Skoči na vsebino

BMW novoletna zabava


motolover

Priporočene objave

pred 16 minutami, Snecer pravi:

Mene ne bi not spustili?

po mojem so fani zaželjeni :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Snecer pravi:

prebral sem na hitro fantje...kameradi :) 

.

... ti ne moreš :dry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

2 hours ago, Snecer said:

niti na srečolov ne? za novo bemflo

Srečke po 21.000€. Vsaka zadene.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 11. 2018 ob 18:43, Snecer pravi:

Mene ne bi not spustili?

Ne želi si, kup prepotentnih s kakšnim evrčkom več v žepu, ki mislijo, da so nekaj več:naughty:

Pa ob zgodbicah, kako so rili z GS po terenu, se komaj zadržuješ.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Friday, November 23, 2018 ob 18:43, Snecer pravi:

Mene ne bi not spustili?

Snecer, če boš prišel na ta party te ne bo nihče pred vrati zunaj pustil.

Je pa na nek način zanimivo, da se ena grupa zna zorganizirat v smislu družabnega dogodka, cel vseslovenski forum pa v tem smislu premore v pretežni meri kaj že? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Ne želi si, kup prepotentnih s kakšnim evrčkom več v žepu, ki mislijo, da so nekaj več:naughty:

Pa ob zgodbicah, kako so rili z GS po terenu, se komaj zadržuješ.....:lol1:

Mogoce hoce imet vecjega binglna!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

na jadranki smo meli zaključek

Jadranka izven glavne sezone, ni treba nobene organizacije. Greš dol pa je. Tisti tvoj  GG je bil eden izmed zelooooo redkih projektov na ms, ko si zbral grupo...:worship:. Pa ni3triusov projekt (se še spomnim pred leti), ko so šli offroad na relaciji Lj-Črni kal.:worship:. To so te redke zadeve tule gor na ms, ki združujejo.  Ne pa gromade in grmade egotriparskega nabijanja, nakladanja in štrajtanja. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, izibajker pravi:

Jadranka izven glavne sezone, ni treba nobene organizacije. Greš dol pa je. Tisti tvoj  GG je bil eden izmed zelooooo redkih projektov na ms, ko si zbral grupo...:worship:. Pa ni3triusov projekt (se še spomnim pred leti), ko so šli offroad na relaciji Lj-Črni kal.:worship:. To so te redke zadeve tule gor na ms, ki združujejo.  Ne pa gromade in grmade egotriparskega nabijanja, nakladanja in štrajtanja. 

kaj pa mamuti? sadomazo :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dodatnih informacij:

Zabava se prične ob 19h, vožnje in dirke z elektrokarti se začno ob 21h. Časi se bodo merili in na koncu bomo imeli brezplačno finalno tekmo petih najhitrejših. Zmagovalci dobijo nagrade. Na zabavi bodo prisotna podjetja Akrapovič, Avtoval, Selmar in TC Motoshop (Schuberth) s svojimi programi. Predstavljen bo novi R1250GS Adventure in še kaj. Na zabavi bomo imeli akcijske cene pijač in hitro dostavo odličnih pizz za najbolj lačne. 
Za tiste, ki bi radi v Ljubljani prenočili, imamo posebno ponudbo hotela Radison Blu v BTC. 58€ enoposteljna soba in 70€ dvoposteljna. Cena je brez turistične takse in velja ob rezervacij do tega petka 31.11.!

Parkiranje je možno nasproti pred Kolosejem, vendar je treba biti pozoren, da parkirate na južni strani, ne pred McDonaldsom. Parkirišče pred McD namreč opolnoči zaklenejo in ne odprejo do jutra!

Vstopnine ni, vabljeni vsi, tudi bodoči lastniki modro belega propelerja, ki tega še ne veste :) ::

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci zadnji stavek si preber, velja tut zate :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!