Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

no pizda, ... JL .... jaoooooooooooo,maš srečo,da mam reumo kb te ulovu pa prefukou k netuperja .... :angryrant2:

grem na 3 hot doge + pohane repetauke ... :angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, KennyJR said:

Vsi ki pljuvate po Lorenzu...poglejte posnetek iz zraka in glejte Doviziosa... Kdo je krivec? Dovi je proti vsem zgubil 10 metrov na tem zaviranju... Skoraj se je ustavil... Kam naj bi Jorge šel? Ko je pripravil napad in napadel je bil plac... Pol ga ni bilo več... Tko da j*bite mater Doviju... 

Nazadnje ko sem jaz bral pravila je zmeraj kriv tist k je zadi. Ali pac ne? 

Si ze brisal solze JL? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ukica pravi:

Nazadnje ko sem jaz bral pravila je zmeraj kriv tist k je zadi. Ali pac ne? 

Si ze brisal solze JL? :) 

Tako je, ker je treba držat varnostno razdaljo minimalno 2 sekundi, če slučajno nekdo mal prekmalu zavira... Omg no... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, KennyJR said:

Tako je, ker je treba držat varnostno razdaljo minimalno 2 sekundi, če slučajno nekdo mal prekmalu zavira... Omg no... 

Imel je svojo linijo, JL je bil prehitr.. ce nebi bremzu bi odletu direkt v njega. Torej kako je lahko on kriv?

Pa se MM ga je prehitel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ravno to... Odletel bi v njega, ki je bil tam praktično na mestu... Tudi Vinales je kar padel mimo Dovija, pa ni bil kaj dosti prepozen na zaviranju glede na linijo naprej... Če bi Dovija tam rezal ven bi vsi normalno zvozili ovinek... Dovi si je za tole čist sam kriv... Tip je rojen talent za vse zajebat... Vsako sezono isto... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo JL ni samo drugi voznik, je tudi prvi torpedo Honde , konco je neki od koristi za ekipo  ?. Predolg je bil pika. Koncno se je boril pri vrhu in je pretiraval pomoje (CS bi rekel, da ima vec ambicij kot znanja :D ). MM je dobil sam prosto pot.

Fak po tleh je slo pol grida. Sicer dirka se je vse prehitro zakljucla. Nimas kej, MMu v tej dirki je pa teta sreca v obliki JL torpeda sla precej na roko :)

FQ20 cestitke (sicer, ce nebi blo take kaosa dvomim, da bil sicer na stopnickah.

Skoda za yamahe, Vinale ima RES SMOLO letos. Ze 3jic so ga vrgli po tleh.

Kdo bo drugi letos? Zdej so kr na kupu.

 

A ni lani Pedrosa skp z JLom tudi povrzocil padec 3eh na1x? :) Dovi najebe zmeri ko je JL vmesan hahah

 

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, ukica pravi:

Ampak se zmeri je bil JL predolg..

Vsi so imeli normalno linijo in brzino samo Lulek je priletel pošrek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ukica pravi:

Ampak se zmeri je bil JL predolg..

Zaletavanje v rit je skoraj vedno krivda onega zadaj. Edini izjemi sta 'rezanje' linije, ko nekdo naprimer sfali linijo v ovinku in se preagresivno rine zapirat ovinek in t.i. 'brake test', ko nekdo nenadoma in brez pravega razloga močno zavira na netipičnem mestu.

Seveda je jasno da je JLo zajebal tole. Pred in v ovinek se zavira. In nihče tam ni zaviral nenadoma in brez pravega razloga... in težko rečeš da si presenečen da se pred ostrim ovinkom zavira. Prehitro je pripelal, moral premočno bremzati, sledil je lowside in keglanje 3 konkurentov in samega sebe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Evo še posnetka... Vinales in JLo sta bila prehitra za spelat ovinek po notranji liniji. Za razliko od JLo je bil Vinales na zunanji liniji in je mel kam za podaljšat... JLo pa je sfalilo maneverskega prostora. Bi rekel da je preveč Vinalesa gledal in premalo naprej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je sam rekel, da je zajebal in da si zeli, da bi pac samo on padel in ne pobral se 3 voznike zdravn. Pomoje se ce dec zdej v zemljo vdret, Dovi ga bi pa z zlicko fental :D

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri takem kopilotu, Marquezu ne more nihče odvzeti letošnjega naslova svetovnega prvaka.

Je pa jokica že vpisana v seniorsko ekipo kegljačev Španije :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm rečt da me je rossi mal razocaru ker bi pomoje loh resil padec... kot kšna stara mamca k se pele ob njivi z tomosom pa se kupu plevela umika... joj joj  čeb mal stran zaviu od vsega bi sam gasa naprej in v parih sekundah bi dirku naprej... prec bi biu zraven ... kot da se mu ni dal jebat , sam telebnu je  .. nevem vsaj tko je zgledal vse skp

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Snečer pravi:

moram na eon. pogledat

berem, da je livrenc fšolal lahe

Da gledaš motogp je izdaja... T2 je glavni sponzor, ti pa gledaš na EONu, ki je že na pogled ogaben.. Bruhh ?

pred 2 minutami, Rogerg pravi:

morm rečt da me je rossi mal razocaru ker bi pomoje loh resil padec... kot kšna stara mamca k se pele ob njivi z tomosom pa se kupu plevela umika... joj joj  čeb mal stran zaviu od vsega bi sam gasa naprej in v parih sekundah bi dirku naprej... prec bi biu zraven ... kot da se mu ni dal jebat , sam telebnu je  .. nevem vsaj tko je zgledal vse skp

Želel je čimprej nazaj na pisto in je nagnil motor direktno na lorenzovega,ki je bil že pri njem... Potem ni šlo več... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Če zna kaj, zna pa radirat. :D 

Rezultat iskanja slik za jorge lorenzo funny pic

Pa men pivo zrihtat....cakam vsaki dan,da ga prejmem(da si keny prizna...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DinDiin pravi:

Skoda, men se ze prov smili dec, sej bo :)

Saj se je on hotu stavt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, prcko pravi:

Če pa to ni teamwork pol pa ne vem. Je Markez dobu dvojne pike.

Ta prednost je slaba za prvenstvo

Čestitke Fabiu.

Mogu mu vrnit za takrat ko MM zbil VR...

MM je itak letos klasa zase!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, zdej pa ne vidim tud enega komentarja "To je pac dirkanje"... Zanimivo res. Krivec je bil Lorenzo. Ampak dec je borbal, se zakalkuliral in na nesreco se pokegljal tri zraven. Jebiga to se dogaja. Tud njega so ze skegljali, in vsi, razen mogoce Dovija, so ze kegljali druge. Je pa samo odvisno kdo keglja, da je potem "to je dirkanje, ne sah..." ali " jebote kreten ipd"...  Gospodje pri dirkanju se to pac dogaja, dokler Rossi ni zunaj mate en pogled, ko je pa zunaj pa drugega. Tko je. Da ne bo pomote: Lorenzo je tud mojega skegljal, mi ni vsec...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!