Skoči na vsebino

Yamaha TW 125 Trailway


Disident

Priporočene objave

Tud jez sem nrdila v četrtek izpit s takole tw-jko pa mi je kr uredu motor sam res je da ma slabe pospeske .) Sam se mi zdi drgac kr dost uredu motor za take k neradi pretiravajo s hitrostjo :P (a se kdo steje mednje) :whistle:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jez sem nrdila v četrtek izpit s takole tw-jko pa mi je kr uredu motor sam res je da ma slabe pospeske .) Sam se mi zdi drgac kr dost uredu motor za take k neradi pretiravajo s hitrostjo :P (a se kdo steje mednje) :whistle:

Lp

čestitke! jst sm tut delov izpit na TW-jki pa sm ugotovu, da to ni motor zame! tale TW-jka je igračka, ki ne presega hitrosti 90 km/h, tko da na avtocesti s tem motorjem nimaš kaj delat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nekateri tud ne pretiravamo s hitrostjo pa mamo rajs mal rezverve... k je tale TWjka zihr nima (ce gledas da ma top speed 80km/h)

drgac se pa tud jst prdruzujem cestitkam... lepo da je prsla zamenjava za tejchy :P

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nekateri tud ne pretiravamo s hitrostjo pa mamo rajs mal rezverve... k je tale TWjka zihr nima (ce gledas da ma top speed 80km/h)

jst sm jo spravu na 90 km/h po števcu :OK: sam občutk je pa biu, da bo bat vn izstrelil in mašina dol padla :grim

sam takrt sm še mislu, da leti kot raketa :kva2:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa motor na splosn ful dopade.... namest sterke bi ga meu... pa se TOOOOOK je okretn s tisto balonko zadi... prou do tacke sm sou na poligonu... sam jo pa jebe 4t... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa motor na splosn ful dopade.... namest sterke bi ga meu... pa se TOOOOOK je okretn s tisto balonko zadi... prou do tacke sm sou na poligonu... sam jo pa jebe 4t... :BUA:

sam res bi blo ql, da bi TW-jko uvrščal med 50 ccm motorje :OK: pol bi pa vidu mulce, k bi se po gmajni (gozdu) lovil :P

sam tista kramparca je pa ZAKON! sm šu tut jst do tačke, pa guma tok dobr prjemala!

like I said IGRAČKA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vi ste meli same zgonjene, jest sm mel novo 3500km, je šla po avtocesti 110km/h (šla bi najmanj 125km/h-je blo mal klančka navzdol, no kr fejst klanca, proti Divači in tam :OK: sam sm mislu da mi bo mašina odpadla in sm raj 110 pelu :D )

Klea, a nisi delala prvo s DT-jko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

110 km/h? :kva2:

jah moja je mela pa 2300km k sm jo dobu pol sm jih pa se jest 200 naredu... pa nikol ni sla vec kt ~85km :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 110km/h, po ravnici pa tudi 100km/h, ampak če težko, itak ko sm izpit delal sm ga skoz tišu, inštruktor je tudi motorist pa ni nč reku, enkrat mi je še čez Šembijske ovinke zadej gumo odnašal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tle ste pozabli povedat da so 2 izvedbe tega motorja, edn je enduro s kvadratasto lučjo in ma kramperce, ta ima zadnji zobnik večji, ma malo boljše pospeške, top speed pa je slab, drugi je bolj cestna verzija, ma okroglo luč in ima zadnji zobnik manjši, ta ima zelo slabe pospeške, končna pa je okrog 110km/h tkao da ne morete vsega posploševat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vi ste meli same zgonjene, jest sm mel novo 3500km, je šla po avtocesti 110km/h (šla bi najmanj 125km/h-je blo mal klančka navzdol, no kr fejst klanca, proti Divači in tam :OK: sam sm mislu da mi bo mašina odpadla in sm raj 110 pelu :D )

Klea, a nisi delala prvo s DT-jko?

Am...to je bla moja pomota kar sem tud povedala :hmm: Na koncu pa ugotovila da je tw-jka :slap: Tud jez k sem sla po cesti 90km na h sem mela obcutek k da bo vse skup nekam odneslo :lol1: z menoj vred :lol: Ampak se dobro pol da nisem sla na avtocesto :eek: ker bi se znalo zgoditi kaj takega :unsure:

Drgac pa upam da bom kupila kaj takega kot je tw-jka k mi je kr dost uredu motor sam ce bi bil se mal bl zmogliv pri pospeskih :rolleyes: Seveda ce bo moznost glede financ ker drugo leto pa ze avto pa je se en strosek vec :whistle: Se strinjam tud s tabo grcar da se tale tw-jka drgac zlo dobr obnasa na cest kar se tice voznje pto sam pospeski so pa spet druga stvar :glare:

Pa hvala za cestike mogoce se pa kdaj se srecamo na ksnih zborih :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am...to je bla moja pomota kar sem tud povedala :hmm: Na koncu pa ugotovila da je tw-jka :slap: Tud jez k sem sla po cesti 90km na h sem mela obcutek k da bo vse skup nekam odneslo :lol1: z menoj vred :lol: Ampak se dobro pol da nisem sla na avtocesto :eek: ker bi se znalo zgoditi kaj takega :unsure:

Drgac pa upam da bom kupila kaj takega kot je tw-jka k mi je kr dost uredu motor sam ce bi bil se mal bl zmogliv pri pospeskih :rolleyes: Seveda ce bo moznost glede financ ker drugo leto pa ze avto pa je se en strosek vec :whistle: Se strinjam tud s tabo grcar da se tale tw-jka drgac zlo dobr obnasa na cest kar se tice voznje pto sam pospeski so pa spet druga stvar :glare:

Pa hvala za cestike mogoce se pa kdaj se srecamo na ksnih zborih :P

Lp

itak, sej smo skor na vsakem :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kasni zbori... ride, ride :rolleyes: bi lohk sprobal ce gre na supermoto style TWjka cez :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh ja... spomini na tw-jko iz avto šole... sej je še kr vredu glede voznih lasnosti, pa tko kr kul motorček, sam je pa 4t pa 125ccm tko da je nebi mel. udobje je pa ful uredu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta motor so sm 2004 delal? Aja, pa jaz sem tud s tem fural... Pomoje je ta motor glih za izpit delat dobr. K sem mel izpitno vožnjo sem ga bil že kr naveličan, sm za navadit se je pa dobr. :hmm:

Nebi ga pa mel doma, ker so ti pospeški preslabi, pa tud končna 100 na uro ni glih za na dirke... Mene je že pr 100 tko tresl, pa tko je ropotalo da sem rajš mal spustu... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta motor so sm 2004 delal? Aja, pa jaz sem tud s tem fural... Pomoje je ta motor glih za izpit delat dobr. K sem mel izpitno vožnjo sem ga bil že kr naveličan, sm za navadit se je pa dobr. :hmm:

Nebi ga pa mel doma, ker so ti pospeški preslabi, pa tud končna 100 na uro ni glih za na dirke... Mene je že pr 100 tko tresl, pa tko je ropotalo da sem rajš mal spustu... :angry2:

Ta motor delajo že preko 22 let !!!!! v tvojo informacijo. Mogoče ste vsi pozabli da je to 4takten motor z 125 kubiki za 16 letne pubece, tak da ne vem kaj o spidu in pospeških govorite?? Kot vidim ste sami dirkači tu na tem sajtu. Če bi kdo rad bruhal ga pa jaz z mojim malo peljem / NI 125 CCM /.

Drugače je to odličen motor za začetnike , vzdržljiv nezahteven in dobrodušen.TW 125 ima enega največjih klubov v Evropi s člani ki letno prevozijo po 40 tisoč kilometrov. Me zanima kolko vi dirkači prevozite z svojimi nadzvočnimi mopedi?Pa dobre pospeške vam želim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa ne se tolk razburjat. sj pa lahko vsak svoje mnenje pove nevem kaj vas tolko moti če kdo reče da ma slabe pospeške pa slabo končno pač takšna je realnost pa kaj zaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa ne se tolk razburjat. sj pa lahko vsak svoje mnenje pove nevem kaj vas tolko moti če kdo reče da ma slabe pospeške pa slabo končno pač takšna je realnost pa kaj zaj

Saj se nič ne razburjam. Strinjam se stabo da je to pač takšen motor za ljudi ki ga sprejmejo takšnega. Ostali pa si kupijo pač rakete. Glede spida sn mislo še nekaj povedat.TW 125 gre definitivno 120 km/h če imaš prave prenose gor in okrog 60kil. V SLO pa je večina tewejk uvožena iz Dojčlanda kjer je omejena na 80 km /h. Zato ta debata o hitrosti , ki so jo načeli nepoznavalci !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud tvoje poznavanje 125 ccm motorjev ni glih briljantno... Ker pomoje noben 125 ccm ni glih raketa. Tist k pa kup motor tud za pocest, pomoje kup pol tazga, da ga ne prehitevajo vsi k traktorje, pa da ne delajo gužve po cesti. Če je pa tvoj cilj 100 na uro pol si ga pa z veseljem nabav, boš lohk po kolenu drajsal brez problema. 4 takten je, vzdržljiv, pa še pije pomoje ne velik. Noben ga ni tle blatu al pa kej, sm povedal smo lastnosti motorja. A kej ni prav? :?

Pa hvala k si mi povedal, da ga delajo že 22 let. Oprosti k se moram furat z "nadzvočnim mopedom". A te motijo "dirkači"? :blink:

Popravljeno . Popravil Frodo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud tvoje poznavanje 125 ccm motorjev ni glih briljantno... Ker pomoje noben 125 ccm ni glih raketa. Tist k pa kup motor tud za pocest, pomoje kup pol tazga, da ga ne prehitevajo vsi k traktorje, pa da ne delajo gužve po cesti. Če je pa tvoj cilj 100 na uro pol si ga pa z veseljem nabav, boš lohk po kolenu drajsal brez problema. 4 takten je, vzdržljiv, pa še pije pomoje ne velik. Noben ga ni tle blatu al pa kej, sm povedal smo lastnosti motorja. A kej ni prav? :?

Pa hvala k si mi povedal, da ga delajo že 22 let. Oprosti k se moram furat z "nadzvočnim mopedom". A te motijo "dirkači"? :blink:

Če klikneš na moj avatar vidiš da govoriva o motorju mojega sina ,jaz namreč vozim malo večji moped. Glede zadnjega tvojega stavka pa :prosim;nič hudega ;ne B)

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!