Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2019


MiNa

Priporočene objave

Pol pa najbolš, da slikaš s tastarmu fotoaparatom, pa daš slike razvit, pa codeinu pošleš po pošti, pa bo on prlimu. :D

Mene res firbc matra kok zgleda tanov bavarc.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Zivnorc pravi:

...ekola..pršle slike iz razvijanja....

...da se bolje vidi..je slikano s flešom.

20190319_134953.thumb.jpg.31f2f3e266b7161e7e8b6c104bb579ff.jpg

Tvoj gs ima isto energijo v motorju kot Ironman v prsih. Samo barva je druga. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Zivnorc said:

...tista slika je bila za štos..tale je pa taprava..

20190316_143112.jpg

 

 

Ne stekam. Majkemi, ne stekam. Od kje ljudem ideja, de celado obesis na ogledalo? Spegu je v 5km pokopalisce mrcesa, in pol....celago gor....vsak po svoje s kruha base dela, ampak..ne gre u glavo.  Al pa kr na tla celado dat...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Ne stekam. Majkemi, ne stekam. Od kje ljudem ideja, de celado obesis na ogledalo? Spegu je v 5km pokopalisce mrcesa, in pol....celago gor....vsak po svoje s kruha base dela, ampak..ne gre u glavo.  Al pa kr na tla celado dat...

... to je bilo slikano pred dnevno vožnjo... torej motor na frišno spucan, zbrisan z jelenovo kožco... posušen in steriliziran.

...pa itak v tem vremenu še ni mrčesa... tko da je tut po dnevni vožnji bilo ogledalo čisto ... brez samomorilskih muh na ogledalu.

 

.... jaz ne delam iz kruha base... ker ga skoraj ne jem... ampak... mi k mamo, delamo iz bas base.....   anede, @luxsa   :D

 

.. drugače pa je tale triplblek od @luxsa ... ne moj...   

 

...no... pa če se že oglašam v vtisih iz dnevnih voženj.... povem, da za peljat se je bilo.... nekih užitkov pa lih ni bilo..... sploh na Ridah, ko je drselo ko pri norcih.... in to v desne ovinke proti na gor....in potem spet v desne ovinke proti na dol.

... pogruntal, da mi je uscala desna vilica.... ampak dobesedno USCALA, ker je bil motor čisto masten po desni strani... je kar teklo dol...   :slap:

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Zivnorc pravi:

...no... pa če se že oglašam v vtisih iz dnevnih voženj.... povem, da za peljat se je bilo.... nekih užitkov pa lih ni bilo..... sploh na Ridah, ko je drselo ko pri norcih.... in to v desne ovinke proti na gor....in potem spet v desne ovinke proti na dol.

Vzhićen si biu, k si mene vidu, kajne ... suza k me je pa vidla, se je tok ustrašla, da je tekoćino spustla :huh:

sj bi ti dau petko, pa sem sklopko držu  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj. 

Dejte raje vtiskat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en vtis. 

Tisti dan me je zeblo.

Videl sem zivganorca na omv.

Na ridah pa mausa.

Potem sem sel domov, ker me je zeblo.

Zeblo me je tudi naslednji dan, ko sem srecal boruta in hyperjacka.

 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Zivnorc said:

mi k mamo, delamo iz bas base.....   anede, @luxsa   

Res je,cez base ga ni.?

Dons radar v Planini,v grmovju iz vasi ven proti kroznem pri podrtijah,zna bit da bo kerga tosl bolel.☹️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!