Jump to content

Vtisi z dnevnih voženj 2019

MiNa

Recommended Posts

pred 31 minutami, Tim Š. pravi:

mate kake nasvete za ogled okoli bleda, ter bovca?

Pokljuka, Soriska planina, ....

pred 1 uro, Tim Š. pravi:

mate kake nasvete za ogled okoli bleda, ter bovca?

Bled....grad ter soteska Vintgar, 2.5 km stran. Pokljuka (biatlonski center, planino Goreljek).

Bovec....Log pod Mangartom ,( vhod v opusceni rudnik), trdnjava Kluže, slap Virje, slap Kozjak, muzej Soske fronete v Kobaridu, kostnica v Kobaridu...

Edited by Tedybear
  • Like 2

Po 60km počasne vožnje v koloni ni glih nekih extra vtisov razn tega da mi je vroče za popi*dit v usnju, jaz ne vem kaj oblečt ko bo 35, 37, ampak to je za infarkt če ga ne teraš vsaj 100+ konstantno, pulza sem mel ko sem prišo v stanovanje ziher okoli 130, 140, drugič bom prav mero z uro ampak to je ŠPORT! :)

• Haha 2

pred 8 urami, Kugelschreiber pravi:

Tudi ti dve fotki sta z Libereca? 

Ja. :)

Zdaj pa napad na Snežko, Špindlerjev Mlin in Rokitnice. Vreme se je pa zelo otoplilo. Zvečer pa pakirati in domov. 

snec style :) odkrivamta garmin tehniko... je pa res mal mutav ta garmin. Ne odstopa od točke, če je dobesedno ne prevoziš označeno.

image.thumb.png.2df7f581a69c421d5b15f7273d4982b7.png

image.png.e5e12009994c084345cc186e36fa030f.png

image.png.78ca5c97a971525502af8398c30d7755.png

grafkiii :D žena ma še tist za laufat, k srčni utrip meri, pa next tajm še tist gor vržem :D fensi heheh

@xyxyče greš na jadranko predlagam, raje jeseni, ko se umiri, temperature pa so znosne, in vsaj jaz ne bi spustil relacije Karlobag-Starigrad, ali vsaj do prvih večjih vasi, saj je to najlepši del jadranke.

Radarjev pa spet ni toliko, da bi bil ogrožen.

So vsi označeni v jadranski magistrali, od zemljevida, do tega da si dolpotegneš za Garmin ali android.

Razen pri pumpi Jadranovo 60km/h in Cesarice, so pa itak vsi v mestih, kjer "verjetno" ne puliš. Torej: Crikvenica, Senj, Sv. Juraj, Starigrad.