Skoči na vsebino

Yamaha TW 125 Trailway


Disident

Priporočene objave

No jaz sem tale moped imel na izpitni vožnji, ure sem nabiral z SR125. Kar se tiče končne brzine in pospeškov je kriza; na avtocesti komi prideš do 100km/h, če prideš. Drugače za spretnostno vožnjo pa je kar ql, se da lepo pelat z njo.

Tak ko je že reku mitofreak, ta motor je igračka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel priloznost se peljati s tem motorckom k sm delu izpit rezda sam dve uri sam! sam men ta motor ni vsec prvo kar me je zmotlo so bile bremze ej pa to se sploh ne mors ustavit :blink: !! mislim tak za mene veliko premal agresivne!! motor mi tut ni bil vsec kr ma zelo slabe pospeske pa koncna tut ni kej ornk!! ne vem no sej za avto solo je taprav sam drgac pa ga nebi mel!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel priloznost se peljati s tem motorckom k sm delu izpit rezda sam dve uri sam! sam men ta motor ni vsec prvo kar me je zmotlo so bile bremze ej pa to se sploh ne mors ustavit :blink: !! mislim tak za mene veliko premal agresivne!! motor mi tut ni bil vsec kr ma zelo slabe pospeske pa koncna tut ni kej ornk!! ne vem no sej za avto solo je taprav sam drgac pa ga nebi mel!!

točn tak k si reku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ti maš se srečo, da vozš na Yamahi. Jaz sem izpit delal na Jawi pa se ta je imela zlomljeno ročico od bremze. :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jutri imam glavno in nevem kako bo šlo, bolj kriza, na šolski me je napizdu ampak vseeno spustu skoz...., na avtocesti pa je kriza, po ravnini 100, sm se lotu prehitevat en šleper ajej, komi komi, navzdol po avtocesti pa komi 110, sm mislu da mi bo mašina odpadla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vso srečo! Jst sm mel pa učeri glavno in sm naredu tko da se zdj končno lohk vozm pa že dva mesca mam rsko doma. Upam da boš naredu k vem kašn filing je če ne nardiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit sm naredu brez napake!!!

Wee...

Da ne bo offtopic, a tud vm ko ste se vozili na obratih mašina ful čudn "rožlja"?

K men pr 110km/h je tako delalo da sm mislu da bo res odpadla...

pa tudi recimo v prvi, samo da so visoki obrati..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

A ve kdo mogoče ceno akrapoviča za tw-ja? sm vprašal pr enem pooblaščenem trgovcu za yamaho pa je reku d se ne da dobit. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič dela za 4T mašine NAD 600ccm, izjema so Tomosi ki majo menda serijsko....

Lohk pa po naročilu, sam boš dal 200+ksit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma na strani od akrapoviča je auspuh za yamahco , vem ker sm tudi sam gledu da bi kupu sam se ne splača, zato ker ne da nič moči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm zanimivo, očitno je razširu svojo proizvodnjo!...

Mah nevem, kupi si motor raje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam TW je res igracka... za u promet sploh ni... se mi je tm po postojni kr mal zamerla k je tko svoh... na poligonu... uf tm je pa blo. tazadna guma drzi k svina... stoje do tacke... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jaz sem mel tud TW-jko na izpitu (ene dva mesca nazaj). Res je kot pravte ful igračkasta, ful je okretna, delaš z njo kar hočeš :)

ma pa tud zlo dost slabih lastnosti :slap: predvsem moč motorja, jaooo, po avtocesti ni šlo več kot 100, pa če bi po trepalncah vozu :blink:

pa bremzee no, pa to je spredi manši disk kot ga ma kakšen drug motor zadi...

TW-jka ma pa zadi boben kar je tud bl en šmorn....

uglavnem motor za spretnostno vožno, kaj več pa ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja to je una cestna, ma js mam enduro in sm dau malo manjši zobnik zadaj pa ma kr dobre pospeške, mislim lepše povleče... drugače pa je disk res majhen, in ferode za u kurac, drugače pa res okretna, to je res ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo mogoče ceno akrapoviča za tw-ja? sm vprašal pr enem pooblaščenem trgovcu za yamaho pa je reku d se ne da dobit. :hmm:

Moj sošolec ima TW-ja pa si namerava kupit Akrapoviča naslednje leto. Mislim da je rekel da je cena izpuha nekje 150k. Za moje pojme je to malo velika vsota glede na to, da racing izvedba ti da zraven 1km.

Lp SiMoN`

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se ti za 125 ccm motor ne splača kupvat AKRAPOVIČA za 150 jurjev. Itak ni ne vem kakšne razlike, pa ta motor boš pol itak prodal kmal. Noben pa nau dal pol 100 jurjev več zarad akrapoviča.

Mislm, če maš pa hrib dnarja pol si ga pa z veseljem nabav. :)

Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja sej to je res, ma lej če te matra, pol sam poberi dušilc vn iz original auspuha in boš meu super zvok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!