Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 3 urami, Ni3ous pravi:

Itak pravijo da je treba jest velik solate in regrata, pravijo da je želez zdrav. No tle bi dobu vsaj doživljensko dozo železa, če ne celo overdose :D

 

Evo upgrade za bolj softič stajl, menda se uporablja kot spalka. Samo gate spodi! 

Screenshot_20190110-160002_Chrome.thumb.jpg.b95956c480bebddf2ad2432c0a1bd740.jpg

 

 

šibre so svinčene...

tega pregrinjala verjetno ne bo nihče uporabljal.. preden se s tem skidaš z motorja ostali pojejo narezek in spijejo kar je za spit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Dr_Jakob said:

Naaaajs. Link?

Ne vem, nekje sem random zaledil reklamo,  ko sem čisto nekaj drugega brskal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si slučajno ne bi kdo domišljal lahkega vzpona, naj omenim, da sem danes naročil in vplačal sneg... Ogromno snega...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze... Tipija letos sploh ne bomo postavljal, ker bomo itak od ceste do placa moral odkidat en tunel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam šotora , bi me kdo vzel pod streho za eno noč , častim , da se bo skoz smejal :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GizmoFighter pravi:

Šit happens, spet sta nas dva prijavila na Policijo.

Kua?!

Čak, čak, čak... kaj SPET?! Kam to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kup mamutov je spraševalo, kako je s spanjem v velikem šotoru -tipiju. Šotor se bo postavljal, če se zbere 6 mamutov, ki se obvežejo, da ga bodo postavili in TUDI!!! pospravili. Torej odpiram prijave!

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SF ce bos notr spal, ga bos ze...kuhanje golaza ti ne daje benificiran status na postavljanje tipija?. Ce bo pa velk pogojev v razpisu za bivanje v raketi, bo pa domac sotorcek cist taprav. Glede na to, kak so doloceni osebki lansko leto hitr domov ubezal zarad "obveznosti" me res zanima kako se bo resno letos uspel pospravit...?. Ziher pa ne bom eden izmed preostalih "šenjor cicibankotov", ki se bo jeb... z vlacenjem rakete v skedenj.

Popravljeno . Popravil GizmoFighter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, GizmoFighter pravi:

@SF ce bos notr spal, ga bos ze...kuhanje golaza ti ne daje benificiran status na postavljanje tipija?. Ce bo pa velk pogojev v razpisu za bivanje v raketi, bo pa domac sotorcek cist taprav. Glede na to, kak so doloceni osebki lansko leto hitr domov ubezal zarad "obveznosti" me res zanima kako se bo resno letos uspel pospravit...?. Ziher pa ne bom eden izmed preostalih "šenjor cicibankotov", ki se bo jeb... z vlacenjem rakete v skedenj.

Ne izzivaj. Če se bom odločil postavit tamal šotor in odpet ribjo konzervo, ti bo sosed doživljensko pil kri...:bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi revež, je šratal en teden prehitro :D

image.png.5613e003e2c484dfb0cdb7970a837bcc.png

 

Thumper letos boš imel veeliko konkurence. Pri slogu mislim. Pri piru malo manj :D


 

Popravljeno . Popravil Ni3ous
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!