Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2019


MiNa

Priporočene objave

Ker se cel teden nisem nič vozil sem si zvečer (18:45), ko se je zjasnilo rekel, da bom šel na eno krajšo furo, kamor me bo pač zaneslo. In tako je padla fura LJ - Ig - Jezero - Brezovica in nazaj. Ni hudič, v zadnjem ovinku pred Jezerom s smeri Iga sredi ovinka v zadnjem momentu zagledam OGROMNO peska pomešanega s konkretnim kamenjem - to sem videl šele ko sem se vrnil! Ker je bla ravno sredi ovinka senca, v tistem momentu niti nisem točno vedel kaj je, jasno mi je blo samo to, da to ne bo ok. Hitrost cca. 50, moto lepo nagnjen, nasproti mene pa dva avta, en za drugim, zdaj se pa j...! Sploh ni blo časa kakorkoli odreagirat, sprednje kolo mi je spodneslo, me prestavlo v levo in hudo srečo sem mel da je avto vozil bolj po sredini, ker sem šel skoraj meter preko. Preklet shit, kako take situacije preprečit? Vozit 30 pred vsakim nepoznanim ovinkom? Se dobro, da sem menjal gume, s starimi bi me gladko odneslo!

IMG_20190623_192102 (1).jpg

IMG_20190623_203343.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kugelschreiber pravi:

Mina, puščico dol razglašam za fouš’k! :P 

:lol1::lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kugelschreiber - Ne govor sploh. Sem šel v petek na šiht z motorjem, ker so obljubljali lep dan. No, nazaj grede sem mislu, da me bo odplavlo. Imel sem vse od monsunskega naliva, do toče/sodre. Sem se ustavu ob cesti, če se bo situacija kaj umirila in se je mimo pripeljal avtobus in me celga zalil k je voda kar na debelo tekla po cesti. Čaku sem sam še, da mi italjanka crkne, ker bi se pritoževala nad vodo, ampak mi je lepo stala ob strani ? 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

Vem, da vam je blo dougčas po men, ampak sem se, na vašo žalost, šel se mal vozit ... do Baltika, Gdansk, ob Ruski meji do Litve .. mal Vilno pogledau, nazaj ob Beloruski meji spet na Poljsko in Češko ter Avstrijo preko Štajarske v Ljubljano :P

cca 4100 km v 14 dneh in veliko ogledov.. nekaj sem že objavil na FB, mogoče bom pa še tukaj .. če se mi bo dalo :P

vse se da z ninđo, vam povem :jezik:

welkom bek :P

tvoj potopis je za v temo "njam njam" :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

Vem, da vam je blo dougčas po men, ampak sem se, na vašo žalost, šel se mal vozit ... do Baltika, Gdansk, ob Ruski meji do Litve .. mal Vilno pogledau, nazaj ob Beloruski meji spet na Poljsko in Češko ter Avstrijo preko Štajarske v Ljubljano :P

cca 4100 km v 14 dneh in veliko ogledov.. nekaj sem že objavil na FB, mogoče bom pa še tukaj .. če se mi bo dalo :P

vse se da z ninđo, vam povem :jezik:

a si nam kj prnesu?:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, maus pravi:

Vem, da vam je blo dougčas po men, ampak sem se, na vašo žalost, šel se mal vozit ... do Baltika, Gdansk, ob Ruski meji do Litve .. mal Vilno pogledau, nazaj ob Beloruski meji spet na Poljsko in Češko ter Avstrijo preko Štajarske v Ljubljano :P

cca 4100 km v 14 dneh in veliko ogledov.. nekaj sem že objavil na FB, mogoče bom pa še tukaj .. če se mi bo dalo :P

vse se da z ninđo, vam povem :jezik:

pa nič ni crknilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!