Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Ja sej ravno to... Odletel bi v njega, ki je bil tam praktično na mestu... Tudi Vinales je kar padel mimo Dovija, pa ni bil kaj dosti prepozen na zaviranju glede na linijo naprej... Če bi Dovija tam rezal ven bi vsi normalno zvozili ovinek... Dovi si je za tole čist sam kriv... Tip je rojen talent za vse zajebat... Vsako sezono isto... 

Ti baba Vanga....http://motogp.avtomanija.si/2019/06/68563/lorenzo-priznava-krivdo/

Pravi, da bo nadaljeval s keglanjem!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, KennyJR said:

Vsi ki pljuvate po Lorenzu...poglejte posnetek iz zraka in glejte Doviziosa... Kdo je krivec? Dovi je proti vsem zgubil 10 metrov na tem zaviranju... Skoraj se je ustavil... Kam naj bi Jorge šel? Ko je pripravil napad in napadel je bil plac... Pol ga ni bilo več... Tko da j*bite mater Doviju... 

 Lorenzo, kralj izgovorov je povedal da je cisto sam kriv...   A spet nore gobe jes?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šolsko jih je snel :) oba kekca na yamahi in dućejevega anemićnega dirkača

v bistvu je mm tam s pikami kjer bi dejansko moral biti, če ne bi v zda poknil

stvari so na svojem mestu

škoda edino za rossija, ker je bil. tik. pred zmago danes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

MMja ne bi jaz nikoli odpisal (sampovem)

kar sem pisal, sem pisal :P

Sem bil vesel za Horheta, da se je mal razpizdu, potem pa ugotovil, da se je rapizdu mal preveč in je bilo na koncu dolgčas, ampak jebiga, se zgodi. Ni edini ki je bil v tistem ovinku mal dolg, al pa je bil Dovi mal kratek, ampak ja, to je dirkanje, nalašč jih ni snel.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

nalašč jih ni snel.

hmmmm ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

nima se mu kaj zahvalit, on je jlo zrihtal zadnji naslov

Ti to resno? 

Men se tud zdi, da se je Rossi nekam hitr predal ob keglanju.... Sicer pa so po keglanju odreagiral po svoje, Vinales bi najrajs 99 ubil, Dovi se še ni zavedal, kva se je zgodil, Rossi pa je skomignil z rameni in si mislil - to je dirkanje...

 

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vsi ki tako zelo poveličujete Quartararoja morate vedeti, da en hiter krog na kvalifikacijah ne pomeni zmage na dirki. Ja, pubec je hiter na poltovarniški Yamahi, ampak, ko pa je zadeva resna, ko se prekaljeni dirkači zapodijo na dirki, pa je to popolnoma druga pesem. Je tudi včeraj dokazal, da mu za zmago na dirki manjka še OGROMNO. Zaradi izpada Lorenza, Vinalesa, Dovizioza in Rossija je načeloma imel do Marqueza skoraj prosto pot, pa se je v bistvu matral celo dirko s Petrucijem, ki mu je v vseh teh letih uspelo samo enkrat zmagat...

Hvala bogu, se je v žaru borbe zdrs prednjega kolesa na zaviranju zgodil Lorenzu in ne Marquezu. Če bi se Marquezu, bi bil spet morilec in kaj vem kaj vse, a to se laho zgodi prav vsakemu od dirkačev! Brez borbe in brez totalno agresivne vožnje ne moreš biti med vodilnimi in se boriti z njimi, ko pa borbaš na polno se pa žal napake dogajajo. Tudi Marquez je imel veliko srečo, da se je v tistem trenutku odločil prehiteti Dovija, če ga nebi, bi Lorenzo skegljal tudi njega. Pa ne zdaj Lorenza označit za nesposobneža, da je pomagal Marqezu do zmage, in kaj vem kake bedarije še samo zato, ker je tudi Rossija skegljal. Jebiga, to se lahko zgodi prav vsakemu. Pač nesreča, s kolateralno škodo. Ista zadeva se lahko zgodi tudi Rossiju, pa bi potem tudi njega označili za morilca, nesposobneža, da je komu kaj pomagal? Verjetno nebi, ne?

Verjamem, da bi Marc veliko težje zmagal na tej dirki, če bi vsi ostali na kolesih, ampak jebiga, NISO. Kapo pa dol Marquezu, ker se je potem tako gladko odpeljal vsem ostalim, da mu niso uspeli niti izpuha gledat in to na pisti, ki mu v bistvu ne leži. Mali je CAR, takega asa na motorju daleč naokoli ni in ga še dolgo nebo!:OK:

Komentiranje Gabra pa je postalo že prav bolano, ogabno! Skubic pove kaj pametnega in realnega, Gaber pa samo prazno slamo mlati, da ti med dirko zaradi tega gre včasih prav na koslanje...:slap:

Popravljeno . Popravil Demon
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HeHe. V soboto je marc krical de je lorenza treba kaznovat, ker ga je oviral v fp3,

https://www.gpone.com/en/2019/06/15/motogp/marquez-against-lorenzo-he-should-be-penalised.html

v nedeljo je jorge skeglal par glavnih konkukurentov, in se je premislil. 

https://www.gpone.com/en/2019/06/16/motogp/marquez-lorenzo-wasnt-out-of-control-he-doesnt-deserve-a-penalty.html

 

zacetk marcove nervoze pa je baje Lorenzov izlet v HRC. povabli so ga japonci, celo polet so mu placali, in prvi rezultat je ze tle. 

https://www.gpone.com/en/2019/06/14/motogp/in-barcelona-a-dumbo-like-tank-on-lorenzos-honda.html

 

baje danes testira se nekaj narocenih zadev. Me zanima, a bo dejansko zdej spelal. Kolkor sm sledil, so pr Ducatiju ergonomijo resevali na zadnje, ker je bil cel motor vecji problem. Hondina voznost nej bi bla na nivoju, ga pa heca ergonomija....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Demon pravi:

...vsi ki tako zelo poveličujete Quartararoja morate vedeti, da en hiter krog na kvalifikacijah ne pomeni zmage na dirki. Ja, pubec je hiter na poltovarniški Yamahi, ampak, ko pa je zadeva resna, ko se prekaljeni dirkači zapodijo na dirki, pa je to popolnoma druga pesem. Je tudi včeraj dokazal, da mu za zmago na dirki manjka še OGROMNO. Zaradi izpada Lorenza, Vinalesa, Dovizioza in Rossija je načeloma imel do Marqueza skoraj prosto pot, pa se je v bistvu matral celo dirko s Petrucijem, ki mu je v vseh teh letih uspelo samo enkrat zmagat...

Drži da se na štartu v gužvi sploh ni znašel. Sam je še mlad. Da je Dučeja kriza prehitet je dokazoval tudi Rins kr en lep kos dirke... pa ni lih en ta tretji kekec. Ko je Quartararo enkrat prišel mimo, se je brez problema odpeljal naprej, tam tudi Dučejeva hitrost po ravnem ni več pomagala.

 

pred eno uro, Demon pravi:

Komentiranje Gabra pa je postalo že prav bolano, ogabno! Skubic pove kaj pametnega in realnega, Gaber pa samo prazno slamo mlati, da ti med dirko zaradi tega gre včasih prav na koslanje...:slap:

Gaber živi od gobezdanja... seveda se to nekje mora poznati ?

 

p.s. Vljudno opozorilo s strani moderatorja - če še enkrat začnete nabijat o Mitaskah vas bom skeglal ene tako, kot jih je Lorenzo. Za razne frustracije, zajebavanja in provokacije so druge teme. Tu pa dajte mir s tem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, jskrablin said:

Drži da se na štartu v gužvi sploh ni znašel. Sam je še mlad. Da je Dučeja kriza prehitet je dokazoval tudi Rins kr en lep kos dirke... pa ni lih en ta tretji kekec. Ko je Quartararo enkrat prišel mimo, se je brez problema odpeljal naprej, tam tudi Dučejeva hitrost po ravnem ni več pomagala.

Drži popolnoma. Fabio je še mlad in mu še manjka. Bo že natreniral krvoločnost. Vseeno pa mislim, da mimo Petrucija prit je eno, mimo Dovija, druga stvar, mimo Marqueza pa spet čisto nekaj druga.

1 hour ago, jskrablin said:

 

Gaber živi od gobezdanja... seveda se to nekje mora poznati ?

 

Tudi to drži popolnoma, in do neke mere to tudi razumem. Ampak njegovo gobezdanje bi moralo biti popolnoma nepristransko, profesionalno, ne pa kot pijanska šank debata, ker MotoGP je ipak kraljevi motošport.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Demon pravi:

Hvala bogu, se je v žaru borbe zdrs prednjega kolesa na zaviranju zgodil Lorenzu in ne Marquezu. Če bi se Marquezu, bi bil spet morilec in kaj vem kaj vse, a to se laho zgodi prav vsakemu od dirkačev! Brez borbe in brez totalno agresivne vožnje ne moreš biti med vodilnimi in se boriti z njimi, ko pa borbaš na polno se pa žal napake dogajajo. Tudi Marquez je imel veliko srečo, da se je v tistem trenutku odločil prehiteti Dovija, če ga nebi, bi Lorenzo skegljal tudi njega. Pa ne zdaj Lorenza označit za nesposobneža, da je pomagal Marqezu do zmage, in kaj vem kake bedarije še samo zato, ker je tudi Rossija skegljal. Jebiga, to se lahko zgodi prav vsakemu. Pač nesreča, s kolateralno škodo. Ista zadeva se lahko zgodi tudi Rossiju, pa bi potem tudi njega označili za morilca, nesposobneža, da je komu kaj pomagal? Verjetno nebi, ne?

 

Zdaj ali se malo hecaš ali pa ne razločiš zajebancije od resnih komentarjev. Ne verjamem, da obstaja tak idiot, ki resno misli, da je JLo zanalašč skdgljal opozicijo. Ker če bi mu to resnično uspelo narediti namenoma, ga lahko kvečjemu označimo za genija!

pred 4 minutami, Demon pravi:

Drži popolnoma. Fabio je še mlad in mu še manjka. Bo že natreniral krvoločnost. 

Krvoločnosti se ne da natrenirat. Takšen se rodiš! In tisti, ki so brez tega uspeli zmagovati po tekočem traku so kvečjemu izjeme. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Joker said:

Zdaj ali se malo hecaš ali pa ne razločiš zajebancije od resnih komentarjev. Ne verjamem, da obstaja tak idiot, ki resno misli, da je JLo zanalašč skdgljal opozicijo. Ker če bi mu to resnično uspelo narediti namenoma, ga lahko kvečjemu označimo za genija!

Žal, pri tem se zelo motiš, ker osebno poznam 2 modela, ki sta v to popolnoma prepričana, zato upravičeno mislim, da marsikdo, ki kao v hecu to pove ali napiše, še kako misli resno...

1 hour ago, Joker said:

 

Krvoločnosti se ne da natrenirat. Takšen se rodiš! In tisti, ki so brez tega uspeli zmagovati po tekočem traku so kvečjemu izjeme. 

S tem pa se načeloma strinjam ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Joker pravi:

Ne verjamem, da obstaja tak idiot, ki resno misli, da je JLo zanalašč skdgljal opozicijo.

Ne sam en, cel kup jih je. Ne lih majhen % navijačev v bilokakem popularnem športu se obnaša kot kup cepcev. Samega športa ne razumejo lih pol pa rojevajo bolj ali manj bolne teorije o tem, kdo komu kdaj kaj in zakaj. Nogomet sindrom, kaj čmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nesreči štirih dirkačev se je po spletu okoliščin znašel tudi nič hudega sluteči Valentino Rossi. "To je bila velika, res velika škoda, saj mi je šlo zelo dobro. Na motorju sem se počutil udobno, bil sem precej hiter in užival sem v vožnji. Hitrejši sem bil od Petruccija, a sem ga prehitel v napačnem trenutku, saj sem prehitro prišel v deseti ovinek in nisem se mogel izogniti Jorgejevemu motorju," je pojasnil Rossi, ki je v padcu utrpel tudi lažjo poškodbo. "Čutim bolečine v gležnju, ker se mi je noga zagozdila med dva motocikla. To je dirkanje in takšne stvari se dogajajo," je dodal.

Več na: https://www.zurnal24.si/sport/moto-sporti/rossi-v-bolecinah-vinales-besen-kot-ris-marquez-miri-situacijo-329636 - www.zurnal24.si

Popravljeno . Popravil a79
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem tistim brihtolom, ki mislite,da ste konzumirali vse znanje dirkanja že v vrtcu: JL ima v vitrini 5 (z besedo: pet) naslovov svetovnega prvaka ... naj se javijo tisti dežurni pametnjakoviči, ki imajo doma vsaj en pokal iz Grobnika ali od kje drugje in mislijo, davedo več kot vsi v garažah motoGP-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JL posilja motor v maline tudi v testih danes.

https://www.crash.net/motogp/news/923212/1/pic-lorenzos-bike-barrier-after-test-fall

Jaz mislim, da je dec konkretno raztresen mentalno in forsira. Pritiski so verjetno veliki na njega in se mu to tudi vidi. Naj gre narest eno "terapijo" v kupleraj pa s kilo trave :D.

P.S.

Nevem pa kaj cakajo s pogodbo za Petruxa...koga cakajo? Millerja dvomim. Kaj pa ce cakajo JL za nazaj? :)

 

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mal, kaj je Gaber vceraj prbil spet eno cvetko....da so Vigo box montiral na Ducatija za voznjo v dvoje? Ducati je dovolil, da sarijo po motorju in montirajo Vigo box?- zelo dvomim

Al, da ga je montiral na sodelavca, ki se je zapeljal, kot sopotnik na Ducatiju? V tem primeru telemetrija ni tocna, ker mora biti box vodoravno montiran?

in pa, ce bi Gaber dovolil Skubicu, da dokonca en stavek, ga nebi pobralo. Tale Gaber je Alisic MotoGP—ja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!