Skoči na vsebino

MotoGP 2019


Rossi

Priporočene objave

Mislite, da je komu v interesu, da Lorenzo naslednje leto premaga MMja?

https://www.24ur.com/sport/motogp/lorenzo-se-huduje-naj-hiona-dela-tudi-zame-ne-samo-za-marqueza.html

...ali je prej "žrtveno jagnje" na poti uspehov MM?

Po moje so ga speljali iz Ducatija ravno z namenom, da ne bo mešal preveč štren pri vrhu...sam je pa naivno mislil, da mu bo lažje....

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jokica, kaj pa druga. Ce bi to Rosi napisal, raj ne pomislim kake bi eni pisali. Drgac pa ja, zate slab zame se vedno zelo kunkurencen. Pac navijam zanj, sam ne pa bluzit kaki da smo navijaci. Niste vi nic drugacni, niti najmanj ?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Rossija se pač že vsi delajo norca pa saj je bilo podobno tudi pri Majklu, kjer ga je mlajši pral pa vseeno ni noben limal nekih primerjav med njim in Rosbergom oziroma pravilno med Majklom in Hamijem al kdo je takrat zmagoval.

Že vsak novinar ga neposredno ali posredno sprašuje, če bo nehal, kdaj bo nehal, je to zadnja sezona itd. Tudi to se bo enkrat zgodilo.

Malo to tudi vpliva na psiho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Rossi pravi:

Pa menda ni tud za to Vale kriv? Prej kak Lorenzo k se suvereno zadej pele ... pol je pa Rossi penzic ?

Lorenzo je drago plačal vrnitev izgubljenega sina v garažo Yamahe. Pravzaprav lahko v Hondini garaži nalimajo poster od dohtarja, ker jim je omogočil, da Marko gladko zmaguje :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer: ok, to je tvoj pogled. Cas bo pokazal.

Bikez: Lorenzo se lahko sebi zahvali. Pr Yami je zacel zdrahat, pr Duci pokazal manj kot Vale, pt Hondi ga bo pa MM pojedu. Tako jst to vidm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Rossi pravi:

Snecer: ok, to je tvoj pogled. Cas bo pokazal.

Bikez: Lorenzo se lahko sebi zahvali. Pr Yami je zacel zdrahat, pr Duci pokazal manj kot Vale, pt Hondi ga bo pa MM pojedu. Tako jst to vidm.

Zakaj ga je pa hotel imeti Dall nazaj na Ducatiju za leto 2020? Menda je prepričan, da je Jorge edini na Ducatiju, ki bi lahko pariral Marku na Hondi. Jack je bil ves iz sebe, ker ni dobil pogodbe pravi čas. Če bi bil na mestu Lorenza, bi šel nazaj na Ducati in vozil samo za sendvič in Pingo sok.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poudarek na menda. Se kak ce, naj bi, pa bo kompletno. Glej v redu je, lahko natolcujemo in podobno, stanje je pa cist drugo. Lorenzo nekje v bozji matrni zadaj, ziv bog ga vec ne smirgla ampak ja, dajmo pametovat. Rossi je se dober, vsaj v prenosu je. Lahko pa tud zacnem, ce bi Val.... njak njak njak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

epski podatek, da je mm osvojil prvenstva v času dirkanja rossija :) rossi pa nobenega

kot za šalo premaguje legendo

to pa je boleče, ker mu ne morejo očitat, da ni blo konkurence

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, tvoj pogled. Meni ce je kdo boljsi ni problem priznat. Navijam za Rossija in bom dokler bo vozil. In vsak ima svoj cas, imel ga je Vale, ima ga MM. Slednji je trenutno boljsi, kje / kako bo koncal bomo se videli. Sam nekih epov ne vidim, prej cisti dolgcas ampak ja, samo da ti ugaja. Sam se drzim / navijam za enega. In nic ne boli, niti najmanj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 11. 2018 ob 8:51, Nightmare pravi:

Zarco ni navdušen:

I would say that it was worse than I expected’ would not have been what KTM wanted to hear at the end of this. Ending up 20th and 1.7 off the best time will have hurt the Frenchman on his first taste of the RC16. ‘I tried to go faster but could not, we improved the feeling and got better control of the bike’ will be a silver lining in Mattighoffen, but they have a lot of work to do over the winter.

 

Ob 29. 11. 2018 ob 18:05, Lipstick pravi:
MotoGP Day 2 Session
FINISHED
POS # RIDER GAP
1
30
T. NAKAGAMI
1:37.945
2
93
M. MARQUEZ
+0.025
3
12
M. VIÑALES
+0.121
4
99
J. LORENZO
+0.160
5
9
D. PETRUCCI
+0.164
6
21
F. MORBIDELLI
+0.173
7
43
J. MILLER
+0.262
8
4
A. DOVIZIOSO
+0.347
9
63
F. BAGNAIA
+0.388
10
42
A. RINS
+0.577

 

Ob 22. 1. 2019 ob 20:50, jvalant pravi:

 To ne steje, to so zgoljufali.... Lorenzo NE more zmagati. Thumper je reku da je zanic. Je tudi izracunal to! Kako da to tega vodilni pri Hondi ne upostavajo, in so ga povabili v zmagovalno ekipo zadnjih cuda let mi pa ni jasno. Nekaj je tu res cudnega!! Zarota, vesoljci al kaj?

Ker ce mores biti zanic, da prides v HRC, pol se bom takoj prijavil!!  Sto jurjev nej mi dajo, bom cist srecen. Sicer me bodo tule obrekovali kot tazadnga loleka, sam pac v svet nadljudi v motosvet forumu res ne more navaden smrtnik vstopit. To je samo za izbrance! Glavni razlog, da je pa Ducati postal dober ni to da mogoce kaj znajo, ampak to da Rossi hodi mimo garaze, ze samo to je verjetno dost. Kr Thumperja pras!

 

Ob 23. 1. 2019 ob 15:43, thumper pravi:

od zadnjega lorenzovega naslova je 3 sezone.  3. ,7. in 9.mesto ..   nobenga brihtola - dejanski rezultati ane.. perspektiva? luzer iz sezone v sezono večji.  pa ta "luzer" je bil bolj mišljen na povezavo jorge - ducati.. pač se mu je še bolj podrlo na koncu ..

če bi šlo tako naprej bi vozil l.2021 špansko ssp prvenstvo..

bomo videli kako se bo ujel s hondo. pa če se bo nimam nič proti . več jih je skupaj bolj je užitek gledat.

 

Ob 24. 1. 2019 ob 6:55, thumper pravi:

jaz sem primerjal rosija in lorenza pri ducatiju.. to , da je jorge zmagal v drugi sezoni 3 dirke pa je vseeno zaostal za rosijevimi rezultati in 2 mesta nižje kot prvo sezono - ja v njunem medsebojnem boju pri ducatiju je izgubil... poražencu se lahko reče tudi "luzer".. 

da omenim dovija - katerega je jorge 2 leti nazaj gledal s 3 nadstropij navzdol - koliko je šele jorge proti njemu luzer kar se tiče dirkanja z ducatijem..

malo si preberite svoje komentarje ob prestopu lorenza k ducatiju izpred dobrih 2 let .. nekateri ste že po prvem testiranju okronali jorgeta z prvaka.. 

jvalant Objavljeno November 16, 2016 J

a in v parih mesecih bo pa kar pozabil vozit al kaj... Rossi je bil takoj zanic na Ducatiju (motor ki je dosegel tisto sezono 3 zmage), Lorenzo je pa takoj hiter na Ducatiju (ta motor je pa letos dosegel "samo" 2 zmagi)... Statisicno, je dobil Rossi boljsi motoe kot Lorenzo letos, pa se ni ujel z njim... prvi testi dobro pokazejo ravno to, kako se dirkac ujame z materijalom....

 

Ob 14. 11. 2016 ob 16:42, orcus pravi:

Ce sem pred par dirkami imel občutek, da bo jlo na Ducatiju katastrofa, sedaj izgleda, da bi lahko bil celo dominanten

KennyJR Objavljeno November 15, 2016

Za Jorgeja sem bil zihr, da bo hiter in evo ga... Nekak je bilo že takoj jasno, da mora bit hitrejši kot Dovi in je bil... Lorenzo je veljal za gladiatorja, preden so ga vsi osovražili samo zato, ker je premagal Rossija. Zna borbat in na ducatiju bo grizel železo... Si upam trdit, da če bi šel 2010 k ducatiju Lorenzo bi bil neprimerno boljši kot Rossi. 

Ob 16. 11. 2016 ob 13:04, jvalant pravi:

 Lej, povedal sem samo to, da testiranja v Valencii pokazejo kar pravo sliko. Uporabil sem Rossija in Lorenza, ke sta oba sla z Yamahe na Ducatija.           Ravno tko kot ti, sm povedal svoje menje, kar imam pravico, usajas se pa ti.                Torej - ko je rossi presopil k ducatiju,  je sel na testih slabo, sam je rekel da je v stirih krogih vedel in potem tudi  celo sezono slabo. Sedaj ko je Lorenzo prestopil, mu gre kar dobro, torej se lahko pricakuje da bo hiter tudi v sezoni.  no comment .. 

 

Ob 25. 1. 2019 ob 13:16, fp4492 pravi:

@Kugelschreiber: :OK:

Sam podobno pričakujem v 2019, kot se je dogajalo 2017. Honda bo napredovala in bo veliko bolj konkurenčna z vsemi dirkači, Ducati pa bo rezultatsko nazadoval, dokler v ekipo ne pride spet en vesoljec. Morda pa se motim, kdo ve.

Vsekakor Lorenza od njegove avanture z Ducatijem veliko bolj cenim kot dirkača, na živce mi gre pa še vseeno. :)

 

Ob 25. 1. 2019 ob 23:55, thumper pravi:

tako dobro je razvil motor, da ga je dol kipnil..

letos bomo videli iz kakšnega testa je lorenzo.. motor prvaka - verjetno overall najboljši motor na gridu .se bomo pogovorili na koncu sezone. dejansko v štartu bi lahko rekel, da lorenzo s hondo ne sme biti manj kot drugi..

 

Ob 1. 2. 2019 ob 22:21, thumper pravi:

ne štekam tega .. honda je imela svetovnega prvaka med vozniki 5x v zadnjih 6.letih..  med konstruktorji  7x prvaki v zadnjih 8.letih..

edini , ki jih je premagal l.2015 je bil lorenzo z yamaho in yamaha.. 

po statistiki in dejanskih rezultatih marc nima za burek proti lorenzu , ko bosta oba na hondi..

 

Ob 25. 2. 2019 ob 21:18, thumper pravi:

v bistvu bi bilo lepo , če bi lorenzo vozil po tej tabeli..sploh pa zanimive dirke..samo kaj ko so nas testiranja zadnjih 2 let lagala..

 

Ob 25. 2. 2019 ob 21:47, thumper pravi:

tvoje skrbi so odveč... pač popestritev brez panike..tako kot zadnji 2 leti.. še najbolj pestro je bilo na prvih testiranjih 2016 , ko je veliko tukaj pisočih že napovedovalo naslov lorenza.. 

 

Ob 25. 2. 2019 ob 22:09, KennyJR pravi:

Če bi Ducati zrihtu kestl mal prej... Haha

 

Ob 26. 2. 2019 ob 7:12, thumper pravi:

lahko..samo ne v obstoječi konkurenci in brez poškodb rivalov.

 

Ob 26. 2. 2019 ob 8:30, KennyJR pravi:

Ko jih bo letos vse nagonil za 100 pik boste pa jokcali ja... 

 

Ob 26. 2. 2019 ob 19:47, thumper pravi:

i seveda.. pa da vidimo.

 

Ob 4. 3. 2019 ob 18:47, sesir pravi:

Ki ti bo zlizala eure mene pa odzejala

 

Ob 15. 3. 2019 ob 9:36, thumper pravi:

vsi ti podatki kažejo jasno stanje na gridu..  lorenzo je počasi proti penziji. 

 

Ob 29. 3. 2019 ob 23:48, thumper pravi:

še dobro da imamo syahrina .. drugače bi bil jorge zadnji..

 

Ob 31. 3. 2019 ob 22:45, thumper pravi:

pomoje bo honda potopila njegovo kariero.. briljantna poteza s strani honde je bila , da je ducatiju odvzela voznika , ki je končno začel obetati..tako ima marc priložnost za še nekaj naslovov preden ga povozijo mladi in hitrejši..

 

Ob 1. 4. 2019 ob 21:17, Kugelschreiber pravi:

Horhe.....Horhe great champion. Jebo te magarac. Res je tezko navijat zanj. Problemi na ravni boboracinga. Snet rocaj z belance? Uzgan pit lane limiter? Resno? 5x svetovni? 

malo sem strnil poste s testiranj pred sezono in z začetka sezone..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se govori o enem dirkaču, zakaj je potrebno še druge vmešavat, povečini pa povsod Rossija. Po eni strani mi je Lorenza škoda, ker bi v pravem moštvu s pravo podporo lahko še zmagoval, po drugi je pa res, da ni ravno priljubljen med navijači in zato ni tako zanimiv za celotno dogajanje v tem športu. Na dirkah, kjer je zmagoval je zasledovalcem pobegnil in se ni hotel spuščat v neke zanimive dvoboje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filozofija za letosnjo RCV:

In the winter time, what we tried to do is, we knew that we had the best rider in the world, and so we gave him the power. Because power, in the middle of the straight, if you don't have the power, you can't do anything. Even the best rider in the world can't do anything. So this is the point we tried to improve. So we concentrated in the wintertime to give him as much power as possible, knowing that there will be some other problems. Also, we are Honda Motor Company, and we cannot stay behind some other manufacturers in terms of engine power on the straight and acceleration, things like this. So the bike of this year was a little specifically targeted, but maybe for next year, I hope the bike will be a little more easy for all of the Honda riders to manage.

 

zanimivo. Mi smo Honda! Po ravnem nas nek taljanski šrot ne bo pral! Bo že mulo zborbal. Rabmo kojne! Vse kojne! Največ kojnov!! bo že nekako pržlajfal....
 

A je kdo gledal v soboto? Kako jasno so v Q1 posneli Crutchlowove muke na RCV. Ko sm to videl, sem nekako razumel Lorenza. Čisto nasilje. Ce nisi Marc, je kostolom na tem stroju samo eno rizlo stran. 

Sicer, ko berem ta forum mi je jasno, de jez sploh ne gledam motogpja, ampak nek druzga. Zato, opravicilo za moj off topic. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Kugelschreiber pravi:

Filozofija za letosnjo RCV:

In the winter time, what we tried to do is, we knew that we had the best rider in the world, and so we gave him the power. Because power, in the middle of the straight, if you don't have the power, you can't do anything. Even the best rider in the world can't do anything. So this is the point we tried to improve. So we concentrated in the wintertime to give him as much power as possible, knowing that there will be some other problems. Also, we are Honda Motor Company, and we cannot stay behind some other manufacturers in terms of engine power on the straight and acceleration, things like this. So the bike of this year was a little specifically targeted, but maybe for next year, I hope the bike will be a little more easy for all of the Honda riders to manage.

 

zanimivo. Mi smo Honda! Po ravnem nas nek taljanski šrot ne bo pral! Bo že mulo zborbal. Rabmo kojne! Vse kojne! Največ kojnov!! bo že nekako pržlajfal....
 

A je kdo gledal v soboto? Kako jasno so v Q1 posneli Crutchlowove muke na RCV. Ko sm to videl, sem nekako razumel Lorenza. Čisto nasilje. Ce nisi Marc, je kostolom na tem stroju samo eno rizlo stran. 

Sicer, ko berem ta forum mi je jasno, de jez sploh ne gledam motogpja, ampak nek druzga. Zato, opravicilo za moj off topic. 

Naj te ne moti. Na forumu so pač različna mnenja, sploh v takšni temi, kjer so ljubitelji in navijači, ki pišejo onkraj razuma. Nič ni narobe.

Brez tega bi tema izgledala tehnično suhoparna, v nedeljo po tekmi bi nekdo nalimal končni rezultat in zadeva bi bila zaključena :) 

Drugače pa, to so ja profiji, zato jih plačajo, da se naučijo in vozijo njihov motor. Druge izbire ni, razen, da se jamra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Sicer, ko berem ta forum mi je jasno, de jez sploh ne gledam motogpja, ampak nek druzga. Zato, opravicilo za moj off topic. 

Tvoj vidik je le dejansko stanje, kar se vidi. Ampak če bi bila želja pri Hondi bi lahko prilagodili motor Jorgeju pa jim to ni pomembno. Sicer se je sam zafrknil in še vedno nerealno upa na spremembe...

Po moje bodo sedaj omogočili Lorenzu še kakšno boljšo uvrstitev, da poberejo tudi moštveni naslov, ker sam MM ne more izboljšat svojih rezultatov

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, Snečer said:

Naj te ne moti. Na forumu so pač različna mnenja, sploh v takšni temi, kjer so ljubitelji in navijači, ki pišejo onkraj razuma. Nič ni narobe.

Brez tega bi tema izgledala tehnično suhoparna, v nedeljo po tekmi bi nekdo nalimal končni rezultat in zadeva bi bila zaključena :) 

Drugače pa, to so ja profiji, zato jih plačajo, da se naučijo in vozijo njihov motor. Druge izbire ni, razen, da se jamra.

Ja, pisemo onkraj razuma, nisi izjema. Drugace pa ja, to je forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah se razlikuje kako pišejo navijači dirkanja ali pa navijac/ljubitelj enega dirkaca.

Ponavadi navijaci iscejo skupaj izgovore z dirkacem samim. So skupaj "slepi".

Z vsem dolznim spostovanjem do njega in njegovih preteklih rezultatov ampak Rossi mi je sedaj za pateticen kako krivi Yamaho za vse (v zadnjih 2 intervjujih je spet skotalil za eno njivo buč), sebe, pa zaradi prenapihnjenega ega in pa bolnega podpihovanja navijacev in medijev, pa ne vidi nikoli (ali zelo redko) kot razlog slabsih rezultatov. On sebe ne zna pogledati iz kriticnega vidika sploh.

Se eno leto nazaj je to se nekako slo cez, ko je imel samo sam sebe za referenco in pa zmedenega/menopavzicnega ekipnega kolega. Sedaj, ko je pa Yamaha podprla satelitsko ekipo, ki ima zadosti budgeta  ter dva dobra (eden celo vrhunski) dirkace ter MV se je skup zlozil, pa se nima kam vec skrit.

Se vedno je preprican, da on pa ni nic kriv za rezultate in da so performanse M1ke v drugi rokah, Dokazi proti temu so sedaj zelo konkretni, da M1 v drugih rokah hitrejsa, na kar namiguje da se stvari v prihodnosti ne bodo izboljšale ampak poslabsale.

Ljubitelij dirkanja gledamo/bomo gledali na njegove performanse kritično brez furanja kulta osebnosti, kakor za VSE ostale.

Rossi (zaenkrat) je videti odločen, da bo nadaljeval, vztrajal in naredil karkoli dobrega ali slabega, da bi obdržal svoj položaj v središču pozornosti. Kot ostarel boksar, se zdi, da bo nadaljeval, dokler bo le malo ostalo od njegovega prejšnjega ugleda in položaja. Postal bo bleda senca tega, kar je bil na svojem vrhuncu.

Pametni stopijo na stran graciozno in dostojanstveno, preden postanejo njihovi nastopi preveč slabi.

Mogoče mu še uspe kakšen podvig, samo to bo bolj v ednini. Takrat bodo itak vsi feni skocili v luft od veselja in bo za njih spet svetovni prvak.

Naj odfura se 2020, ce bo pa se naprej bo pa svojemu ugledu delal hudicevo medvedjo uslugo...

 

Preden se pa na napisano nekdo spravi kot stekel pes, naj omenim da je to samo moje mnenje/zorni kot in ce se bo kdo cutil uzaljenega zaradi njega, se mi kratkomalo jebe , ker ipak je to samo en forum na internetu :)

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, axaQ4 pravi:

Jah se razlikuje kako pišejo navijači dirkanja ali pa navijac/ljubitelj enega dirkaca.

Ponavadi navijaci iscejo skupaj izgovore z dirkacem samim. So skupaj "slepi".

Z vsem dolznim spostovanjem do njega in njegovih preteklih rezultatov ampak Rossi mi je sedaj za pateticen kako krivi Yamaho za vse (v zadnjih 2 intervjujih je spet skotalil za eno njivo buč), sebe, pa zaradi prenapihnjenega ega in pa bolnega podpihovanja navijacev in medijev, pa ne vidi nikoli (ali zelo redko) kot razlog slabsih rezultatov. On sebe ne zna pogledati iz kriticnega vidika sploh.

Se eno leto nazaj je to se nekako slo cez, ko je imel samo sam sebe za referenco in pa zmedenega/menopavzicnega ekipnega kolega. Sedaj, ko je pa Yamaha podprla satelitsko ekipo, ki ima zadosti budgeta  ter dva dobra (eden celo vrhunski) dirkace ter MV se je skup zlozil, pa se nima kam vec skrit.

Se vedno je preprican, da on pa ni nic kriv za rezultate in da so performanse M1ke v drugi rokah, Dokazi proti temu so sedaj zelo konkretni, da M1 v drugih rokah hitrejsa, na kar namiguje da se stvari v prihodnosti ne bodo izboljšale ampak poslabsale.

Ljubitelij dirkanja gledamo/bomo gledali na njegove performanse kritično brez furanja kulta osebnosti, kakor za VSE ostale.

Rossi (zaenkrat) je videti odločen, da bo nadaljeval, vztrajal in naredil karkoli dobrega ali slabega, da bi obdržal svoj položaj v središču pozornosti. Kot ostarel boksar, se zdi, da bo nadaljeval, dokler bo le malo ostalo od njegovega prejšnjega ugleda in položaja. Postal bo bleda senca tega, kar je bil na svojem vrhuncu.

Pametni stopijo na stran graciozno in dostojanstveno, preden postanejo njihovi nastopi preveč slabi.

Mogoče mu še uspe kakšen podvig, samo to bo bolj v ednini. Takrat bodo itak vsi feni skocili v luft od veselja in bo za njih spet svetovni prvak.

Naj odfura se 2020, ce bo pa se naprej bo pa svojemu ugledu delal hudicevo medvedjo uslugo...

 

Preden se pa na napisano nekdo spravi kot stekel pes, naj omenim da je to samo moje mnenje/zorni kot in ce se bo kdo cutil uzaljenega zaradi njega, se mi kratkomalo jebe , ker ipak je to samo en forum na internetu :)

to je dokaj objektivno zapisano, se mi pa zdi, da se zadnje čase motogp ne ukvarja več toliko z rossijem, ampak se je pozornost preusmerila v mlade upe in tiste, ki krojijo vrh

https://www.24ur.com/sport/motogp/rossi-marquez-bo-zagotovo-presegel-mojih-devet-naslovov.html

Citiraj

"Marquez je letos razred zase. Vse dirke je končal ali prvi ali drugi. Tudi v Austinu, ko dirke ni zaključil, je bil trdno v vodstvu. Že dolgo časa ni nekdo tako dominiral v razredu motoGP. Ko preide v vodstvu, ga po navadi ne izpusti iz rok. Spominja me name v najboljših letih," je 26-letnega Španca pohvalil legendarni 'The Doctor'.

Citiraj

"Zavedam se, da bi lahko v svoji karieri osvojil še kakšnega več. Enega sem izgubil prav zaradi Marca, a tako je. Ničesar ne morem več spremeniti. Žal mi je, ker nisem dosegel vsaj številke deset," je za vodilni italijanski športni časopis še razkril 40-letnik.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GO ROSSI GOOOOO .. napad na 10 naslov :OK:

da se naute užgal .. to je moje mnenje, do katerega imam pravico :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, maus said:

GO ROSSI GOOOOO .. napad na 10 naslov :OK:

da se naute užgal .. to je moje mnenje, do katerega imam pravico :ras: 

Ne moreš se "užgat" na post k nima vsebine ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, axaQ4 pravi:

Ne moreš se "užgat" na post k nima vsebine ?

sam svoje mnenje in želje sem napisal in ima full vsebine, sam prebrati jo je treba :jezik: 

... tudi nisem nobenega posta komentiral niti vsebinsko omenjal nobenega drkača in njihove drkađije ...  :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, maus said:

sam svoje mnenje in želje sem napisal in ima full vsebine, sam prebrati jo je treba :jezik: 

... tudi nisem nobenega posta komentiral niti vsebinsko omenjal nobenega drkača in njihove drkađije ...  :ras:

 

Sej sem rekel, da se ne mores "užgat" na tvoj post, kaj se zdej tle "užigaš" sam nase?

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, axaQ4 pravi:

Sej sem rekel, da se ne mores "užgat" na tvoj post, kaj se zdej tle "užigaš" sam nase?

iz preventive sem reku, da se ne bo kdo užgal :P 

včasih se kakšn užge, pa sploh ni jasn zakaj se je užgal :P

štekaš :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!