Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2019


MiNa

Priporočene objave

pred 6 minutami, krucymucy pravi:

Jaz grem vcasih pred maslenickim levo in cez obrovac, ali pa cez most in potem cez par km levo pa cez celino. Benkovac, Stankovci ...

Ravno in brezveze, ampak vsaj AC ni.

Tudi od Sibenika presekam direkt na Trogir.

20190803_170945.thumb.jpg.32f3c6ad85d90e52a18fa80234372ee1.jpg

če greš naprej (proti Bosni) predlagam raje čez Gračac-Knin-Sinj, pališ 130km/h konstantno, je prazno, mal popaziš v kakem selu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, Kugelschreiber said:

Iiija. Sej stekam. Ampak ce je ze bezveze, pa nej bo se z mal manj stresa, de (vecinoma) vsi vozmo v isto smer, biciklov ni, ni krizisc.....

Ni ravno prometno, biciklistov tudi ni ...

43 minutes ago, DAMI34 said:

če greš naprej (proti Bosni) predlagam raje čez Gračac-Knin-Sinj, pališ 130km/h konstantno, je prazno, mal popaziš v kakem selu.

Ne grem, pridem pa vcasih tam oz. grem. V bistvu imam po kilometrih se blizje ce jo tam cez usekam. Pa na plitvice in v vinico cez mejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, krucymucy pravi:

Ni ravno prometno, biciklistov tudi ni ...

Ne grem, pridem pa vcasih tam oz. grem. V bistvu imam po kilometrih se blizje ce jo tam cez usekam. Pa na plitvice in v vinico cez mejo.

mal si zamešal. Zadarski polotok, pa tja do Splita in Makarske je relativen booring. Zato presečeš.

Če greš zadaj pa kanjon Zrmanje, slapovi Zrmanje, izvir Une, Cetine, Peručko jezero itd...alternativa je gas po AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, DAMI34 said:

mal si zamešal. Zadarski polotok, pa tja do Splita in Makarske je relativen booring. Zato presečeš.

Če greš zadaj pa izvir Une, Cetine, Peručko jezero itd...alternativa je gas po AC.

Nisem zamesal, ti si narobe razumel.

Od doma grem cez vinico, plitvice, knin, sinj, omis.

Pa je ravno tako brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Nisem zamesal, ti si narobe razumel.

Od doma grem cez vinico, plitvice, knin, sinj, omis.

Pa je ravno tako brezveze.

str si ratau :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Grut said:

čez Kozje do Šentjurja pri celju

:kva2:

 

3 minutes ago, ftp said:

Recimo "cel", žena pa precej slabše

Uff, da bo le vse OK! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva vtisa iz včerajšnje in današnje vožnje do Stinice, kjer sem se skopal, popravil vrata v apartmaju in danes šel nazaj.

Šel sem čez Poljčane, Šentjur, Sevnico (od Podskalice lep nov asfalt), Mokronog, Dvor, Kočevje, Delnice, Fužine in Crikvenico. Kar nekaj časa se nisem vozil po teh krajih in je cesta kar lepa s precej novega asfalta - tudi Dvor Kočevje, le tista ovinka pri Starem Logu me spominjata na predvideno obvoznico, ki je ne bo. Tam je tudi odcep za kraja Seč in Polom. Si predstavljam, da se poročiš v cerkvi v Seču in je zakon pravi Polom.

Cesto od Delnic naprej pridno delajo in bo kmalu nov asfalt in razširjena cesta. Pri Fužinah je jezero polno (gladina cca 20 cm pod podstavki avtocestnih stebrov). Potem se zavil proti Crikvenici in se spuščal po ovinkih čez Zlobin in Križišče. Od Rijeke je bila precejšnja gneča do Novega Vinodolskega, potem pa se je sprostilo.

Se opravičujem Snecerju, ampak sem spet užival v jadranskih ovinkih - od prvega pri Mitan marini naprej. V opravičilo lahko povem le, da sem užival tudi v drugih ovinkih.

Vroče je bilo le ob morju, takoj ko sem bil malo višje je zahladilo in sem imel celo ovratnik pod bundo.

Doma sem opazil, da imam masten motor (zgleda, da pušča sprednja desna vilica).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namenjena v Cortino d Ampezzo, pa sva po postanku na planini nad Lago di Sauris obrnila domov čez Plockenpass zaradi opaženega  "tujka", ki pa do doma na srečo ni povzročil puščanja. Še dobro, da so senzorji, pa vseeno je šlo bolj po jajcih.

20190804_123650.jpg

20190804_142153 1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Darko3g pravi:

Dva vtisa iz včerajšnje in današnje vožnje do Stinice, kjer sem se skopal, popravil vrata v apartmaju in danes šel nazaj.

Šel sem čez Poljčane, Šentjur, Sevnico (od Podskalice lep nov asfalt), Mokronog, Dvor, Kočevje, Delnice, Fužine in Crikvenico. Kar nekaj časa se nisem vozil po teh krajih in je cesta kar lepa s precej novega asfalta - tudi Dvor Kočevje, le tista ovinka pri Starem Logu me spominjata na predvideno obvoznico, ki je ne bo. Tam je tudi odcep za kraja Seč in Polom. Si predstavljam, da se poročiš v cerkvi v Seču in je zakon pravi Polom.

Cesto od Delnic naprej pridno delajo in bo kmalu nov asfalt in razširjena cesta. Pri Fužinah je jezero polno (gladina cca 20 cm pod podstavki avtocestnih stebrov). Potem se zavil proti Crikvenici in se spuščal po ovinkih čez Zlobin in Križišče. Od Rijeke je bila precejšnja gneča do Novega Vinodolskega, potem pa se je sprostilo.

Se opravičujem Snecerju, ampak sem spet užival v jadranskih ovinkih - od prvega pri Mitan marini naprej. V opravičilo lahko povem le, da sem užival tudi v drugih ovinkih.

Vroče je bilo le ob morju, takoj ko sem bil malo višje je zahladilo in sem imel celo ovratnik pod bundo.

Doma sem opazil, da imam masten motor (zgleda, da pušča sprednja desna vilica).

Je bilo na poti fuuuuul vroče? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!