Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

pred 4 minutami, Rossi pravi:

Itaq. Kak pa kej JLo? ?

Odlicno...vedno bolj veselim se piva:grupni:...:love1: hvala jLo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Zok said:

Zadnji krog iz zadnjega ovinka - Rinsu dvigne prednje kolo, Dovi naprej po obeh kolesih...

Jap. Suzuki mora nekako kompenzirati manjko moci...

 

  Ne zastopim pa nekaj drugega tule: Vsi se nekaj ukvarjajo z Lorenzom. Jaz navijam za Dovija in to je to, boli me za Lorenza. Preveril sem zaostanek KTM-a, potihem malo preklel Petruccija, ker mu zares privoscim in sem na koncu kar zadovoljen. Prebrnili se niso,  dirkali so cisto in na koncu koncev je pac Dovi ostal tretji, za danes fantasticnim Petruccijem in Marquezom, zanj pa tako ali tako vemo kaksen kaliber je. Pika. Lorenzo je pa ocitno obliz za nekatere...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, jvalant pravi:

Jap. Suzuki mora nekako kompenzirati manjko moci...

 

  Ne zastopim pa nekaj drugega tule: Vsi se nekaj ukvarjajo z Lorenzom. Jaz navijam za Dovija in to je to, boli me za Lorenza. Preveril sem zaostanek KTM-a, potihem malo preklel Petruccija, ker mu zares privoscim in sem na koncu kar zadovoljen. Prebrnili se niso,  dirkali so cisto in na koncu koncev je pac Dovi ostal tretji, za danes fantasticnim Petruccijem in Marquezom, zanj pa tako ali tako vemo kaksen kaliber je. Pika. Lorenzo je pa ocitno obliz za nekatere...

Jaz pa ne navijam za nikogar. Gledam, pijem pivo in jem kokice. Če imam čas ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, bikez said:

:yawn:

Saj ves, kaj pravijo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg Petruccija, ki je danes res hotel zmagat, mi je bil glavni igralec Mugello. Kaksno dirko nardi taprava pista. Kar se dirkacev tice....Ko se piloti kalibra  Rossi Lorenzo in Zarco mal da ne blamirajo, nam mora bit jasno, kako minimalne so razlike, in kako tezko je narest kakrsno koli razliko. Ampak pluvat in zmerjat je lazje. 

Lorenzo je ze dokazal, da zna sestavit dirkalnik in z njim zmagat. Da Honda ne bi znala tga? Dvomim. Bol me “skrbi” Ianonne, dec je cist vsake treninge in dirko za Aleixom, in Zarco. Ne vem, ce mata tolk kredita kot Jorge, rezultati so delc pod pricakovanji, hitrih mladcev pa je kr precej. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, axaQ4 said:

Najbolj mi je slo na spolovilo pa KRETENSKA NAVIJASKA HORDA!! Ko so izvizgavali MM, vsakic ko se je pojavil na ekranu me prou razpizdilo. Tako sranje nej nosijo tja na fuzbal plac kjer spada. Sem si kar zazelel da bi bilo eno tepih napalm bombardiranje tam cez tiste travnike kjer so bili situirani ti navdse prijazni navijaci...

  Je rekel Gaber da so to pac Italijani... Ni res. Ko sem bil v Imoli na WSBK dirki, sem bil ZELO presenecen kako fer so navijali. Vsakic ko so vodilni prileteli mimo so ploskali. Ko je pridrvel Davies, ali kak Ducati seveda se toliko bolj. Na koncu aplavz za VSE!... Tole zvizganje je proizvod MotoGPja. In ne zvizgajo Dovijevi, ali pa Rins-evi navijaci...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno včeraj najboj všečen moped v Mugellu:  KALEX  /  Luca Marini  /  2. mesto  /  :worship:

Sky-VR46-Moto2-tricolore.jpg.76833888ced2a05276be32d25a8582ed.jpg

cq5dam_web_738_462.jpeg.8dd386b7e7b7d2f5a808164ac3a8b025.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM u penzijo .. včeraj je bil samo drugi :huh:

Bravo Petrući .. privoščil sem mu :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, jvalant pravi:

  Je rekel Gaber da so to pac Italijani... Ni res. Ko sem bil v Imoli na WSBK dirki, sem bil ZELO presenecen kako fer so navijali. Vsakic ko so vodilni prileteli mimo so ploskali. Ko je pridrvel Davies, ali kak Ducati seveda se toliko bolj. Na koncu aplavz za VSE!... Tole zvizganje je proizvod MotoGPja. In ne zvizgajo Dovijevi, ali pa Rins-evi navijaci...

Verjetno zato, ker Dovi še ni bil 5x toroediran s stani MM-ja?

Da se do dogaja v Italiji se mi ne zdi nič presenetljivega... Pa se ne gre sploh tolk za to, da so to Italijani, ampak to je pač Rossijeva domača dirka... Do konca bedno je, ko se to dogaja v Brnu, pa ZDA, kjer je bilo pravo slavje ob padcu MM... Ta sodrga Rossijeva je povsod in kvarijo MotoGP s tem svojim sranjem... Ko pa Rossi podela po 5ih krogih pa takoj vsi v jok pa domov... Dirke je konec... Banda... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rinsu sem privoščil mal več moči..vse ostalo pa super. Škoda, ko ga poknejo tak enostavno po ravnem :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petrux je faca. In kr preveč skromen. Za zmago se ne opravičiš. V tistem ovinku je imel na voljo nekaj prostora in je šal... tako se dirka. Brez resnega dela in talenta se ne bi nikoli znašel na tistem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Petrux je faconar in resno skromen. Je kar pis svezega vetra po svoje, ker nima (in upam, da tako tudi ostane) tistega napihnjenga dirkaskega ega.

Tisto, da se je sel Doviju opravicevat je blo res malo blesavo sam ajde, ocitno se je cutil dolzan to izpovedat...zdej mu ne rabi vec :)

Dovi pa naj se zamisli, ko vecji in tezji mostveni kolega, ki je prvo leto na tovarniskem mopedu odpelje bolje. Mene bi malo skrbelo :D. Sam se bojim, da glede na izjave, bo Petrux zdej bolj spuscal dovija spredaj v takih situacijah.

 

Rins pa res skoda, ce bi imel kaksnega konjica vec, se ga nebi znebili! Yamaha pa zgleda, da bo dobila drugo leto koncesijo isto kot KTM pa Aprilia za neomejene posodobitve  ?

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, axaQ4 pravi:

Dovi pa naj se zamisli, ko vecji in tezji mostveni kolega, ki je prvo leto na tovarniskem mopedu odpelje bolje. Mene bi malo skrbelo :D. Sam se bojim, da glede na izjave, bo Petrux zdej bolj spuscal dovija spredaj v takih situacijah.

Ne pozabi, da je Dovi Petrucciju pomagal do tega kar zdaj gledamo na tv.

Intervju Dovi :worship:

Citiraj

Odločil sem se, da mu pomagam, ker si to zasluži, zaslužil si je to zmago. Ko trpiš vrsto let tako kot je on, s povsem napačno usmeritvijo, in si "Calimero" MotoGP-ja, poskušaš priti do zmage z zobmi. In tako je tudi bilo, srečen sem zanj.

Ti je zdaj žal, da mu pomagaš?

Citiraj

Ne. Tudi on je meni pomagal, oba sva se izboljšala. Treningi so zelo pomembni za oba: ko voziva motokros, pogosto delava podobne čase in pogosto prihaja do izzivov v zadnjem krogu enako kot danes na progi.

_____

"Učenec mora v vsem prekositi učitelja, sicer za vselej ostane učenec."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, 3nity said:

Ne pozabi, da je Dovi Petrucciju pomagal do tega kar zdaj gledamo na tv.

Intervju Dovi :worship:

Ti je zdaj žal, da mu pomagaš?

_____

"Učenec mora v vsem prekositi učitelja, sicer za vselej ostane učenec."

Zato jaz navijam za Dovija. Skozi leta je pokazal, da je moz na mestu. Ce ne bo prvak pac ne bo. Vsaj pezde ni! Forza Dovi!

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O nic nocem vzet Doviju, sigurno mu je ogromno pomagal glede na to, da je jokajoce se opraviceval za zmago na tiskovki.

Sam pomoje je vseeno mislil, da ne bo tako dober napredek s strani Petruxa. Se posebi glede na njegove proporce in predhodne uspehe.

Bom dal kapo dol Doviju, ce bo ohranil tak dober odnos, ce ga bo mogoce Petrux se kje prehitel. Tisto bo pa pravi ognjeni test.

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi ni slab, sedi na verjetno najhitrejšem dirkalniku...škoda, ker sta Rossi in Lorenzo prehitro odšla s tega dirkalnika, sta pa kot dirkača po moje pred Dovijem. Doviju po moje manjka, da bi bil prvak in serijski zmagovalec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

Doviju po moje manjka, da bi bil prvak in serijski zmagovalec...

Ne vem, če je bilo omenjeno - teden dni nazaj je v nesreči na motokros dirki podlegel poškodbam zelo dober prijatelj Dovijevega očeta (v nesreči je bilo udeleženih več tekmovalcev, med drugim tudi oče Doviziosa).

Po mojem mnenju te take stvari hitro potegnejo nazaj, sploh če prideš v situacijo, ko bi vztrajanje pri svoji liniji povzročilo padec vsaj enega od treh dirkačev... Meni Dovi deluje premišljen, zelo mi je všeč njegova vožnja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, 3nity pravi:

Ne vem, če je bilo omenjeno - teden dni nazaj je v nesreči na motokros dirki podlegel poškodbam zelo dober prijatelj Dovijevega očeta (v nesreči je bilo udeleženih več tekmovalcev, med drugim tudi oče Doviziosa).

Po mojem mnenju te take stvari hitro potegnejo nazaj, sploh če prideš v situacijo, ko bi vztrajanje pri svoji liniji povzročilo padec vsaj enega od treh dirkačev... Meni Dovi deluje premišljen, zelo mi je všeč njegova vožnja.

To bi vplivalo zgolj na zadnjo dirko, ampak bi že prej lahko več iztržil, po moje. :hmm:...Lorenzo ga je lani parkrat precej prehitel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

Dovi ni slab, sedi na verjetno najhitrejšem dirkalniku...škoda, ker sta Rossi in Lorenzo prehitro odšla s tega dirkalnika, sta pa kot dirkača po moje pred Dovijem. Doviju po moje manjka, da bi bil prvak in serijski zmagovalec...

Seveda mu manjka. Aroganca. Ne smemo pa pozabiti, da je Dovi zasluzen za razvoj Ducatija kar nekaj zadnjih let. Petrux je lahko hiter, z dobrim materijalom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, vandrovec said:

To bi vplivalo zgolj na zadnjo dirko, ampak bi že prej lahko več iztržil, po moje. :hmm:...Lorenzo ga je lani parkrat precej prehitel

 Saj vsak vsakega kdaj prehiti. Edini ki je na koncu sezone prehitel Dovija, zadnjih par let, je pa Marquez.  Zanj vemo kaksen kaliber je. In tudi VSE ostale je pa prehitel se bolj. In tudi Dovi je vse ostale prehitel.  Tako, da so tele zgornje primerjave mal iz trte izvite in nesmiselne. Dovi mora najti odgovor samo na Marqueza. In temu je bil in je blize kot vsi ostali, tudi ce ga kdo kdaj prehiti. Velikokrat so ga tudi skegljali drugi (pedrosa, lorenzo, Iannone, Crutchlow...) tako da je razumljivo, da je vceraj popustil. Velika verjetnost je, da bi sel/sli po tleh. Ne vem, meni osebno so vedno vsec mirni in preudarni dirkaci. Mogoce nikoli niso prvaki, ampak vseeno je kar nekaj res odlicnih dirkacev, ki bi si zasluzili on so sosobni biti prvaki, ampak na koncu je pac lahko prvak samo eden. Ni biti prvak edino merilo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!