Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. Keiko

Keiko

2. hitrii

hitrii

3. skalar36

skalar36

4. MiNa

MiNa

5. Erik99

Erik99

6. Ella

Ella

7. amateur

amateur

8. DXR16

DXR16

9. ofc

ofc

10. Dani1234

Dani1234

11. RobiRoberto

RobiRoberto

12. DAMI34

DAMI34

13. Janezs

Janezs

14. Rogerg

Rogerg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• MiNa
      Dobra stran v tej zgodbi z virusem je ta, da nekaterim ne bo potrebno vrtet števcev nazaj
    • RobiRoberto
      Včeraj nisem prekršil prepovedi gibanja izven občine v kateri živim. Danes bom kar doma, ker se mi je na levi  nogi pod kolenom (v smeri proti gležnju), na sprednji naredil "lišaj" (?)    , in tudi zato, ker me na desni nogi boli "kita na spodnji strani kolena" ...   Amateur, Covid-19 je poskrbel za to, da se dlje kot do Idrijske ele ne bom več vozil z MMV, kakor si mi svetoval ...  
    • hajamoto
      To pa še kila zaloge. Ne vem če bo čist? 🤔
    • mojamiska
      Eh ja, glej ga zlomka...pred parimi dnevi se je v Evropi spet pojavila ptičja gripa (?), ki ni ravno izvorno od tu . No zdaj se je pojavila pa še prašičja gripa in to kar naenkrat istočasno na več različnih točkah v Evropi (?) . Tudi to je zanimivo, da je slednje največ v državah kjer je tudi korone največ(!) . Zdaj čakam še na "nore krave"... Pa tole mene resnično spominja na  Gargamela, ko je mešal svoje čarobne napoje in za tiste najbolj "hude" mu je vedno zmanjkala ena sestavina, t.j. Smrkec. A ga je ta ali tisti, ki kaj takega počne(jo) v naši reali morda že ujel(i)??? Upam in želim si, da ne....  
    • MiNa
      ČAS ZA KAVO! Domače je le domače... ps, v šole nam uvajajo albanščino!
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!