Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2019


MiNa

Priporočene objave

Danes popoldne samo malo ovinkaril. Brez slik, žal.:yawn:

Kropa - ovinki- Jamnik

Železniki - ovinki - Davča

Gorenja vas -ovinki - Lučine

Polhov gradec - ovinki - Črni vrh.

 

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Tedybear pravi:

Danes popoldne samo malo ovinkaril. Brez slik, žal.:yawn:

Kropa - ovinki- Jamnik

Železniki - ovinki - Davča

Gorenja vas -ovinki - Lučine

Polhov gradec - ovinki - Črni vrh.

 

A smo se srečali v Gorjah, ko si parkiral?

Drugače pa Škofja Loka -Gorenja vas- Mrzli vrh-Idrija - Col - Gorica - Brda - Kambreško - Most na Soči - Baška grapa - Soriška planina -Bohinjska Bistrica - Pokljuka  in domov. Ovinkov, da na koncu že iz ušes gledajo. 300 km je pokazal Garmin.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav lep dan za kratko vožnjo čez Radlje proti prelazu (lep nov asfalt) in potem proti Sobotu in jezeru (deloma več črnega kot sivega asfalta). V Labotu bencin še vedno po 1,201, nazaj grede pa opazil da lokal pred Dravogradom nima več napisa Heavens Devils. Ali so le preuredili lokal in pozabili obesiti napis ali pa se je lastnik menjal. Vreme kičasto, občutki tudi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, raza pravi:

A smo se srečali v Gorjah, ko si parkiral?

Drugače pa Škofja Loka -Gorenja vas- Mrzli vrh-Idrija - Col - Gorica - Brda - Kambreško - Most na Soči - Baška grapa - Soriška planina -Bohinjska Bistrica - Pokljuka  in domov. Ovinkov, da na koncu že iz ušes gledajo. 300 km je pokazal Garmin.

Ja. Sta mi sledila vseh 75 metrov od križišča do bajte....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/7/2019 at 4:46 PM, Kmet2 said:

V bistvu sem plačal samo materijal a kljub temu je terminal kar zajokal, ko sem potegnil kartico?
Zamenjali smo komplet teleskope(prednje vilice) in zadnji ležal v kotnem prenosu.

huh, oba teleskopa s pusama za vpetje in lezaj (ce gledam pravega) stanejo skupaj 1941,21 eur z ddv brez popustov, olja nisem stel - se jaz sem zajamral ko sem tole preveril... Dober si, da si se imel voljo se iti peljat - jaz bi ga za kazen pustil gniti v kotu naslednji mesec ali dva...?

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2019 ob 7:50, J.a.m.e.s pravi:

Če greš na tak dogodek kot je "Fakeer see", kjer je ogromno motorjev, res ne moreš vsakega pozdravit, ker ti bo prej roka odpadla. 

Drugače pa včerajšnji ne planiran vtis. Po službi skočil pozdraviti starega kolega v Vuzenico, ker sem bil prehitro tam, sem skočil še na Radlpass, odlična cesta, nov asfalt, fajn ovinki, osebno mi je bolj všeč kot Golica. Vseeno sem spravil skupaj solidnih 140km. Domov prišel ob 20h, me je že kr malo hladilo. Bo treba dat v kufer kak pulover. ? 

 

 

Jaz sem jih do gor pozdravil vse :D še mam roko (v soboto jih na cesti ni blo dosti, gor pa se tak samo v eno stran vozi :P )

Radlpass je že bolj zabaven kot golica ampak si na vrhu v 4-5min... golica pa ti da več kot pol ure zabave ;) jaz ponavadi naredim kar kombinacijo - iz Lavamunda na golico pa nazaj čez Radlpass :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!