Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Tex
      Ok, moj prejšnji post je rahlo krneki ... v glavnem: Jadranovo, pumpa Lukoil, fixni v škatli Crikvernica, konec naselja (ko greš dol, jug) Špar, fixni v Škatli, ga obračajo Preden se spustiš v Senj, zajeban, na vrhu stebra za osvetljavo, ruski, snema/slika vse mogoče, moto tablico vidi samo smer proti gor, jug-sever .. Sveti Juraj, v križišču, zajeban, na vrhu stebra za osvetljavo, ruski, snema/slika vse mogoče, moto tablico vidi samo smer proti gor, jug-sever .. Ribarica pred Karlobagom, zajeban, na vrhu stebra za osvetljavo, ruski, snema/slika vse mogoče, moto tablico vidi samo smer proti gor, jug-sever .. predvsem prideš v naselje smer jug-sever in ne pričakuješ omejitve .. Tudi v mestu Starigrad, pred prehodom za pešče je bil v planu, sedaj že verjetnmo laufa .. isto zajeban ruski ..
    • Xebec
      Jadranovo, Crikvenica pri Sparu sta škatle. Senj, Sv. Juraj, Ribarica, Starigrad na kandelabrih.
    • Roger G. Jagger
      Ja, res je.....nekje tudi 30 😁 za Spar sem vedel.....mozno da Ribarica in ne Cesarica, my bad. no ja, potem mozno, da bo slo celo “skozi” brez pozdravov   lp
    • Tex
      ??? Niti ne, poovinkih je 30 .. 😛 Zaenkrat 3je, snemajo v rit (mototablico) na poti domov, jug-sever. Špar pri Crikvenici (ok, tega obračajo, je v običajni škartli kot pri nas v SLO), Ribarica, Senj .. + Starigrad ko se spustiš v mesto ...
    • Roger G. Jagger
      Senj - Karlobag koliko speed kamer je.....jaz vem za 2 (Jurjevo/Cesarica) bil v ponedeljek......pa nisem zihr, a naj se tresem ali.....! Vasi so bile po omejitvah....sam kaj, ko je ves cas 50/60 omejitve......nekje celo 80
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!