Skoči na vsebino

Grand Enduro Meeting 2019


Ni3ous

Priporočene objave

pred 49 minutami, Snečer pravi:

to bo vse pobralo oziroma na cestah tega ne bo...idilično

Lahko nas prideš spodbujat ob trasi.......⛷️⛷️⛷️?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, opažam seme dvoma, kar sicer ne gre nikomur za zamerit. Mislim pa da je čas za mal "common sense-a". 

Stari člani Grand Enduro Slovenija smo ravno sestankovali o končni odločitvi glede izvedbe dogodka. 

Dejstvo je da je vreme  daleč od normalnega za drugo polovico maja.  Na to nimamo vpliva. 

Na višincih preko 1000m nmv je marsikje še sneg.  

Vendar ceste na trasi  so v celoti prevozne in kopne in take bodo tudi ostale čez vikend.  Se pa tudi sneg pospešeno tali. 

V soboto in nedeljo ne bo tako toplo kot bi pričakovali/želeli. 

Na trasi so široki tovornjakarski makadami na katerih se ne bo prašilo. Ravno zaradi tovornjakov bo ponekje mehko in v lužah  plitvo vodeno špric blato.  Tisto  vodeno rjavo belo od katerega endure izgledajo najlepše!  Vendar se takim lužam lahko izogibamo na širokih makadamih. 

Teren bo kljub temu povsem prevozen tudi za 240 kilske endure.  

Upoštevajoč ta dejstva stari člani GES na prihajajoči meeting gledamo  enako, kot da bi bil to eden izmed naših internih GES  tripov. 

Ja mrzlo bo,  mogoče bo tudi zeblo, mogoče bo  celo kaka ploha.  Ampak to pomeni, da bo le še bolj zanimivo in zaradi takih malenkosti nikoli nismo odpovedali naše fure! Zaradi take mentalitete je GES to kar je!  Tako da meeting bo izpeljan kljub neidealnim razmeram za furo, kar  pa pomeni le idealne razmere za avanturo!!! 

Toplo se oblečite. Kak dežjak za rezervo in rezervna topla oblačila za preoblečt in bi moralo it skoz brez sitnosti. 

Več info  do večera... 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, lukec pravi:

Lahko nas prideš spodbujat ob trasi.......⛷️⛷️⛷️?

:) bom pa soboto res v tistih krajih

fajn se mejte, bi pa se sicer udeležil, če bi imel primeren motor za blato

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

:) bom pa soboto res v tistih krajih

fajn se mejte, bi pa se sicer udeležil, če bi imel primeren motor za blato

Mislim, da je vresače čisto primeren stroj za tovrstne vožnje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej al se noben ne upa odjavit, ali pa je tole res en lep nabor pravih korenin na kupu! :worship:

Nikomur se ne bo zamerilo ali očitalo če se odjavi zaradi malo manj ugodnih pogojev, kot smo si jih zamislili za tak čas. 

Bomo pa ponosni  na čisto vsakega, ki se prikaže na Črnivcu!

Tule dve "študiji" obe enake po težavnosti, le različno dolge. 

GES Meeting 2019 100% daljša opcija 165 km.gpx

GES Meeting 2019 100% krajša opcija 151 km.gpx

 

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jest se ti morem odjavit...pa tak ko sem se veselil domačga terena.

Zaradi težav z srcem sem obstal v Murskosoboški bolnici.

Tak da kolegi uživajte.

Spanja nisem imel, tak da tu težav nimaš, denar za majice ti pa lahko nakažem preko klika al pa prnesem na dom.

Lp, Buschi

 

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buschi pocajti se. Ne skrbi. 

---

Se vidi da je to Grand enduro meeting....Nikogar ne skrbi kje bo tankal na 150 km dolgi trasi :P

Zjutraj ob prihodu pridite najprej na prijave, da odrihtamo logistiko z majicami in nalepkami, potem pa prva in u drva.  :D

 

Lp

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Ni3ous pravi:

Buschi pocajti se. Ne skrbi. 

---

Se vidi da je to Grand enduro meeting....Nikogar ne skrbi kje bo tankal na 150 km dolgi trasi :P

Zjutraj ob prihodu pridite najprej na prijave, da odrihtamo logistiko z majicami in nalepkami, potem pa prva in u drva.  :D

 

Lp

 

 

 

 

 

Lahko ta drva izpustimo? Sm se glih dobr pocajtal od štora :whistle:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tankštel Luče...

 

Zaj... Solčava je ne Luče ?

Popravljeno . Popravil Biker87
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa je kdo klical na te pumpe da pride čreda grand endur na pašo? Da ne bo zmanjkalo... ;)
@Buschi naberi moči nazaj pa se srečamo v drugi "vojni". Bo vsaj en manj za "šlepat" v hrib.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole;

Peggy ma na sveže namazano ketno, spucane diske, namazane premične dele, skratka recimo da je pripravljena. Jutr zjutri lohk še skočm po sprednje ploščice, 25€, 10 min pa bo žur.
Jst, po drugi strani... ene 2 kroga sm naredu po naselju, 2x sm jo na tački obračal, komi žvim. Če bo ponoč prišla k men vila zdravja, pridem, drgač pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zjutri na tešče za dva prsta solzic zategn pa bo!  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zal sem dobil vrocino in moram odpovedati ... ce bo treba kaj placati zaradi nenadne odpovedi mi prosim napisite na privat.

Sem prijavljen pod st. 59.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Tle na vznožju dobro kaže zaenkrat. 

20190518_062229.jpg

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ekipi, ki smo se vozili oba dneva je bila izražena želja po odlagališču za fotov video material. Naj mi sporoči še kdo, ki ga še nisem kontaktoral na PM, da dobi link za odlaganje. potem združim in objavim tu v temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se spomnim je blo cool?

Organizatorjem zahvala ?

Ekipi ki je pol poti žrla moje blato in trpela posledice mojih odločitev pa čestitke za trdne živce?

@plansar si že doma ? ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, drugač pa, kdor si je premislil in ni šel, mu je lahko žal. Tudi s slabo in premočljivo opremo je bilo normalno za preživet.

Pohvala in zahvala organizatorjem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, drjack_dj pravi:

Ja, drugač pa, kdor si je premislil in ni šel, mu je lahko žal. Tudi s slabo in premočljivo opremo je bilo normalno za preživet.

Pohvala in zahvala organizatorjem.

kolko pa vas je blo na koncu? prijava je zgledala masovna, vreme pa ni bilo tako slabo na Koroškem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da pridem iz te blesave bolnice, pa se ti oglasim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!