Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. Akito

Akito

2. Snečer

Snečer

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      Včeraj zvečer, dokler je večerja še delovala, in potem ko je večerja že popustila.   S pomočjo moje drage sva pripravljena na obiske.      Upava da bojo tudi obiski pripravljeni na obisk.  
    • RobiRoberto
      o ponavadi pijem zjutraj po zajtrku, dopoldne, in po kosilu. Že nekaj časa svojemu pitju kave prilagam fotografije, katere izberem med prejetimi fotografijami v mailih od Pinterest.  
    • Vin
      Grozen človek si. Nikoli še nisem komu dal downvota, ti si prvi. Prosim, daj me ne ignore.
    • Snečer
      ni ga našel na kljukah, frizerija in šoping nista problem, v glavnem po njegovo se širi precej težje tudi tigrici so verjetno bris vzeli narobe...  stvar je precej zavita v meglo in niti takšni strokovnjaki nimajo razlage  
    • Vin
      Napisal sem, da je "da je eden redkih v Evropi, če ne celo edini" in če bi znal brati, potem ti ne bi bilo treba nič od tega napisati. Zakaj sem pa to napisal? Ker drugih raziskav ali informacije o tem, da bi nekdo aktivno proučeval virus (razen statistike) nisem nikjer zasledil.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!