Skoči na vsebino

Priporočene objave

štartala .. lej kolk ma noge narazen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se spravil v garažo v dobri veri, da bi našel voljo za menjavo gum... Gume še vedno čakajo na jutrišnji dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volja; še nikoli nisem slišal za to orodje...

Prebrskal sem po prodajnem programu vseh trgovin, ki se ukvarjajo s prodajo opreme za vulkanizerske delavnice, a tega nisem našel.

Imaš kako sliko mogoće?

V moji Yamahi sem zamenjal olje, Mamut ready & Approved!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klical sem gor in vprašal, zakaj sem drago plačal za vreme, dobil pa to sranje in dobol odgovor, da je po nakazilu neznani lump storniral naročilo in pobasal ves denar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker letos dobavitelji za sneg niso opravili svojega dela, je priporočeno, da tisti ko pridete imate s sabo kot obvezn del opreme še nožek za regrat ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, pika na I, sm se potrudu, ročno delo, zdej čaka na nabiranje regrata od petka naprej, ŠIT za v blatno travniško idilo? fajna je tale Honda, ful špil bajk.

20190204_111008.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, GizmoFighter pravi:

Predragi Bajkerji...

Mraz in sneg vas ne strašita?

HAHAHAHA???

A na Kaninu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, GizmoFighter pravi:

Predragi Bajkerji...

Mraz in sneg vas ne strašita?

HAHAHAHA???

Mene zelo strašita oba, pa še kaj drugega, naprimer krokodili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro bi bilo, da vzamete hrane samo zase, ne pa še za tri ljudi. Lani se je zgodilo, da je bilo vsega krepko preveč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SF pravi:

Dobro bi bilo, da vzamete hrane samo zase, ne pa še za tri ljudi. Lani se je zgodilo, da je bilo vsega krepko preveč...

Od viška papice in fine kapljice....glava ne boli....

Bike9.JPG

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je krov za pomanjkanje snega
by Jaka Holmes, P.I.

Zagotovo je bila sabotaža, a kdo bi bil tako zloben, da bi to naredil?
Najbolj verjetni so lanskoletni cicibani, ki še niso preboleli vseh muk, ki jih ponuja The snežna cesta in morda še vedno niso v duhu The snegwalkerjev...
Krog osumljenih se manjša...
Primož je moderen človek brez glutena, on je cool. Shabazz bo ati (to ga bomo pili ajeeeej), ostaneta Silvio in Gizmofighter.
Silvio je sicer vpliven možak, a jaz stavim na Gizmota.

Kupil je Hondo, se zaljubil vanjo, cele dneve se skriva v garaži, jo puca, glanca, popravlja, POLIRA!  Polira Hondo, da ga ni sram!

Poklical sem na sončno upravoTM, kjer so ga takoj spoznali, uradnik je priznal, da je med CENZURA Gizmotu moral v uho šepetati: "Tvoja Honda je najboljša" in podobne nagraužnosti... zaradi česar ima še vedno nočne more.

Skratka @GizmoFighter; HONDA TI MATERNA!

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dr_Jakob ima depro, ker ni snega. Bo Bambus pozdravil tegobce, mnogo njega, bos vidu. Drgac pa, ja, I LOVE MY HONDA???, kaj jo to Trijumf??? Zal mi je, ker je tole letos majLitlhondaPisOfŠit tema postala namesto MamutTajm dogajanja...drgac pa "Honda .......This is just your begining of ReBorN"?

Popravljeno . Popravil GizmoFighter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREDRAGI BAJKERJI !!


Mraz in sneg vas ne strašita?

pa tudi če vas..

letos je pussy time !!!!


Obolevate za abstinenčno non-motoristično krizo?
Dolgčas vam je?
Radi bi dobro staro motoristično odštekano fešto?



Nič bat! Imam rešitev. 8., 9. in 10. februarja 2019 bomo

 

 

PR' CENC',

PAKA 57 nad VITANJEM,

 

znova organizirali najboljši slovenski zimski moto tabor!!


MAMUTOVANJE 2019
 

mamutovanje.jpg


Dobite welcome drink,

naročje drv in kup slame za pod rit.

Vse ostale pripomočke prinesite s seboj!

 

Avtomobile in štirikolesnike pustite doma, ker niso zaželeni!!

Dobrodošli ste pa vsi bajkerji, ki ste za dober žur ob tabornem ognju!
Pridite z motorji na tri dni moto zabave v snegu!!


POVEJTE SE DRUGIM MOTORISTOM, KI SE  BOJIJO ZIME!!! OGLAŠUJTE NAOKROG!!!


LETOS JE PRILOŽNOST ZA VSE , KI SO SE DOSEDAJ ZARADI MRAZA , SNEGA IN LEDU TREPETAJOČE BALI PRITI NA MAMUTE !!!

 

Predlagana oprema:

*  armafleks ter spalna vreča (imamo tudi eno zelo dobro in preizkušeno metodo za udobno spanje- od kolega surferja si sposodiš vrečo za surf, vanjo zatlačiš navadno povprečno spalno vrečo, ter noter zlezeš še sam) TO JE ZA TISTE , KI BODO LETOS SPALI ZUNAJ DALEČ STRAN OD OGNJA

* lopata za MEŠANJE PASULJA

* pijača in jedača (vino, ČAJ, pivo, šnops in klobase, lahko privlečete tudi kakega odojka ali 5) Naj se enkrat poudarim, da organizatorji pripravimo samo prostor, drva in slamo! HRANO IN PIJACO PRINESITE S SEBOJ!!! ZASE !!

* žoge, frizbiji in ostale pripomočke za krajšanje časa (tudi karte in Monopoli

ha-ha )

* roštilj, lonce za golaž, termovke za čaj, ... skratka vse kar rabite za uspešno kuhinjo zunaj!

* ČIMMANJ  OBLACIL IN ODEJ ,  ker LETOS BO  MUKOTRPNO DOŽIVLANJE !!

Malo pogleda za nazaj:

 

 

Ic Mamuttajm!!!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če šefi nč ne napišejo, bom pa jzt. Torej, zeleno Mamutovanje 2019 brez snega je za nami. Letos nas žal tistih, ki smo gor ostali cel event, ni bilo veliko. Nekaj je bilo obiskov, nekaj pa tistih, ki so ostali samo eno noč. Cesta nam je postregla po večini z dobro podlago z več kot dovolj oprijema, proti vrhu in v osojnih legah pa je bilo nekaj ledenih zaplat in zoprnih kolesnic, ki so marsikomu spodnesle motor. Vreme nam je dobro služilo ob solidnih temperaturah. Izpostavil bi zares dober golaž, ki nam ga je pripravil Andrej in pa današnji afterparty z segedinom. Prihaja pomlad, yesss?.

20190209_090222.jpg

20190208_135346.jpg

20190208_150423.jpg

20190208_090719.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ta je že za 2020 pripravljen :P

53082580_10156714026353855_177134711963910144_n.jpg.856aa8f80ae29c3f3f3cfea0bd7d10fe.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem je bilo že večkrat govora  - se bo pripeljal od doma kot ostali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!