Skoči na vsebino

Yamaha TW 125 Trailway


Disident

Priporočene objave

ja motor je super , js sm ga meu 3 leta in zdej ga prodajam tkao da če te kej zanima piši na pm, sam meni je slabo ki mam skoraj 2m pa mi je ratal malo majhen motorček, tako da sm kupu zdej enga cestnega endurota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja motor je super , js sm ga meu 3 leta in zdej ga prodajam tkao da če te kej zanima piši na pm, sam meni je slabo ki mam skoraj 2m pa mi je ratal malo majhen motorček, tako da sm kupu zdej enga cestnega endurota...

OK, pošlji kakšno sliko ali vsaj podatke o njem. Letnik, km itd. pa seveda ceno. Lahko na PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Jaz nevem kaj vi tu vse pravite :? .Sta dva modela Tw-ja Type 1-2,

Type 1 so delali do leta 2001 (približno), ma kockasto luč pa enduro kole (novi) ma pa prenos 14-50

Type 2 pa delajo od 2001 naprej, ma okroglo luč pa cestne kole ma pa prenos 14-51,vsi tw-ji letijo do 115 km/h.Tisti ki pa nena pa so uvoženi z nemčije in so blokirani na 80-85 km/h.Pospeške pa ma take kot so voznik, ker za one ko nena znajo vozit nima ja :closedeyes: , ko s totih 2 taktnih stopite na 4 taktnega, pa mislite da je to isto.Jaz mam tw-ja, sem ga prpelo iz Nemčije fukno blokado ven, pa se že eno leto furam.Pa sem sem s tw-jem kroske na kros progi naganjo (čas sem mel za 3 sekunde slabši od njih).Pa sem tekmoval z Ktm lc 2 ko ma 25 konjev pa je bil na ravnini 4 metre pred mano.(No moj tw je malo predelan auspuh, pa filter pa elektronika)Tak da razmislite kaj pišete- če nimate pojma, kr so vsi motori na izpitih tak sfukani da se komaj vozijo.Pa ko pišete da ste se na avtocesti komaj peljali 100 km/h :eek: .Jaz se na asfaltu na rogli peljem 110 km/h brez problemov, na makedamu pa spičim vse avte.Če pa hoče kdo pa lahko gremo tekmovat po makedamski cesti pa bomo vidli kak se bote vi pelali.Kr ko tam v 3 malo večje luknje zapelješ, se vse vaše(cbr-ke,nsr-ke,rs-ke,mito-ji, pa ostali) zlomijo kot zobotrebci :D .

Lep pozdrav

post-9896-1139657866_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa zares konstruktivno, objektivno, subjektivno, pametno in nevem še vse kako ocenjuješ in primerjaš tvoj motor:

1. Tvojga predelanga s original

2. Tvojga ki je narjen za makadamske poti in luknje s cestaki :lol1:

:worship:

Bravo, res, Tle smo sam povedali da je motor počasen in nima pospeškov-> KOT VSAK 4takten!!! Je pa zakon motor za v avtošolo-majhen, okreten, lepo vodljiv, nizko vzdrževanje, bla bla bla

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Če pa hoče kdo pa lahko gremo tekmovat po makedamski cesti pa bomo vidli kak se bote vi pelali.Kr ko tam v 3 malo večje luknje zapelješ, se vse vaše(cbr-ke,nsr-ke,rs-ke,mito-ji, pa ostali) zlomijo kot zobotrebci :D .

Lep pozdrav

jao pa to ne morš vrjet kašne buče tle eni prodajate :slap: :slap:

ti bi šou cestaka primerjat z :hmm: :hmm: po makadamu :slap: teh motorjev se pač ne da enakovredno primerjati kapiš :? :angry: cestaka se primerja z cestakom, krosa pa s kroso :grim

:topic: al pa če gremo tovornjak primerjat z lamborghinijem---> kdo gre hitrejš pa kdo lahk več tovora pelje, vidš d ne gre tko, ker so vozila narejena in zgrajena za popolnoma različno nalogo

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRAKTOR.... zdržljiv, enostaven za vožnjo, trese, pospeškov nobenih (na izpitni vožnji ga na poligonu nisem dobu več kot 35- mogu bi pa ga 45!), končna hitrost solidna za homologiran motorček...

drugače pa ni ustvarjen za ne vem kakšne terene- s kolegom sva se šla naganjat po gozdu (makedam in blaaato!) in me ni nikakor mogu dohitet... na moji DT-jki so gume ožje in se v blatu ne ustvari vodni stolpec, medtem ko je bla TW-jka v blatu povsem nestabilna zaradi širokih gum... Je pa motor za večno zaradi nizkega zdrževanja.

Po mojem je prvotno zamišljen kot motor za po pesku, mivki (plaža, puščava?), saj se pod širokimi gumami ne vdira, pa tudi na reklamnih prospektih je prikazan kot motor za po peščenih površinah in po mestu... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sj tut celotn ime motorja to pve ...trail...nekej :> drgac pa jest sm ga meu tut na ispitu pa je sou na poligonu cez 50. BP. lahk je pa igraca...pa tut peles z njim lahko tko...poverslajdo cez ovnik, pa osmico za skutrje delat..pa pri 20 na kolenu...na poligonu seveda...skratka motor je ODLICEN!!!!

trailWay :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom jst povedu svoje mnenje k bom delu izpit...

aja prej je biu pr men frend pr men k je meu nekoč tak motorček pa je reku da je sicer mal švoh...sam za kakovost pa za porabo pa vzdrževanje je zakoooon....tko da...tist k se rd voz pocen(skor zaston) nej to kup...res da mu ni lepota lih podarjena sam sej to je le 125 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:devil: Seos bambi! mene sao zanima zakj nisi povedo da si na progi s tvojim tw-jom za mano zaostal 2 kroga, razloži prosim hehe ! ajd fsm :OK:

post-10249-1140908131_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Seos bambi! mene sao zanima zakj nisi povedo da si na progi s tvojim tw-jom za mano zaostal 2 kroga, razloži prosim hehe ! ajd fsm :OK:

keri motor si pa ti vozil ko sta kao tekmovala ???/

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha 125ccm crosar ja, drugi iz desne :D. Ni važno kaj je vozo, samo Snooze je napisal da je 3 sec za njim bil :D .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) se opravičujem bambiju ker sn mislo da je Snooze :cry: pa saj ni švoh ,tw je že fajn stvarca !!! (za penioniste hehe saj ne :OK: :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Snooze, kje so bile pri tvojem moedu tiste blokade, ki si jih fukno van?

Koliko ta prdula lahko pije na 100km?

pomoje ne dost...ker tud nima kej za pokurt :P

pod 4L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jes sm na redu izpit na tw 125 in morm povedat da motor je grd ampk za vozt pa ni slab delu sm pa u amd moste!!!!!

Ne se bat tega mutorja, k je kr dost okretn lahk ap stabilntko da je kr uret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Oi!

Zanima me, ce kdo pozna tole TW125 ? Kaksna je realna cena?

Rabil bi ga za naucit punco voznje z motorjem na prestave- vozila samo skuter do zdaj :) ,pol bi pa ostal doma za voznjo po mestu.

Zdi se mi da nima cestnih gum-se to se vedno obnese na asfaltu in koliko priblizno stane cestna guma za ta moped?

Hvala za vsak nasvet!

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 3 let pozneje...

Zdravo

Da malo obnovim to temo :naughty:

Doma imamo tw125 pa malo povzriča teževe :BUA: Iz motorja se širijo čudni zvoki - ropotanje, pa tudi kr veliko olja pokuri. Sumim da je kaj okrog ventilov...

Zdej me pa zanima, če ima še kdo kakšne podobne probleme s svojim motorjem in kako jih je odpravil :D

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo!

Zadnje čase me ima da bi si kupu nekaj takega za po gmajni. Bi bil moj prvi pravi motor, tko za učenje...

A se prodaja kakšna starejša tw? Al pa če kdo pozna kak 4T enduro / kros, ki bi ga dobu tm za ene 600€ ?

Lp, Gašper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo,

mene zanima (ko nism glih neki mehanik, pa v bližini tudi ni nekih mojstrov za motorje), kako je z blokadami na Yamahi TW125, oziroma kako bi pohitril motor, saj do 90km/h gre lepo potem pa se začne mučit do 110???

Edino kar sem do sedaj zamenjal je bil zračni filter.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!