Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 5 urami, Ni3ous pravi:

Že, že samo policajem pojasnit legalnost bo težka. 

Tale je tut hiter, zgleda ko Thumperjeva pogruntavščina. 

Tu je dejansko Thump dobil idejo. Brez heca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoretično imaš za vsako predelavo čas 15 dni, da jo vpišeš v homologacijo torej... teoretična možnost obstaja če se bo s tem policaj strinjal je pa druga stvar. Ali pa rečeš da je to malce večje centealno stojalo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 12. 2018 ob 18:47, GizmoFighter pravi:

Ok, a zdej pa hočeš rečt, da sem sam za pisalno mizo sedet dober? Obljubim, da mi ni miška prsta načela, niti nisem prsta dobil vmes med tipke. V bistvu ne boš vrjel...ampak,...na fleksarci kako radi rečete onkraj Trojan -po štajersk pa ponemščeno rečemo trenblitz, čist po slovensk pa na kotni brusilki), so se fural okol na fakin šajbi, eni taki mali navihani škrati z krampi v rokah...

https://www.flex-tools.com/en/company/history/

na tej strani trojan v bistvu rečemo flexarca..sam kaj ko na oni strni trojan ne razumejo izgovorjave.. :P

motiti se je človeško.. 

kar pomeni, da mlad nevednež s tem , ko se iz človeka spreminjajo v mamuta dejansko pridobiva na znanju zgodovinskih dejstev..

pred 16 urami, smasher pravi:

Teoretično imaš za vsako predelavo čas 15 dni, da jo vpišeš v homologacijo torej... teoretična možnost obstaja če se bo s tem policaj strinjal je pa druga stvar. Ali pa rečeš da je to malce večje centealno stojalo :lol1:

eh..vse dol pošraufam pa vržem stran na licu mesta .. pol mu dam pa čelado pa da ga vidmo ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 12. 2018 ob 16:13, ELO pravi:

še dobro da nisem več motorist in nimam težav z oljem in gumami...

Pol greš s helikopterjem gor? Če bo ta velik, bi fehtal, da še zame en kovter gor pelješ, pliz.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, GizmoFighter pravi:

Naj se zabava z GrickoTi začne.

20181220_154819.jpg

 

za tigra?? a vprašam mareta če m kej plastik pod streho?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamutom ter vsem ostalim motoristom želim en miren in spokojen Božič, v želji, da se v letu 2019 vidimo na eventu.

BTW: Moj DIY projekt GricKo-tov se za v mehko gumo tipa Mitas MC-32 ne obnesejo ravno glih dobr, prehajam na plan B za močn backup, potem pa še plan C,D,E,Đ,......Y.... ?

Popravljeno . Popravil GizmoFighter
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GizmoFighter, pretiravaš, poglej stare slike, mali mopedki z cestnimi gumami in malo šrikca, videl celo rjeju 50cc kao športni na znucanih gumah :D 

Moreš malo reskirat in ne it preveč na zihr, že m+s gume so čito preveč dobra oprema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, smasher pravi:

@GizmoFighter, pretiravaš, poglej stare slike, mali mopedki z cestnimi gumami in malo šrikca, videl celo rjeju 50cc kao športni na znucanih gumah :D 

Moreš malo reskirat in ne it preveč na zihr, že m+s gume so čito preveč dobra oprema.

Ne skrbi, vsak po svoje, ne rabm gledat slik, sem pr korit z MaMuTi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, GizmoFighter pravi:

Ne skrbi, vsak po svoje, ne rabm gledat slik, sem pr korit z MaMuTi?

do mene uleti pa ti dam ketno,vijake , podložke matice in gumi cevke.. od 27-30 me ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi pri -8 ni glih komfort ta spalna vreča....

 

Glede na to da se @sesir čudi, ta spalna vreča je full široka  in ne gre nič v "mumijo" torej okoli nog imaš pou kubuka zraka (seveda malo pretiravam) ki ga nikakor nisem uspel segret za ostale dele tlesa je bilo ok samo v stopala me je svinjsko zeblo.

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, smasher pravi:

tudi pri -8 ni glih komfort ta spalna vreča....

 

Glede na to da se @sesir čudi, ta spalna vreča je full široka  in ne gre nič v "mumijo" torej okoli nog imaš pou kubuka zraka (seveda malo pretiravam) ki ga nikakor nisem uspel segret za ostale dele tlesa je bilo ok samo v stopala me je svinjsko zeblo.

Jah lej, za 44€ kokr pride taka spalna vreča, je to precej dober uspeh. Moraš vedet, da "ornk" zimske spalke pridejo od 200€ na ornk na gor. (ce hoces res nekaj nenadjebljivega, pripravi kake 500€.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Dr_Jakob said:

Jah lej, za 44€ kokr pride taka spalna vreča, je to precej dober uspeh. Moraš vedet, da "ornk" zimske spalke pridejo od 200€ na ornk na gor. (ce hoces res nekaj nenadjebljivega, pripravi kake 500€.)

Ma samo @GizmoFighter-ju sem komentiral, ker zgleda kot da si je zrihtal glih kar novo spalko da ne bo pol razočaran oz. da še kaj doda. Jaz sem vedno navdušen nad opremo ki jo kupujem, ker vem da ponavadi ni boljše opcije za tak denar :D

Jutri začnem špricat Yamaho z WD40, še vedno ima v rezervaju isti bencin kot ga je mela na mamutih 2017, in veriga tudi še ni bila podmazana že 2 leti :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, smasher pravi:

Ma samo @GizmoFighter-ju sem komentiral, ker zgleda kot da si je zrihtal glih kar novo spalko da ne bo pol razočaran oz. da še kaj doda. Jaz sem vedno navdušen nad opremo ki jo kupujem, ker vem da ponavadi ni boljše opcije za tak denar :D

Jutri začnem špricat Yamaho z WD40, še vedno ima v rezervaju isti bencin kot ga je mela na mamutih 2017, in veriga tudi še ni bila podmazana že 2 leti :D 

Je že bila testirana in se obnese kot sem napisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, smasher pravi:

tudi pri -8 ni glih komfort ta spalna vreča....

 

Glede na to da se @sesir čudi, ta spalna vreča je full široka  in ne gre nič v "mumijo" torej okoli nog imaš pou kubuka zraka (seveda malo pretiravam) ki ga nikakor nisem uspel segret za ostale dele tlesa je bilo ok samo v stopala me je svinjsko zeblo.

Čudim ja....vedno zelel kvalitetno spalko a cene...eh ne za moj zep...in ta spalka vsaj glede na specifikacije fajna....cudezna za tak normalen denar...zal ne gre...sem jih nekoc gledal v Italiji v alpinisticni trgovini in kvaliteta stane-vec kot imel jz plače! In tako sem se odlocil,da bo se naprej lavfala stara spalka in rusko gretje...

V noge te je zeblo,ker nisi vrgel vanjo kaksen ruski grelec...

Jz ko blo mrzlo...

Kučma in vsaj dve plasticni pol literski flasi (najlazje od Fruc)....se lazje,ce imas tri ali stiri...in vanjo opravis malo potrebo in flaso vrzes v vreco...

Vec flas je le,da bolj cisto vse...da pac ne flačiš,zlivas itd...

Fruc flasa pa ker ima sirokstofelc in vstopno luknjo in je lazje lulat vanjo...

Kaj res to nobeden ne dela na Mamutovanju?Jz bi verjetno zmrznil kuk zmrzljiv,da to nisem prakticiral,ko me zeblo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir zato pa dobiš prvi dan mamutove solze, najboljši antifriz, pa ponavadi ima še vsak flašo ali 2 domačega ali kupljenega antifriza :D 

(jst sm mislu da je Rusko gretje mlada rusinja ki jo stisneš zraven v spalno vrečo :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm.... kolko še 1 mesec cajta... od daleč ne zgleda tako slabo.. od blizu je katastrofa.

pa to kar se na zunaj vidi je še najmanjši problem, lani se mi je odvil vijak na odmični in ne vem če so ventili celi. 

 

y1.jpg

y2.jpg

y3.jpg

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, smasher pravi:

Hmmm.... kolko še 1 mesec cajta... od daleč ne zgleda tako slabo.. od blizu je katastrofa.

pa to kar se na zunaj vidi je še najmanjši problem, lani se mi je odvil vijak na odmični in ne vem če so ventili celi. 

 

Prvo pravilo Uber moških projektov: Rja je lepa :D

mah, kar solzico si bom obrisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!