Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

1 hour ago, DinDiin said:

MM zopet drekobezi. Pacient. 

 Ja,  zato je pa pol su svojo pot... Pacient gor al dol, 2.5s  ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no... Vse bolj imam občutek, da trenutno spremljamo res slab grid in da MM nima konkurence, ker se dirka proti povprečnežem... Od 2005-6 naprej do vsaj 2013 je bilo to čist drugo... Sedaj so v ospredju Doviji, Lorenzi in Vinalesi, ki so blede sence tega kar so bili (govorim za zadnji dve leti), penzić pri 40ih itd... Pride Fabio... Pa ne dela neki extra... Ampak tip je pač dober, pa je takoj zraven... Zdej mi je jasno zakaj je bil Zarco lahko tako dober od začetka... Pač konkurenca je slaba... Ne samo po vožnji sami... Tudi po razmišljanju, po odločanju, po pristopu... Kr neki... Kje so pravi dirkači? Same kumare... C nižjih razredih pa kaj? Tm eni baldazariji, gardnerji... To je že v naprej obsojeno na propad... A. Marquez je pa forsiran z vseh strani in mu zato gre... Ko bo to mimo bo pa v GP kot kak Luthi ali banjaja... Nevem... A sm siten, ker me je ene 3x dž napral al pa bo res neki na tem.... 

Druga stvar pa je ta Rossijeva akademija... A je tip res tudi na ta račun služil mastne denarje? Katastrofa... Še tukaj se mora okoristit, kot da ni že dost nagrabil... Že tista poteza z neverjetnimi maržami za navijaške artikle je bila podla... Kakšen skret od človeka... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnja nazalost res nimajo niti za burek. Niti ratluk se za 2 dc limonade ne proti MMju. Resnicno vozi na drugem nivoju. Fabio pa rabi se kaksno leto da bo zares dozorel in mislm, da bo kar huda konkurenca, se posebi ce dobi tovarnisko Yamaho.

V teh kvalifikacijah se je pa res vidlo, da on HOCE bit najhitrejsi ne glede na posledice. Res, res je riskiral preko vsake meje. Ostali tudi pomislili niso, da bi sli toliko hitro v takih razmerah. Upam, da mu vsakic znese pridt cel iz takih podvigov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedarija no... Vsem je prihajalo na tiste kroge no, sej smo jih videli.... 

Poleg tega kakšno tveganje? Je Miller pokazal kako tvegano je bilo... Zapeljal se je v pesek... Kr neki no... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kot drugo.. Kaj ni blo potrebno ali vredno... Glede na to kakšen tempo ima vsak bo na koncu spet jasno, da je dobil dirko v soboto, ker bo po dveh krogih 3 sekunde pred vsemi, ki se bodo prebijali iz ozadja... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/3/2019 at 6:20 AM, KennyJR said:

Uuuu... Fabio očitno "že" naslednje leto v Factory Yamaho, pravi "dobro obveščen vir"... Yamaha očitno noče ponoviti Zarcoja... 

 

19 hours ago, KennyJR said:

Ne .. Zdej mi je jasno zakaj je bil Zarco lahko tako dober od začetka... Pač konkurenca je slaba.

Mindfuck? 

Tastar  bo se eno sezono tocno tam, kjer je. 

https://www.moto.it/MotoGP/motogp-rossi-continuo-fino-al-2020-il-resto-sono-invenzioni.html

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

Mindfuck? 

Tastar  bo se eno sezono tocno tam, kjer je. 

https://www.moto.it/MotoGP/motogp-rossi-continuo-fino-al-2020-il-resto-sono-invenzioni.html

 

 

Ne vem zakaj drugi citat... Pač z nove ponoviti iz prvega citata, sem želel povedat, da nočejo, da jim pobegne... 

Jah pravjo že tako, ampak drugi pa pravijo drugače... Do misana bo jasno... 

Tele italijanske čenče me ne zanimajo sploh... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej... Spet neki prestavljajo zaradi par kapelj... Katastrofa... A je to sploh še dirkanje? Same barbike... Tista baba stara naj gre pa v penzijo, ne pa da se joka tle po pisti... Bo sam še bol mokro... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni bodo štartali na suhem delu eni pa na mokrem? Haha... A se hecajo? Kakšna kuhna... MotoGP vsako leto vsaj ene 3x razočara s svojimi glupimi odločitvami... Katastrofa... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidljiva dolgocasna dirka.

1. MM je naredu enga Marqueza (potolku jih je k zajce, zbrcal trzajoca trupla ter se jim poscal v odprte lobanje)

2. Vinko je naredu enga Vinales (princeska treningov itd, dirko zafukal komplet)

3. Dovizioso naredu enga Dovija (večno drugi)

4. Rossi naredu enga Rossija (bil najhitrejsa Jamaha, sam je se zmeri bil nekje na sredi..grupa B no)<--Prehitevat se pa res ne upa več tako kot je znal a ne. Ce bo kdaj se hotu na stopnicke stopit,  bo mogu pomoje imet zvrhano mero srece.

itd.

Formulo 1 sem sel gledatraje , to vse pove :D

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa.. Kva jim dela Marquez... MotoGP je MM, leglo odsluženih princesk in pa nekaj podmladka... Katastrofa... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keni...ko dobim denar za plato ali plato se lohk stavima spet za 2020 ce isto mislis...

Screenshot_20190810-213910_Gallery.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari sej že začel... Najprej Vierge torpedira Nagašimo... Mislm WTF? A je pozabu brezat? ?. Bil je 5m zadi... In pol še Gaber da reklame, k se začnejo klat za 2. mesto... Jao jao.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa... Gardner je res bedak... Vozi na riti Binderja 1cm zadaj, ampak ne prehiti... Kot da bi se želel nasadit na njegovo rit... Al naj prehiti al pa naj vozi meter zadaj, ne pa da se potem nabremza in mu zmanjka prostora... In potem, namesto, da bi podaljšal po zeleni liniji, je šel nazaj na idealno linijo, da ga je ja Marquez nabil.. In več kot očitno krivi njega za to... Bedak...

Marinijevega podviga sploh ne bom komentiral... 

Moto2 je letos postal res gladiatorski... Zbijajo se en čez drugega... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, KennyJR pravi:

Stari sej že začel... Najprej Vierge torpedira Nagašimo... Mislm WTF? A je pozabu brezat? ?. Bil je 5m zadi... In pol še Gaber da reklame, k se začnejo klat za 2. mesto... Jao jao.. 

Jao, jao. sploh Gaber!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!