Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2019


MiNa

Priporočene objave

pred 13 minutami, Snečer pravi:

In še Bajkonur, hangar za Burana oz Ptičko

 

Vežbaš za Rally Dakar? :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

Danes ogled Bajkonurja, tajni objekt, ker so proučevali aliene, sem ga celega posnel.

Na vsake tolko minut se sliši v videu pisk, to je senzor gibanja, ker objekt še ni prazen in je zaznaval greye.

 

V prvem delu sem enkrat slišal, kako je padel kamen, ko si po dolgih stopnicah zasopel zagledal svetlobo. :)

Daj pazi, da te ne bomo iskali. Pol bo :panic:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

kamna pa nisem slišal, je pa sicer objekt (nestrokovna moja) po recimo 25 letih od razpusta v ok, stene, tuneli

vstopnine sicer ni :)

Nisi slišal zaradi adrenalina. :) 

A si metal drobtinice, za lažji povratek. :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

tu pa druga zadeva

DSC_1035.JPG

DSC_0946.JPG

Vsekakor zelo zanimivo. Odlično ohranjeno, glede na dolgo odsotnost vojske. Svaka ti čast, da si nam približal ta košček zgodovine, ki ga nekateri poznamo, a ga še nismo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti so pravi Indijana Johanson  postal ;)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Indiana the Snećer ... a zida niso zrušl.. znaći nije bilo rata :huh:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz LJ čez Rakitno (prvič!) do Cerknega, obrat na Bloški Polici, do Postojne in nazaj čez ride, kjer ni blo žive duše. Dobrih 130km, sonček, medveda pa nisem srečal nobenega:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, xyxy pravi:

Iz LJ čez Rakitno (prvič!) do Cerknega, obrat na Bloški Polici, do Postojne in nazaj čez ride, kjer ni blo žive duše. Dobrih 130km, sonček, medveda pa nisem srečal nobenega:)

Zemljepis poba, zemljepis...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, MiNa pravi:

Drugi izhod...

Če koga zanima je med Uncem in Planino  tudi en podzemni objekt "Unška koliševka" ,impozantno res. Ma pa tud ene 10 vertikalnih izhodov☝️

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, basbas pravi:

Če koga zanima je med Uncem in Planino  tudi en podzemni objekt "Unška koliševka" ,impozantno res. Ma pa tud ene 10 vertikalnih izhodov☝️

malo več podatkov nam postrezi, ker vseeno se rad pripravim za takšne "podvige" :) da celega brega ne preplezam, pa če so modrasi itd.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Snečer pravi:

malo več podatkov nam postrezi, ker vseeno se rad pripravim za takšne "podvige" :) da celega brega ne preplezam, pa če so modrasi itd.

To kar je Rogerg objavil je precej" peš" varianta do rovov. Najboljša je izvoz Unec  potem  desno mimo gostilne Portus čez naselje in po makadamu 2ga cesta desno cca200m na levi strani.Parkiraš 10 m pred udornico v kateri je vhod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, basbas pravi:

To kar je Rogerg objavil je precej" peš" varianta do rovov. Najboljša je izvoz Unec  potem  desno mimo gostilne Portus čez naselje in po makadamu 2ga cesta desno cca200m na levi strani.Parkiraš 10 m pred udornico v kateri je vhod.

https://www.facebook.com/darko.martincic/media_set?set=a.798311746879046&type=3

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!