenzo, ki je pa car pa kar 13-ti na najboljsem motorju na gridu. Wau JLO, respect?

Aja, HAHA

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top dirka. Bravo Petrucci, prva zmaga..zelo zasluzena. Dovi ni bil ravno videti najbolj vesel. Kaj ne, ko njegov glavni nasprotnik na progi kateru mu ne sede, tudi motorju ne (ok to pomoje ni vec tolk aktualno od kadar honda leti)+bolan in je se zmeri boljsi od njega.

Rins jim je tudi zelo lepo skozi dihal za vrat.

Yamahe pa eh....2 so zarile (Rossi vkljucen), 2 so pa gurale na sredini...skratka slabo. So imele pa res deficit v koncni brzini.

Rossi je ta vikend tolk zafukal, da bolj zafukat se ne da.

 

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, KennyJR pravi:

Ampak eni pa pravijo, da je treba Vinalesa zamenjat s Fabiom in ne Rossija ????. Bedaki 

Razvijalec mora ostati v skupini. Še mal, pa bo šla Yamaha tolk, k serijska, ki jo lahko za 23k€ kupiš v Delta Team-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petrux :worship: danes sm držal pesti zanj... Pa mi ni posebi pri srcu, ampak si je zaslužil.... Predvsem zato, ker je bil okraden par let nazaj v boju z mr. Penzijo v Assnu... Sicer nič ne more nadomestiti tiste zmage, ampak je pa vsaj za njega velika uteha... 

MM je naredil, kar je želel. Na terenu, kjer bi moral zgubit čim manj je dobil! Bravo! 

Dovi... Zgubil ves respekt pri meni... Žal... Raje vidim, da MM zmaga prvenstvo za 150 pik 5 dirk pred koncem, kot pa da Dovi s takim načinom zmaga... Na dirki, kjer bi moral največ pridobit, kjer bi moral zmagat, ga premaga kolega v ekipi... On pa ni sposoben poskusit prehitet MM-ja v zadnjem krogu... Vozil mu je na repu, pa ni probal dvakrat po klancu navzdol... Ni probal... Čakal je... Kaj? Da se MM sam od sebe stensta? Luzer nesposoben... 

Rins :worship::worship: bravo... Težko je z deficitom na ravnini proti trem ali 4im...proti enemu bi šlo... Je pa pokazal koliko je vreden... Catalunya je njegova! 

Nakagami :worship: bravo... Da je dol butnil tisto goflo ničvredno iz iste ekipe... Neprecenljivo... Upam, da bo tako do konca sezone... 

Lorenzo ma še šanse...

Rossi pa prosim v penzijo najkasneje letos... Ker tole pa res ni nikamor podobno več... Še Mira je u slab rezultat spravil... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, bikez pravi:

Razvijalec mora ostati v skupini. Še mal, pa bo šla Yamaha tolk, k serijska, ki jo lahko za 23k€ kupiš v Delta Team-u.

Sej to no... Rossi pogublja celo Yamaho... Pa noben nič nikomur.. Hvala bogu za Fabia... Naslednje leto na factory Yamahi bo letel... Ne bomo poslušali izgovorov, kot jih letos... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Yamaho bi mogl nazaj pripeljat Lorenza. Vozi jo k po tračnicah. Verjetn, bi mu Suzuki tudi pasal, pri Ducatiju so se mu odrekli prehitro. Z Hondo verjetno ne bo rezultatov, ker je narejena za Markota, ki pleše po celi pisti in ima čisto drugačen stil od Lorenza. Pred Rinsom pa samo kapo dol.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, jvalant said:

Ampak na oko se mi zdi da ima Duce najvec pomoci krilc.

Zadnji krog iz zadnjega ovinka - Rinsu dvigne prednje kolo, Dovi naprej po obeh kolesih...

1 hour ago, axaQ4 said:

Top dirka. Bravo Petrucci, prva zmaga..zelo zasluzena.

Dovi ni bil ravno videti najbolj vesel.

Rossi je ta vikend tolk zafukal, da bolj zafukat se ne da.

Res je.

Dovi je v prvenstvu takorekoc izgubil 4 pike. Skoda, peljal je zelo dobro. No, tudi MM, ampak tisto, ko je izgubil 4 mesta v nekaj sto metrih, je bilo odlocilno za nadaljni potek dirke. Skoda, sem mislil, da ga bo toliko vrglo iz tira, da bo spet zacel delati neumnosti. Pa je bilo ocitno se prezgodaj. :)

Rossi me je pa danes spominjal na Lorenzota v najboljsih casih - najprej ni naredil nic, potem je malo popustil, tik za tem pa ploznil... :lol1:Skoda, a kaj ces. Dec rejsing.

Tako, KennyJR je na ignore listi, njegovih umotvorov imam pocasi dovolj. Ce so vsi bedaki in nesposobnezi, ne vem zakaj njega ne gledamo v prvenstvu. Oz. vem zakaj. :)

Popravljeno . Popravil Zok
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne ne ne, zdej se za Petruxa navija, ceprav ni pri srcu, hehe. Kasn dizastr ta Lorenzo, najjaci bike na gridu on pa 13-ti, s tem, da jih je par pred njim odletel. Ampak kaj bi to, dajmo o Valetu nabijat, HAHA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Zok pravi:

Tako, KennyJR je na ignore listi, njegovih umotvorov imam pocasi dovolj. Ce so vsi bedaki in nesposobnezi, ne vem zakaj njega ne gledamo v prvenstvu. Oz. vem zakaj. :)

In zakaj si to rabil pisati :hmm:?

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Rossi pravi:

A ne ne ne, zdej se za Petruxa navija, ceprav ni pri srcu, hehe. Kasn dizastr ta Lorenzo, najjaci bike na gridu on pa 13-ti, s tem, da jih je par pred njim odletel. Ampak kaj bi to, dajmo o Valetu nabijat, HAHA!

Če ne bi Vale pršu nazaj v Yamaho, bi Yamaha imela kak naslov več, tako pa ima ..., no, saj ima Valeta :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma koncno je bila vsaj DIRKA. Ne šov za 2. mesto. Nočem nič vzeti MM, sam pismu pretirana dominantnost pa res ni zanimiva za gledat.

Pa še ena stvar. Ta dirka mi je potrdila (vsaj meni osebno), da motogp bo še vedno zanimiv za gledat tudi ko bo ta stari odpujsal v penzion. Ko se je švaljkal v ozadju ter kasneje v pesku ga niti nisem kaj dosti pogrešal. Lepo ga je sicer videti v ospredju, samo na njega že nekaj časa gledam kot prijetno popestritev in hvalo kaj se da narest pri teh letih ne pa kot resnega kandidata za naslov.

Talentov je mnogo. Ta'mlad so zmeri bolj hitri (Pecco Bagniaia se pocasi sestavlja skp, FQ20 je res hudič na motorju itd itd). MM tudi ne bo večno tako na nož fural. Bodo prišla leta, kakšna baba, froc kaj ti jst vem in ne bo več vse v smrt zmogel furat.

Pri yamahi bo pa kar en par harakirijev po tej dirki, glede na to da jih je nascal Nakagami na satelitski hondi.

P.S.

Najbolj mi je slo na spolovilo pa KRETENSKA NAVIJASKA HORDA!! Ko so izvizgavali MM, vsakic ko se je pojavil na ekranu me prou razpizdilo. Tako sranje nej nosijo tja na fuzbal plac kjer spada. Sem si kar zazelel da bi bilo eno tepih napalm bombardiranje tam cez tiste travnike kjer so bili situirani ti navdse prijazni navijaci...

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Rossi pravi:

Ne vem ce. Ma pa Valeta, Honda pa Lorenza, hehe.

Izlet Valeta k Dučeju se je končal z "bukovim pokalom". It's only a bike, 60 seconds itd.,  :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, bikez said:

In zakaj si to rabil pisati :hmm:?

Zakaj pa si ti to rabil pisati?

Se ti zdi lepo in posteno otresati z zaljivkami in javnim podcenjevanjem?

Meni pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Zok pravi:

Zakaj pa si ti to rabil pisati?

Se ti zdi lepo in posteno otresati z zaljivkami in javnim podcenjevanjem?

Meni pa ne.

Če ti gre nekdo tako na jetra, ga daš na ignore. Jaz nisem dal še nikogar, tudi če ga ne prebavljam. Včasih treba slišati tudi drugo mnenje. Verjetno nikogar ne zanima, da si to naredil. Zaradi tega ne bo nihče slabše ali boljše spal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!