Skoči na vsebino

Grand Enduro Meeting 2019


Ni3ous

Priporočene objave

Roman :worship:

Ker sem že malo v letih in sem srečal kup novih "fac" in malo mešam face in imena/nicke. Če sem si prav zapomnil naj se mi Vidmar(?) javi (na zasebno) za obljubljeni "sevice manual za 690"  (če ga rabi še kdo drug ravno tako) .

Do naslednjič...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Ni3ous pravi:

A smo se vsi spočili? Danes sem kot nov. Vidim da mi bolj manjka pivske kondicije kot enduraške. :P 

Je že čas za kake reportaže posameznih skupin? Bi blo lepo vedet kako ste kaj preživljali dogodek.

Mi smo mal drotkal pa mal slajdal :D

 

Tole letos očitno ni bil GEM ampak drot meet:whistle:

img20190519102659790.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. vsaj bodeča ni bila .. :cry:

a oni gpx track iz prejšnje strani je ta pravi ali ste kaj spremenilii pot? Bo treba enkrat prevozit .. :OK: :yea2: 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 2 urami, Snečer pravi:

nenavaden padec... 

Pomanjkanje kontrole gasa. Ga je htel malo počez iz ovinka zategnit pa je zadnji del zbezlal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, celjan89 pravi:

Škoda bi bilo samo ne it na takšno srečanje!

saj pa po trasi se lahko vedno zapelješ, je .gpx

če je vožna primarni cilj, a ne, če pa kaj drugega pol pa pač ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo dans ko je sonce je 2019 gem trasa dejansko impresivna. Cesta je sicer zlo sodrasta, ampak pogledi in panorama je pa cist huda. Ce bi blo se mal vec profila na gumi...

@Ni3ous hvala za traso!!

DSC_2284.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Aloha

Dosti časa je že mimo pa me zanima če bo še kaj takšnega oziroma podobnega organiziranega. 

Oz če ima kdo to traso zarisano? Se pravi GES 1. del, ki je potekal od barja do morja in pa GES 2.del, ki je potekal od Kamnika pa do Slovenjgraca če se ne motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni nikogar drugega, lahko jaz poiščem. Nekje na nekem usb ključku mora biti (ali pa če je še na garminu) . V tej temi ni več?

Ni3ous ima druge "skrbi" (drži se! ) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, celjan89 pravi:

Aloha

Dosti časa je že mimo pa me zanima če bo še kaj takšnega oziroma podobnega organiziranega. 

Oz če ima kdo to traso zarisano? Se pravi GES 1. del, ki je potekal od barja do morja in pa GES 2.del, ki je potekal od Kamnika pa do Slovenjgraca če se ne motim?

Da nisi ti malo len...

Za tega iz te teme npr. bi moral pogledat le eno stran nazaj...

Za prvega pa bo treba prebrskati temo grand enduro meeting 2017

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še tole si preberi:

 

Ob 20. 6. 2018 ob 21:37, Ni3ous pravi:

To sporočilo je namenjeno vsem uporabnikom trekov GEM meetinga 2017!

Zaradi uporabe trekov tudi po dogodku in očitno nadaljnega razpečevanja trekov iz dneva GEM meetinga 2017 prihaja do pritožb iz strani ljudi, ki živijo v  bližini trekov, saj se vožnja po določenih odsekih še vedno nadaljuje iz strani velikih endur.  V izogib morebitnim sankcijam in kaznim (prijave iz strani domačinov na Policijo - dovolj je le vaša registrska tablica) naprošam v imenu prebivalcev, da se ne vozite več po omenjenih trekih, ker tako škodujete lastnikom zemljišč, sebi, ter na dolgi rok ogrožate tudi svobodo vožnje v naravnem okolju, za katero ne želimo da se še bolj zaostruje. 

Na nekaterih predelih je bilo posebej dogovorjeno z lastniki, da se izjemoma na ta dan dovoli vožnjo čez njihove parcele ali dvorišča, vendar se te vožnje še kar pojavljajo, kar je začelo razburjati domačine in sledile bodo prijave. 

Prosim za spoštovanje dogovorov, ker sicer s takim ravnanjem ogrožamo organizacijo tudi Grand Enduro Meetingov  v prihodnjih letih!

Posebej problematična območja, ki se jim je pomembno izogniti:

-območje Rakovega Škocjana

-območje smučišča Ravbarkomanda

-območje Svete Trojice pri Pivki (hrib s cerkvijo) vključno s Petelinjim jezerom

-širše območje Vremščice

-širše območje Slavnika

Prosim prenesite to sporočilo naprej, ker je pomembno da doseže vse, ki so dobili dostop do omejenih trekov. 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Joker pravi:

Da nisi ti malo len...

Za tega iz te teme npr. bi moral pogledat le eno stran nazaj...

Za prvega pa bo treba prebrskati temo grand enduro meeting 2017

Ja zgleda da sem res.. Hvala za info ter hvala za opozorilo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!