Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2019


MiNa

Priporočene objave

pred 1 uro, Tim Š. pravi:

mate kake nasvete za ogled okoli bleda, ter bovca?

Bled....grad ter soteska Vintgar, 2.5 km stran. Pokljuka (biatlonski center, planino Goreljek).

Bovec....Log pod Mangartom ,( vhod v opusceni rudnik), trdnjava Kluže, slap Virje, slap Kozjak, muzej Soske fronete v Kobaridu, kostnica v Kobaridu...

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 60km počasne vožnje v koloni ni glih nekih extra vtisov razn tega da mi je vroče za popi*dit v usnju, jaz ne vem kaj oblečt ko bo 35, 37, ampak to je za infarkt če ga ne teraš vsaj 100+ konstantno, pulza sem mel ko sem prišo v stanovanje ziher okoli 130, 140, drugič bom prav mero z uro ampak to je ŠPORT! :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kugelschreiber pravi:

Tudi ti dve fotki sta z Libereca? 

Ja. :)

Zdaj pa napad na Snežko, Špindlerjev Mlin in Rokitnice. Vreme se je pa zelo otoplilo. Zvečer pa pakirati in domov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snec style :) odkrivamta garmin tehniko... je pa res mal mutav ta garmin. Ne odstopa od točke, če je dobesedno ne prevoziš označeno.

image.thumb.png.2df7f581a69c421d5b15f7273d4982b7.png

image.png.e5e12009994c084345cc186e36fa030f.png

image.png.78ca5c97a971525502af8398c30d7755.png

grafkiii :D žena ma še tist za laufat, k srčni utrip meri, pa next tajm še tist gor vržem :D fensi heheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@xyxyče greš na jadranko predlagam, raje jeseni, ko se umiri, temperature pa so znosne, in vsaj jaz ne bi spustil relacije Karlobag-Starigrad, ali vsaj do prvih večjih vasi, saj je to najlepši del jadranke.

Radarjev pa spet ni toliko, da bi bil ogrožen.

So vsi označeni v jadranski magistrali, od zemljevida, do tega da si dolpotegneš za Garmin ali android.

Razen pri pumpi Jadranovo 60km/h in Cesarice, so pa itak vsi v mestih, kjer "verjetno" ne puliš. Torej: Crikvenica, Senj, Sv. Juraj, Starigrad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!