Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• YmatejY
      Dami, hvala za napotke. Če bi šel recimo na štroma 650 (215kg), za dve osebi  (140kg) plus prtljaga (15kg) ... tako , na pamet, bo 70 konjev zadosti?
    • krucymucy
      640 ima nastavljiv rebound, 641 pa zunanji rezervoar in nastavljivo tudi kompresijo. Je pa precej drazji. Moras vedeti da paket za prednje vilice zajema tudi kompletno obnovo prednjih vilic, ki je tako ali tako priporocljiva vsake toliko. Pa priporocil bi ti da vzames se moznost nastavitve preloada s hidravliko. Tako bos zlahka privil in odvil par klikov za solo voznjo ali v dvoje.
    • Shillien
      Kako pogosto shoei izdaja nove modele? To sezono ali pa pozimi imam namen kupit nov pisker za glavo, odločil sem se za x spirit 3 pa nebi rad kupil tik preden izide nov model "x spirit 4". Kdaj v letu ponavadi predstavijo nove modele?
    • smasher
      ajde un "sport" so malo pošpegali oblike pri roverju  A? Mislimd a za tiste z velkimi kolesi lahko samo sanjamo v EU.. tiste gume in modularna vrata pri nas? Dvomim... če gremo že na US jajca, .. je treba it na velka jajaca :
    • Shillien
      Drugac se tud meni na hondi ventilator vklopi pri 106 izklopi pa pri 104. Tako da okrog 100 oz malo cez zgleda se ni problem. Glede izmeta hladilne je meni na avtu to delalo ko je bla hin glava masine, si imel motor pregret in si skrivil glavo ali dihtngo? (Ali pa oboje)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!