Jump to content
  • Sign Up
  1. Dark

Dark

2. Keiko

Keiko

3. Ella

Ella

4. amateur

amateur

5. Kugelschreiber

Kugelschreiber

6. C eagle

C eagle

7. skalar36

skalar36

8. RobiRoberto

RobiRoberto

9. DXR16

DXR16

10. vuk76

vuk76

11. Luka66

Luka66

12. Joker

Joker

13. imker

imker

14. MiNa

MiNa

15. skofk

skofk

16. Akito

Akito

17. DAMI34

DAMI34

18. pik1

pik1

19. a79

a79

20. Rogerg

Rogerg

21. Quest

Quest

22. Gonca

Gonca

23. notranc

notranc

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Darko3g
      Kaj je pri električnih motorjih potreben menjalnik? Ali nima dovolj navora po celotnem območju vrtljajev?
    • Tex
      Sicer maš tu photoshooting z vsemi "turboradarji" ... hjao, komaj čakam, da nardiva letos sveže fotke! Kmaaaaalu dopust ...
    • Fazer03
      Kolikor jaz spremljam vfr mi ni znano, da bi ji kaj posebnega falilo ... od my 2017 je malo posodobljena in to je to. Za mene in moja leta (se pomikam počasi v penzijo) še vedno eden redkih zanimivih sport -touring motorjev, ker enostavno teh novodobnih oblik ne prebavim (tu mislim na Yamahe mt, tracer ... pa Z od Kawasakija, ... ) . Še največja zamera mi je beden izbor barv: od 2014 pa do danes le bela, črna in rdeča, od 2017 pa še srebrna ... ne obstaja niti neka dvobarvna kombinacija ama nič ... potem pa razumi te Japonce.
    • Tex
      Ok, moj prejšnji post je rahlo krneki ... v glavnem: Jadranovo, pumpa Lukoil, fixni v škatli Crikvernica, konec naselja (ko greš dol, jug) Špar, fixni v Škatli, ga obračajo Preden se spustiš v Senj, zajeban, na vrhu stebra za osvetljavo, ruski, snema/slika vse mogoče, moto tablico vidi samo smer proti gor, jug-sever .. Sveti Juraj, v križišču, zajeban, na vrhu stebra za osvetljavo, ruski, snema/slika vse mogoče, moto tablico vidi samo smer proti gor, jug-sever .. Ribarica pred Karlobagom, zajeban, na vrhu stebra za osvetljavo, ruski, snema/slika vse mogoče, moto tablico vidi samo smer proti gor, jug-sever .. predvsem prideš v naselje smer jug-sever in ne pričakuješ omejitve .. Tudi v mestu Starigrad, pred prehodom za pešče je bil v planu, sedaj že verjetnmo laufa .. isto zajeban ruski ..
    • Xebec
      Jadranovo, Crikvenica pri Sparu sta škatle. Senj, Sv. Juraj, Ribarica, Starigrad na kandelabrih.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!