Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2019


MiNa

Priporočene objave

Pravkar, Ella pravi:

@Akito ...v bistvu sem priseljenec?zadnjih 10let, no...iz Ljubljane drgač:ninja:

...po 10. letih se "baje" že en mal d'rgač gleda na to ?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, Akito said:

...sem se enkrat sredi avgusta peljala tam?...:OK:

...danes pa po Notranjski...

 

20190901_115421.jpg

20190901_115040.jpg

 

Moj rodni kraj.

No v bistvu je Postojna, ampak tehnikalije ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Ella pravi:

Danes pa zgodaj zjutraj na Mangart, v kočo na palačinke - spet...:blush::D 

 

 

20190901_135937.thumb.jpg.9323fa1bbbc9920274a727e181ff85e5.jpg

 

 

 

Ob 31. 8. 2019 ob 20:20, Ella pravi:

 

20190831_193804.thumb.jpg.b6bc9668ec9d7a60307bbd273d20e79c.jpg

Palačinke s pistacijami in vanilijevo kremo. Doza cukra za cel teden:bounce:

A ti samo palačinke ješ? :D To je porcija za dva, ni šans, da si sama pojedla :P Kje imajo najboljše? Te s pistacijo delujejo dobre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Rey hihihi, ja ta vikend sem živela od palačink:D

Te s pistacijo so noro dobre... na debelo polnjene in zalite s kremo...nom nom. 

Jst sem se cel dan postila in šparala, za tole porcijo. Pojedla celo, sama:smoke: 

Sem mogla pa želvo čist narahlo zapet, da sem lahko pripeljala domov...heh:blush:

V mangartski koči so klasične s čokolado, dobre ma nič posebnega.

Pistacijeve so iz Portusa na Uncu...ubijalske ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo...Zoncolan s strani Ovara sem oddelal v juniju z motorjem..s položnejše s kolesom par let prej...

Je pa bil res včeraj od Lago di Sauris dež vse do Udin...škoda...bil nenapovedan, tako, da bo treba ponovit vajo :), ker so res lepi kraji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, tomaz69 pravi:

Živjo...Zoncolan s strani Ovara sem oddelal v juniju z motorjem..s položnejše s kolesom par let prej...

Je pa bil res včeraj od Lago di Sauris dež vse do Udin...škoda...bil nenapovedan, tako, da bo treba ponovit vajo :), ker so res lepi kraji...

Dež se je razvil popoldan? Na Zoncolanu mal po poldnevu še ni kazalo, da bo.

Si šel proti Vidmu po SP1? Če ne...predlagam.....res lepa cesta v res lepih krajh....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva dnevna vtisa, v soboto severno od Linza, spet užival do Češkega Krumlova, tja grede čez Lipno in Frymberk, nazaj ob Vltavi do Višybroda in nato po 126 v Linz. Za moj okus zelo lepe ceste. Slike seveda nobene. Sem pa navdušen nad dogajanjem na Vltavi. Polno kajakov, kanujev in raftov, na katerih pa ne divjajo kot Slovenci na brzicah ampak ležerno veslajo in tudi popivajo. Reka je plitva, večinoma mirna z nizkimi bregovi, kjer je ogromno kampov, počitniških hišic in igrišč.

Včeraj pa domov in spet sranje. V Štajerju sem se odločil iti desno (čeprav me srce vleče v levo) in sem šel po cesti 140 proti Lieznu in čez Visoke Ture, namesto po 115 proti Eisenerzu, Leobnu in Gradcu. Po 30 km se je vlilo ampak je nehalo čez kakih trideset kilometrov. Čez Ture do Judenburga in Reichenfelsa je bilo suho, v dolini Labotnice pa je začelo grmeti in bliskati, čez čas se je vlilo kot iz škafa. Nič nisem videl, najprej sem dvignil vizir Jet čelade in gledal spodaj, potem so se zmočila tudi očala, na cesti polno vode, pa nobenega prostora za ustavit, sami ovinki. Na srečo je za mano vozil uvideven možakar in mi svetil z dolgimi lučmi, da sem vsaj nekaj videl. Končno sem ustavil na avtobusni postaji s strehico, da sem se malce obrisal in za silo očistil vizir. Možak je celo prišel nazaj in me vprašal, če kaj potrebujem. Ko je dež jenjal, sem se zapeljal do Volšperka, se ustavil na črpalki in se pošteno obrisal in očistil čelado. Naprej je bila cesta suha.

Sem pa opazil še nekaj. V temi so vsi ovinki bolj ostri in vsi klanci bolj strmi, verjetno zato, ker ne vidim dovolj naprej in so spremembe smeri bolj opazne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Darko3g 

Sva šla čez isto nevihto. Nekaj časa je bila takšna tema da nisem nič videl. 

07C8DD69-26B7-426D-AEDE-89F9901D8DEF.jpeg

Popravljeno . Popravil The Lakl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Dež se je razvil popoldan? Na Zoncolanu mal po poldnevu še ni kazalo, da bo.

Si šel proti Vidmu po SP1? Če ne...predlagam.....res lepa cesta v res lepih krajh....

Dež začel okrog 13. ure; ko sva prišla do Tolmezza se je res “usulo” in sva zbežala po AC :(... hvala za info o SP1!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/11/2019 at 1:18 AM, raza said:

Sobotni Nockalm Strasse z vzhodne strani proti zahodu in Malta tall po gorenjsko (se izogneš cestnini)

 

A to je slučajno rampa že na cesti (Gmund), ker Malta Hochalm Strabe je ubistvu slepa, ni mi pol jasn kako se izogneš plačilu. He he.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, KyoKon pravi:

A to je slučajno rampa že na cesti (Gmund), ker Malta Hochalm Strabe je ubistvu slepa, ni mi pol jasn kako se izogneš plačilu. He he.

Plačilu se izogneš, ker sploh ne greš na klasično Malta Hochalm Strabe z rampo in cestnino, ampak za vasjo Malta pri slapu na koncu parkirišča, z glavne ceste zaviješ levo čez most in greš v drugo dolino in do drugega jezu, ki ni skomercjaliziran.

1397092424_Zajetaslika1.thumb.JPG.9877322de936e8d91bf98115decc1046.JPG

 

760767774_Zajetaslika2.thumb.JPG.65d37d36a972a41b8da93fe0ac3f67eb.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Rogerg pravi:

harlyev blo miljon

Harlijev miljon je iz Faker See ja. Bolj gre teden proti koncu, bolj konstantno grmi pod bajto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, a79 said:

Mal na potep, da mi batov ne prime, 330 lustnih kmjev... Pa harleyasi se niso nc pobolsal, taprvih ene 20 pozdravm, pa nc...pol vas pa qrc gleda, napihnjenci..

 

  Sej Harleyasi niso napihnjenci, samo balance si ne upajo spustiti! ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!