Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      nije prvi, več je drugi, baje se je mačka že v Belgiji okužila od lastnika. (pisano prav v tej temi) Matr saj poznam rumeni tisk bolj kot se sam pozna   izjeme potrjujejo pravilo!! Koliko mačk okuženih lastnikov je okuženih in jih je umrlo? Bolj mal ne...
    • DAMI34
      če piha burja (severvzhodnik) se tut po zraku fajn prenaša. Računaj 120km/h, virus lahko preživi vsaj pol ure v hladnem zraku (nisem bral študij, sem si pa izmislil) torej teoretično me lahko okuži kašljajoč Postonjčan, al pa Vrhničan. ps. približno toliko kot mačka V praksi je pa vseeno mal drugače. Stroka flanca, ker je tudi več možnih variant in rešitev. Verjetno nima nihče želje ponavljat karanteno naslednje leto spet spomladi. Pri nas se pa flanca, ker se gremo politične igrice, le poglej koliko imunologov, virologov in podobnega folka je bilo zamenjanega, ker so ali baje krivi za stanje, al pa ne znajo pravilno kimat.  
    • Vin
      @jvalant, dlakocepiš.
    • jvalant
      Na tej tocki neham debatirati s tabo... se citat, samo da pokazem da znam brati, citat je tvoj povzetek: "Skratka, edini, ki se je lotil raziskovanja tega virusa empirično, ti pa motoviliš..."    Moje dejstvo pa ostane: Mi ne moremo vedeti kdo je edini in kdo ima popolnoma prav ali narobe. Ce kdo misli drugace,  ima to pravico,  ne bom ga oznacil za nepismenega....
    • RobiRoberto
      Včeraj zvečer, dokler je večerja še delovala, in potem ko je večerja že popustila.   S pomočjo moje drage sva pripravljena na obiske.      Upava da bojo tudi obiski pripravljeni na obisk.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!