Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. Keiko

Keiko

2. defolt

defolt

3. nemo

nemo

4. J.a.m.e.s

J.a.m.e.s

5. Kmet2

Kmet2

6. Xebec

Xebec

7. skalaprava

skalaprava

8. Ninč.

Ninč.

9. Tex

Tex

10. Spasku

Spasku

11. MiNa

MiNa

12. Gonca

Gonca

13. farang

farang

14. raza

raza

15. Grut

Grut

16. Rubuz

Rubuz

17. Gumpy

Gumpy

18. amateur

amateur

19. dr.looney

dr.looney

20. hitrii

hitrii

21. imker

imker

22. DXR16

DXR16

23. Erik99

Erik99

24. solorider

solorider

25. VS800

VS800

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Ena realna. Ura 12h, zdej je zajtrk, čez eno uro pa kosilo... 🤣 
    • DAMI34
      ni nujno da je gotova, ampak če ma 20-40kkm, v tem stanju je zihr proti koncu  
    • dAlencc87
      Dami34 hvala..  Ah on je ta motor vzel v racun od nekoga in ga je zdaj malo po domace predelal v enduro.. Edino veriga ga pa zgleda ne zanima in mu je vseeno, saj pravi da bo za po gozdu se vozit.. Mu bom pokazal vase odgovore, mogoce bo spremenil mnenje Hehe za salabajzarja sem pa ga ze označil dostkrat 😆
    • DAMI34
      jaz bom pa slikanico letos izdal (best of fijakanje 2017.2018, 2019) ker očitno od faking 2020 ne bo ravno veliko   to pa ni res, mam ktm in vedno vžge, je pa res da je avantura, če narediš furo brez errrorjev     V SLO je prepovedano vsakršno gibanje izven občin in vsakršno gibanje (neglede na prevozno sredstvo) če ni v skladu z dovoljenim gibanjem. Na kratko dovoljeno je: nujni opravki, trgovina, pumpa, služba( tudi izven občine) Tudi tule ni omenjen tip prevoznega sredstva. Tako, pojasnil sem na kratko, sedaj pa ostanimo bolj pri naslovu teme!!! taki rekordi si že zaslužijo svojo temo, v izolaciji bomo zelo radi prebrali kako dogodivščino  
    • DAMI34
      upam na padec obrabe tudi jaz Res nimam pripombe čez zadnjo S22. Kul radirka 3 slojna kot kaže, bokci čikgumi.  Ampak prva, mi je mal lesena, ne bom reku da ne drži, ker drži dobro, le povratnih informacij ne dobim toliko kot ma SF+ od Mitasa. Vem da je drug moped (SX od kawe) ma do sedaj na njem nisem pogrešal fidbeka, zato bi prej rekel, da je od gume odvisno.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!