Jump to content
  • Sign Up
MiNa

Vtisi z dnevnih voženj 2019

Recommended Posts

car_freak
pred 22 urami, Vito23 pravi:

Vikend vftisi 😁 cca 600km se je nabralo.Motor ima že 7000km pa ga nimam se dva meseca 😱😉👍

IMG_20190616_134751_715.jpg

Kje so slike iz Albanija tour :) 

Vito23
pred 14 urami, car_freak pravi:

Kje so slike iz Albanija tour :) 

Par strani nazaj :)

skalaprava
pred 6 minutami, vuk76 pravi:

Ce je ze dans praznik v jodlariji in ker pridno placujem njihove davke sem malo izkoristil njihove ceste. ;) Zgodnji start, da prehitim vrocno, no na koncu je vrocina prehitela mene ;)

Cesto na prelaz Radlje so porihtali v nulo. Tolko let smo sinfali slo stran, zdaj pa lahko jodlarsko.

Pot je zgledala takole: MB-Radlje-Deutschlandsberg-Hebalm-Packsattel-Twimberg-Weinebene-Golica / Soboth po obeh straneh-Radlje-MB.

Na koncu sem zasvical fuL ;)

2019-06-20 13.17.57.jpg

Pojdi se solit....:naughty:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   1 member

• sdomis

• Zadnje objave na forumu

• gasperX
      Doktorat iz fizike in kemije in matematike so nekateri naredili v vecih temah   Misls da se je se en najdu k se je zajebu al kva 
    • Darko3g
      Še vedno iščem posnetek, kjer bi kdo vozil štirikolesnika po enem kolesu (najprej nagne na stran in nato še na zadnje), če je sploh možno.
    • smasher
      Take ki se vozijo po Istri na tak način se dostikrat vozijo po Parencani in so za  , sicer zgleda zabavno ampak če si pešec ali kolesar in prišibajo mimo 3je taki s seveda malce oblj odprtimi avspuhi magari še starejši 2T, te zadimijo in oglušiš in seveda ignorirajo tablo o prepovodi vožnje z motornimi vozili.   No da ne bom jaz zašel offtopic v temi ki sem jo začel, sem upal na kakšno zgodbo v stilu, Jawa 350 ali MZ 250..... motor ki ga še vedno sanjam SR250  
    • Scarabeo 500
      Jaz sem bil vesel, če sem v tem obdobju sploh videl motor, ki je peljal mimo mene . V celi dolini je bil samo eden BMW k 100.  Imel pa sem Rogovega drkalca na 5 prestav.
    • Darko3g
      Ko sem jaz začel leta 2007 je bil Louis bistveno cenejši. Kupil sem čelado za 50 €, Bundo sem imel od Andraža (nepremočljivo, malce močnejšo), pa planinske čevlje in kavbojke. potem pa sem našel polvisoke čevlje za 30 €, pa usnjene hlače tudi za 30 €, rokavice so bile 10, poletni moto čevlji 20 in podobno. Čakal sem razprodaje in iskal določene artikle. Imeli so sedelne torbe iz pravega usnja za 50 €, pa sprednjo majhno torbico za orodje za 8 €. Občutek imam, da je danes vse vsaj dva - trikrat dražje. Leta 2009, ob krizi je še bencin stal precej pod en evro.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!