Skoči na vsebino

ILLYRIA RAID 2019


BIF

Priporočene objave

Kar mi je še posebaj zanimivo (pa spremljam kar nekaj tovrstnih preizkušenj), je recimo stroškovnik. Ta dobesedno zajema VSE...samo do starta se moraš spravit...še nazaj te oni spravijo...spanje, gorivo, hrana, pijače itd, itd....vse je pokrito. To redko zaslediš...če sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pijaco pa bencin si mors sam kupt :)  pa iz cilja domov se tudi sam kobacas na svoje stroske.....

Popravljeno . Popravil DinDiin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, BIF pravi:

Kar mi je še posebaj zanimivo (pa spremljam kar nekaj tovrstnih preizkušenj), je recimo stroškovnik. Ta dobesedno zajema VSE...samo do starta se moraš spravit...še nazaj te oni spravijo...spanje, gorivo, hrana, pijače itd, itd....vse je pokrito. To redko zaslediš...če sploh.

Gorivo in pijača ni vključena, je pa pijača vključena v AlbaniaRaidu, ki je, če prepostavljaš, da se prijavljaš v mesecu decembru, tudi 490 € cenejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, svobodnaptica01 pravi:

Gorivo in pijača ni vključena, je pa pijača vključena v AlbaniaRaidu, ki je, če prepostavljaš, da se prijavljaš v mesecu decembru, tudi 490 € cenejši.

Res je...imaš prav. Prehitro sem preletel. V bistvu je ponidba stroškov bolj ali manj klasična. Čeprav ruta je zanimiva...po moje, če nisi ravno lovec na trofeje dobra priložnost za ekipo 2,3 do 4-ih max za večdnevno avanturo...dovolj zanimivo in kaotično, da nisi del črede in po drugi strani dovolj organizirano, da se res lahko posvetiš vožnji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, BIF pravi:

Res je...imaš prav. Prehitro sem preletel. V bistvu je ponidba stroškov bolj ali manj klasična. Čeprav ruta je zanimiva...po moje, če nisi ravno lovec na trofeje dobra priložnost za ekipo 2,3 do 4-ih max za večdnevno avanturo...dovolj zanimivo in kaotično, da nisi del črede in po drugi strani dovolj organizirano, da se res lahko posvetiš vožnji....

Glede na ceno + transfer in bencin, me trenutno bolj mika Maroko, septemberske zadeve pa bodo verjetno odpadle, ker bo treba it spet malo h kirurgom na mizo tekom leta :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!